Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası – 33TL


01.02.2020
1.969
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası – 33TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası ile devreden tarifeler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye son hızla devam ediyoruz. Vodafone olarak her geçen gün müşteri memnuniyetini arttırmak için son hızla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası ile müşterilerimize tarifelerine ekstra olarak sunduğumuz 5 GB Bedava İnternet hediyemiz mevcut olmaktadır.

Vodaofne Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası faturalı tarifelere geçmek isteyen müşterilerimiz için son derece cazip bir kampanya olmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz ay içerisinde kullanmadığı içerikler mevcut olursa bir sonraki aya devretme özelliği sayesinde bir sonraki ay kullanma fırsatı bulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyasının, Akıllı Devretme özelliği ile kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devreder. Böylelikle bulunduğunuz ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içeriklerini sonraki ay kullanma imkanı ile tasarruf etmiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyasına gelen müşterilerimiz, Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika, Yurt İçi Her Yöne 250 SMS ve Yurt İçi Her Yöne 4 + 5 GB Cepten Mobil internet kullanım hakkına sahip olacaklardır. Ayrıca kullanmadığınız içerikler bir sonraki aya devretmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyasındaki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +5TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 100 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 9 GB tarifesine gelen müşterilerimize taahhüt vermeleri durumunda aylık 5 GB, toplam 60 GB tarifelerine ek olarak Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 9 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 4 + 5 GB Cep Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 100 SMS
Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+5TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur.

Bu kampanya yeni müşteri alımına kapatılmıştır. 

Ücretlendirme

Taahhütlü: 33TL
Taahhütsüz: 53TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 4GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 53TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 4GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurt içi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme SMS´i iletilir.

Hediye 5GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Saçma Güzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli değildir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
 • Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMS’leri ayrıca hesaplanarak gönderilir.
 • Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paket iptal edilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.