Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat (750 DK, 250 SMS, 3 GB ) – 27TL


27.02.2019
1.163
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat (750 DK, 250 SMS, 3 GB ) – 27TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat kampanyası ve avantajlarını değerlendirmeye devam ediyoruz. İçeriği ile hem doya doya işlemlerinizi çözümlerken, hem de fiyatı ile cep yakmayan çok avantajlı tarife. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat Kampanyası Faturasızdan Faturalıya geçiş yapanlara, özel olarak ekstra fayda sağlayabileceği avantajlar hediye etmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat içeriği, Yurtiçi Her Yöne 750 DK, Yurtiçi Her Yöne 250 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet bulunmaktadır. Ayrıca kullanmadığınız Dakika, SMS ve İnternet bir sonraki aya devreder. Böylece kullanmadığınız içerikler Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat kampanyasında tasarruf etmenizi sağlar. Cebinize dost olduğu kadar ek olarak sunduğu size fayda sağlayacak ekstra avantajlar ile doludur.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat Kampanyasında Faturasızdan, Faturalıya geçişte sağladığı kişiye özel avantajlar Nelerdir?

 1. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat kampanyasında ay içerisinde, tarifenizde ki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızda sürprize yer yok. Üstelik durma özelliği İlk 3 Ay denemeniz için hediye ediyoruz. 3 Ay Durma Özelliği hediyesine sahip olmak için faturasızdan faturalıya geçişinizi takiben ilk 30 gün içinde HEDIYE DURDUR yazıp 7000’e ücretsiz SMS atabilirsiniz.
 2. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat kampanyası faturanızı aşıma karşı koruma özelliği sunuyor. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 1 Fırsat tarifenizde aşıma karşı İlk 3 Ay Fatura Koruma özelliği denemeniz için hediye ediyoruz. Faturanızda aşım derdi olamadan kullanım yaparak deneme fırsatı buluyorsunuz. 3 ay Koruma Özelliği hediyesine sahip olmak için faturasızdan faturalıya geçişinizi takiben ilk 30 gün içinde HEDIYE KORUMA yazıp 7000’e ücretsiz SMS atabilirsiniz.
 3. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat tarifesine geçiş yapanlara özel İlk 3 Ay Boyunca cayma hakkı sunulacaktır. Hem de cayma bedeli yansıtılmayacaktır. İlk 3 Ay Cezasız geri dönme hakkı bulunmaktadır. Vodafone İlk 3 Ay cezasız geri dönme hakkı, Faturalıya Geçiş, Faturalıya Gel ve Faturalıyı Deneme Kampanyaları için geçerlidir.
 4. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Fırsat tarifesine geçiş yapanlara özel her ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana hediye ediyor.  Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifrenizi alabilirsiniz.  Kampanyadan 26 yaş ve üzeri Uyumlu Tarife kullanıcıları faydalanabilir. Kampanyanın geçerli olduğu il ve ilçeler listesi: https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 3 Fırsat

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet
İlk 3 Ay Durma Özelliği Hediye
İlk 3 Ay Fatura Koruma Özelliği Hediye
İlk 3 Ay Cezasız Geri Dönme Hakkı
Her Ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana Hediye

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

Taahhütlü 27TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

 • Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilirsiniz.

 • Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Kampanyaya sadece faturasızda en az 30 gün bulunmuş ve son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen Vodafone aboneli katılabilir.
 • Kampanya kapsamına Devreden Uyumlu 2; Devreden Uyumlu 4; Biriktiren Uyumlu 2; Biriktiren Uyumlu 4 tarifeleri girmektedir
 • Tarifeye dahil olan abonelerin 4.5G servisi açılır.
 • Kampanya 3 ve 12 aylık “iki dönem”den oluşur. İlk 3 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone ilk dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde ikinci dönem başlar. İkinci dönem yalnızca ilk dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.
 • İkinci dönem kampanya abone alımına kapansa da ilk dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
 • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 3 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 3. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir.
 • 30 gün içerisinde 1 defa tarife değişikliği yapılabilir. Yeni müşteriler için ilk tarife değişikliği 30 gün sonrasında yapılabilir.
 • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu yukarıdaki paketler haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda yukarıda belirtilen şekillerde abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir.
 • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyanın bitiş tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir.
 • Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. İndirim aylık 12TL’dir. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.
 • Bir müşteri her bir tarifedeki kampanyadan maksimum 10 hattı ile kampanyadan yararlanabilir.

Hediye Damacana Su Kampanyası Detayları

 • Kampanya kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, yalnızca Hayat Su 19L damacana için 04.01.2019-24.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya ev siparişlerinde geçerlidir.
 • Her ay 2 adet ücretsiz Hayat Su 19L damacana kampanyasından tüm bireysel faturalı Uyumlu Tarife aboneleri ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış faturasız bireysel aboneler faydalanabilir.
 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte sekmesindeki “Her Ay 2 Damacana Hediye” kampanyasından şifre alınır. Kampanyadan yararlanmak için öncesinde Hayat Su web sitesi veya mobil uygulamasından üye olmanız zorunludur. Alınan şifre ile Hayat Su web sitesinden veya mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre girilecek kampanyadan faydalanılır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu Hayat Su bayilerinin hizmet verdiği il ve ilçeler listesi linkte (https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz) olup, bu listenin dışında yer alan il ve ilçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, bir kod ile yalnızca 1 adet 19L damacana ücretsiz alınabilir.
 • Kampanya, 19L damacana su dışındaki ürünlerde ve cam damacanalarda geçerli değildir.
 • Kampanya hak edişi sadece 19L damacana olarak alınabilir, nakit ya da başka bir ürün olarak talep edilemez.
 • Kampanyamızdan her abone, 30 gün içerisinde iki kez yararlanabilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.