Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 3 (750 DK, 250 SMS, 3 GB) – 29TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

25.02.2019
127

Açıklama

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesi, Vodafone’a geçiş yapmak isteyen müşterilerimizin için süper fırsatlar sunmaktadır. Hattını Vodafone’a Faturalı Devreden Uyumlu 3’e taşımak isteyen, yeni faturalı hat alarak Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesinde olmak isteyen müşterilerimiz için düzenlenmiş bir tarifedir. Mevcut Vodafone aboneleri eğer talep ederse, Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesine geçiş yapabilmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesi Akıllı Devretme özelliği ile kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devreder. Böylelikle bulunduğunuz ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içeriklerini sonraki ay kullanma imkanı ile tasarruf etmiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesi değerli müşterilerimize Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 250 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ay içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içerikleri bir sonraki aya devrederek kullanma imkanı ile bütçenize dost bir kampanyadır.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +3TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +5TL karşılığında ekstra Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 100 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 tarifesine yeni hat alarak geçiş yapan müşterilerimize özel İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet ekstra hatlarına yüklenecektir. Birde Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Tarifelilere  özel her ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana hediye!

Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifrenizi alabilirsiniz.

Kampanyadan 26 yaş ve üzeri Uyumlu Tarife kullanıcıları faydalanabilir.

Kampanyanın geçerli olduğu il ve ilçeler listesi: https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 3 

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet

+5 TL Ödeme İle

Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 100 SMS
Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+3TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur
Yeni Hat Alarak Gelenlere İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet

Her Ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana Hediye

Ücretlendirme

Yeni aboneler için Taahhütlü 29TL
Taahhütlü Mevcut Vodafone’lulara 34TL
Taahhütsüz 49TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

 • Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

 • Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 3 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 49 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 3GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilinde ki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 kr olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.
 • Abone yeni tarifesindeyken, tarifenin üzerinde satılan yeni paketlerden satın alabilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşım Paketi ve Avantajlı SMS Aşım Paketleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler bu paketleri (ayrı ayrı) iptal edebilir.
 • Avantajlı Aşım Paketi abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin internet haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler bu paket üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Avantajlı Aşım Paketi kapsamında müşterilerin ilk 25 MB’lık kullanımı ücretlendirilmeyecektir.
 • İlk 25 MB bittikten sonra aboneye 500 MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Avantajlı Aşım Paketi stepli bir pakettir. Her 500MB bittiğinde yeni 500MB yüklenir ve Avantajlı Aşım Paketi kapsamında ücretlendirme yapılır. Fatura dönem sonuna kadar internet kullanımına devam edilebilir.
 • Müşterinin tarifesi kapsamındaki yurt içi konuşma hakları bittikten sonra Avantajlı Konuşma Aşım Paketi kapsamında aboneye 250 DK yüklenir ve ücretlendirme yapılır. 250DK bittiğinde yine bir 250DK yüklenir ve Avantajlı Konuşma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir. Herhangi bir limit yoktur, kullanım devam ettikçe her 250DK’lık kullanım Avantajlı Konuşma Aşım Paketi kapsamında ücretlendirilir ve fatura dönem sonuna kadar kullanımına devam edilebilir.

Hediye Damacana Su Kampanyası Detayları

 • Kampanya kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, yalnızca Hayat Su 19L damacana için 04.01.2019-24.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya ev siparişlerinde geçerlidir.
 • Her ay 2 adet ücretsiz Hayat Su 19L damacana kampanyasından tüm bireysel faturalı Uyumlu Tarife aboneleri ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış faturasız bireysel aboneler faydalanabilir.
 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte sekmesindeki “Her Ay 2 Damacana Hediye” kampanyasından şifre alınır. Kampanyadan yararlanmak için öncesinde Hayat Su web sitesi veya mobil uygulamasından üye olmanız zorunludur. Alınan şifre ile Hayat Su web sitesinden veya mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre girilecek kampanyadan faydalanılır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu Hayat Su bayilerinin hizmet verdiği il ve ilçeler listesi linkte (https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz) olup, bu listenin dışında yer alan il ve ilçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, bir kod ile yalnızca 1 adet 19L damacana ücretsiz alınabilir.
 • Kampanya, 19L damacana su dışındaki ürünlerde ve cam damacanalarda geçerli değildir.
 • Kampanya hak edişi sadece 19L damacana olarak alınabilir, nakit ya da başka bir ürün olarak talep edilemez.
 • Kampanyamızdan her abone, 30 gün içerisinde iki kez yararlanabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.