Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB Kampanyası – 29TL


28.06.2020
2.492
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB Kampanyası – 29TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB Kampanyası, Vodafone’a geçiş yapmak isteyen müşterilerimizin için süper fırsatlar sunmaktadır. Hattını Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB’a taşımak isteyen, bireysel müşterilerimiz için geçerli kampanyadır. Yeni Vodafone hat alarak Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesinde olmak isteyen müşterilerimiz için düzenlenmiş bir tarifedir. Mevcut Vodafone aboneleri eğer talep ederse, Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesine geçiş yapabilmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesi Akıllı Devretme özelliği ile kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devreder. Böylelikle bulunduğunuz ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içeriklerini sonraki ay kullanma imkanı ile tasarruf etmiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesi değerli müşterilerimize Yurt içi Her Yöne 750 Dakika, Yurt içi Her Yöne 250 SMS ve Yurt içi Her Yöne 2 + 5 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ay içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içerikleri bir sonraki aya devrederek kullanma imkanı ile bütçenize dost bir kampanyadır.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurt içi Her Yöne 100 Dakika, Yurt içi Her Yöne 100 SMS ve Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 7 GB tarifesine gelen müşterilerimize taahhüt vermeleri durumunda aylık 5 GB, toplam 60 GB tarifelerine ek olarak Bedava İnternet kazanmaktadırlar.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 7 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 2 + 5 GB Cep Mobil İnternet
Online Başvuruya Özel 30 GB Cep Mobil İnternet

+7TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü Aylık 29TL
Taahhütsüz 49TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Aboneler, üzerlerindeli tüm haklarını görmek için OZET yazip 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya
dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir.
Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak
sorgulama yapılabilir.

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 2 GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 49TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 2GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurt içi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 0,9TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Hediye 5GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Redli Özel 25, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 6, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Saçma Güzel Online M, Sacma Guzel Online S, Saçma Güzel Online L tarifeleri için geçerli değildir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.