Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyası – 25TL


28.12.2020
856
Vodafone / Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyası – 25TL

Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyası, Vodafone Faturalı tarifelerine geçiş yapmak isteyen, Vodafone Faturasız müşterilerimizin için süper fırsatlar sunmaktadır. Hattını Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB kampanyasına taşımak isteyen, son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen Vodafone abonesi müşterilerimiz için düzenlenmiş bir tarifedir. Mevcut Vodafone aboneleri eğer talep ederse, Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB tarifesine geçiş yapabilmektedir.

Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyasına gelem müşterilerimiz, Yurt içi Her Yöne 750 DK, Yurt içi Her Yöne 250 SMS ve Yurt içi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet bulunmaktadır. Ayrıca kullanmadığınız Dakika, SMS ve İnternet bir sonraki aya devreder. Böylece kullanmadığınız içerikler Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB Kampanyasında tasarruf ederek cebinize dost avantaj sağlar. Cebinize dost olduğu kadar ek olarak sunduğu size fayda sağlayacak ekstra avantajlar ile doludur. Ayrıca tarifeye gelenlere ilk ay 10 GB Bedava İnternet kullanım hakkı ekstra olarak sunulacaktır.

Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Uyumlu 3 GB tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +7TL karşılığında ekstra Yurt içi Her Yöne 100 Dakika, Yurt içi Her Yöne 100 SMS ve Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Kampanya adı

Uyumlu 3 GB Tarifesi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurt İçi Her Yöne 3 GB Cep Mobil İnternet

+7 TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+7TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü İlk 3 Ay : 25TL
Taahhütlü Kalan 12 Ay: 29TL
Taahhütsüz: 49TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Kampanyadan sadece son 30 gün içerisinde faturasızdan faturalıya geçen Vodafone aboneli faydalanabilirler.
  • Kampanya 3 ve 12 aylık “iki dönem”den oluşur. Ay ile kastedilen fatura dönemidir. İlk 3 Aylık dönem, “Birinci Dönem”, ikinci 12 aylık dönem ise “İkinci Dönem” olarak anılacaktır.
  • Kampanyaya dahil olan müşteriler kampanya kapsamında 15 ay taahhüt vermeleri karşılığında Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Uyumlu 1 Fırsat, Uyumlu 3 Fırsat, Uyumlu 6 Fırsat ve Uyumlu 2 tarifelerinin aylık standart ücreti üzerinden KDV ve OIV dahil indirim alırlar.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler ilk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir. Abone Birinci Dönemin son fatura döneminin son gününe dek kampanyayı sonlandıracak herhangi bir işlem (kampanyadan çıkış, numara taşıma, tarife değişikliği, faturasıza geçme, herhangi bir sebeple dondurma, herhangi bir sebeple hat iptali) yapmadığı takdirde İkinci Dönem başlar.
  • İkinci Dönem yalnızca Birinci Dönem yukarıda açıklanan haller ile sonlanmaz ise devreye girer.
  • Kampanya abone alımına kapansa da, İkinci Dönem Birinci Dönemi tamamlayıp kampanyası sonlanmayan aboneler için devreye girer.
  • Kampanyaya dahil olan aboneler izleyen dönem içerisinde kampanyadan çıktıklarında, kampanyanın geçerli olduğu Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Uyumlu 1 Fırsat, Uyumlu 3 Fırsat, Uyumlu 6 Fırsat ve Uyumlu 2 tarifeleri haricinde başka bir tarifeye değiştirdiklerinde, devrettiklerinde, dondurduklarında, ön ödemeliye geçiş yaptıklarında, numaralarını başka operatörlere taşıdıklarında, hatlarının herhangi bir sebeple iptal edildiğinde kampanyadan yararlanma haklarını kaybedeceklerdir. Bu durumlarda abonenin bir sonraki faturasına taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Kampanyanın taahhüt süresinden önce sona ermesi durumunda kampanyanın bitiş tarihinden taahhütname süresi sonuna kadar olan dönem için, taahhüt cayma bedeli yansıtılacaktır.
  • Kampanyada cayma bedeli her dönem için aşağıda ifade edildiği şekilde hesaplanır. İlk dönem için sağlanan fayda ve ödenmesi taahhüt edilen tutar 3 aylık süreç esas alınarak, ikinci dönem için ise 3. fatura döneminden sonraki dönemlere bakılarak aboneye sağlanan fayda ve ödemesi taahhüt edilen tutar esas alınarak hesaplanır. İlk 3 aylık fatura döneminde kampanyadan cayma bedeli ödenmeksizin çıkış yapılabilir.
  • Cayma bedeli kampanya içinde kalınan her ay için yapılmış olan kampanya indirimlerinin toplamıdır. Bu tutar, kampanyanın son ayına kadar kalınması durumunda ödenecek toplam tutar ile karşılaştırılır ve düşük olan tutar aboneye cayma bedeli olarak yansıtılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.