Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paketi – 34TL


02.04.2020
669
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paketi – 34TL

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paketi ile bireysel faturalı tarifelerimizde bulunan müşterilerimiz için süper bir kampanya olmaktadır. Tercihlerini Devreden Uyumlu 1 GB Paketinden yana kullanan vatandaşlarımız taahhütleri boyunca çift taraflı kazanç elde etmeye devam edeceklerdir. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paketine gelen müşterilerimiz taahhüt verdikleri zaman tarifeden indirimli olarak faydalanabilirken, diğer yandan da ay içerisinde kullanmadığı internet, SMS ve dakikalar gibi hakları bir sonraki aya devrederek tasarruf sağlamış olmaktadırlar.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paket Kampanyasına gelen tüm müşterilerimiz, Yurt içi her yöne 750 Dakika, Vodafone tarafına sınırsız dakika, Yurt İçi her yöne 250 SMS ve Yurt İçi her yöne 1 GB internet kullanım hakkı sunulmaktadır. Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 1 GB Paket Kampanyasınca ay içerisinde kullanılmayan dakika, SMS ve İnternet gibi haklarınız bir sonraki aya devretmektedir.

Kampanya adı

Devreden Uyumlu 1 GB Paketi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurt İçi Her Yöne 750 Dakika
Vodafone Tarafına Sınırsız Dakika
Yurt İçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet
Kullanılmayan Haklar Bir Sonraki Aya Devreder

+7TL Ödeme İle

Yurt İçi Her Yöne 100 Dakika
Yurt İçi Her Yöne 100 SMS
Yurt İçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+5TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur

Ücretlendirme

Taahhütlü: 34TL
Taahhütsüz: 49TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Aktivasyon ve detaylar

Pakete Kayıt

 • Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezi, SMS, IVR, Vodafone Yanımda

Kalan Sorgulama

 • Aboneler, üzerlerindeki tüm haklarını görmek için OZET yazıp 7000’e yollayabilir ve tarife & paket & kampanya dahilindeki tüm kullanımlarını tek bir sorgu ile görebilir. Detaylar için: DK, SMS, INTERNET SORGU, TL, YURTDISI INTERNET yazılıp 7000’e ücretsiz kısa mesaj atarak sorgulama yapılabilir.

Paket İptali

 • Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 1GB tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 49 TL karşılığında yurt içi Vodafonelu’larla sınırsız, her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 1GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. o İnternet kullanım periyodu 32KB’dır.
 • Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMS’ler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMS’lerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.
 • Abonenin mevcut tarifesi üzerinde almış olup kullandığı paketler, yeni tarifesine geçtiğinde eğer tarife ile uyumlu değilse geçerliliğini yitirir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.