Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası


21.12.2020
441
Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası, Vodafone aboneleri için oldukça cazip gelebilen kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Vodafone hazırlamış olduğu kampanya içeriklerini aynı zamanda anında abonelerinin kullanımına sunarak kazançlı çıkmalarını sağlıyor. Düzenlenmiş olan bu kampanya kapsamında bulundukları tarifelerde fatura aşımı yaşayan aboneler için sunulmakta olan teklifi kabul etmeleri durumunda aşım telafisi işlemi yapılacaktır. Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası kapsamında, son iki adet faturasından en az birisi yurt içinde olmak üzere, yurt içi dakika, SMS ya da internet aşımında Vodafone tarafından sunulan teklifi kabul eden abonelere 50TL tutarına kadar para iadesi yapılacaktır.

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası ile Vodafone Faturalı hat sahiplerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Kampanya kapsamında kullanmış olduğu dakika, SMS ya da internet üzerinden aşım yaşayan aboneler için para iadesi yapılacaktır. Vodafone aboneleri son iki ay içerisindeki faturalarından birisinde ya da her ikisinde aşım durumu yaşamış bulunduklarında Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden sunulan teklifi kabul ederek aşım iadesi almaya hak kazanacaklardır.

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Sunulan kampanyadan faydalanmak için Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda Uygulamasını kullanması gerekmektedir. Son iki faturasında yurt içi kullanımlarından herhangi bir aşımın görülmesi durumunda aşımın telafisi talep edilebilir. Vodafone aboneleri aşım durumunda Vodafone Yanımda Uygulamasına girdikten sonra Bana Ne Var sekmesi üzerinden Aşım Telafisi Kampanyası sekmesine girmeleri gerekmektedir. Burada Vodafone aboneleri için hazırlanmış olan teklifi kabul ederek, Vodafone aboneleri 50TL’ye kadar geri iade hakkından faydalanabilecektir.

Kampanya Detayları

 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası, Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, son iki aylık faturalarında aşım yaşamaları gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin, son iki aylık fatura aşımlarını yurt içi kullanımlarda yapması gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin, son iki aylık faturalarından en az bir tanesinde fatura aşımı yaşaması gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin son 6 ay içerisinde Aşım Telafisi kampanyasından faydalanmamış olması gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin, Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinde yer alan Bana Ne Var sekmesine giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin telafi tutarı belirlenirken en yüksek tutarlı fatura baz alınmaktadır.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyasından faydalanmak için 50TL’ye eşit, ya da 50TL ve üzeri faturalar için 50TL, 50TL’den daha az faturalar için de aşım tutarı kadar iade işlemi gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası, bir sonraki ay faturadan düşülecek şekilde gerçekleştirilmektedir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası ile yurt içi kademeli aşım ve standart aşım ile yapılan yurt içi dakika, SMS ve internet aşımları ile yurt içi Avantajlı Aşım Paketi, Avantajlı Konuşma Aşım Paketi, Avantajlı SMS Aşım Paketi, Avantajlı İnternet Aşım Paketi, Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Avantajlı Aşım SMS Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım İnternet Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım Konuşma Paketi, Dijitale Özel Avantajlı Aşım SMS Paketi kapsamında yapılan kullanımlar Aşım Telafisi Kampanyası kapsamında iade edilebilir.
 • Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası ile ilgili olarak her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahiptir.

Vodafone Trendyol’dan Alışveriş Yapanlara Özel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.