Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası


22.11.2020
496
Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Sınırsız İnternet Kampanyası, Vodafone hazırlamış olduğu dergi paketi ile birlikte, yüzlerde dergiye ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Vodagfone dMags Dergi; spor, sağlık, seyahat ve iş dünyasına kadar pek çok konuyu kapsayan popüler içerikleri olan yüzlerce dergiyi cebinize getiren dijital dergi okuma platformu olmaktadır. dMags Dergi Uygulamasını ücretsiz olarak cep telefonuna indiren Vodafone, aboneleri için uygulama içerisinde geçerli sınırsız internet hakkı sunulmaktadır. Vodafone aboneleri için her türlü açıdan Bedava İnternet kullanma hakkı tanımaya devam ediyor. Vodafone okumayı seven aboneleri için hazırlamış olduğu dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet siz abonelerimizi beklemektedir.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Nedir? Uygulamada Geçerli Sınırsız İnternet Nasıl Kullanılır?

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Nedir? Uygulamada Geçerli Sınırsız İnternet Nasıl Kullanılır? Düzenlenen kampanya Vodafone aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında dMags adı verilen dergi uygulamasını cep telefonuna indirerek kullanan aboneler için dergi indirmelerinde kullanabilecekleri sınırsız internet kullanım hakkı verilmektedir. Vodafone dMags uygulaması ile birlikte spor, sağlık, iş dünyası ve seyahatte kadar pek çok alanda yüzlerce içeriğe sahip dergiye ulaşmak ve cep telefonuna indirmek mümkün olmaktadır. Belirtilen dergiler dijital olarak okunabilen ve Vodafone ile dergileri cihazınıza indirmek ücretsiz olmaktadır.

Vodafone aMags Dergi Uygulaması, Vodafone tarafından hazırlanmış olmaktadır. Uygulama içerisinde yüzlerde derginin bir arada bulunduğu dijital bir platform olmaktadır. Belirtilen uygulama içerisinden ilgi alanınıza göre dergileri seçmek ve indirmek mümkün olmaktadır. Vodafone dMags Dergi uygulaması ile birlikte 10 ve üzerinde fazla derginin güncel ve eski sayılarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Uygulamayı tabletinize ya da telefonunuza kolayca indirerek kendi kütüphanenizi oluşturabilirsiniz. Böylece dilediğiniz zaman açıp okuma keyfini çıkartabilirsiniz. Ayrıca indirmiş olduğunuz dergileri çevrimdışı olarak istediğiniz zaman dilediğiniz yerde okuyabilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasından Nasıl Faydalanılır?

Vodafone dMags Dergi Uygulamasından Nasıl Faydalanılır? Vodafone aboneleri eğer talep ederlerse, ilk olarak uygulama mağazasından Vodafone dMags dergi uygulamasını cep telefonuna indirmesi gereklidir. İndirme işleminin ardından içerisinde yer alan sınırsız dergi seçeneklerinden tercih ettiğinizi indirerek okuyabilirsiniz. Vodafone aboneleri için dMags dergi uygulamasını rahat bir şekilde kullanabilmeleri için uygulama içerisinde geçerli sınırsız internet kullanımı sunuyor. Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli olan sınırsız internet hakkından faydalanmak için aşağıdaki işlemleri uygulamanız gerekmektedir.

 • Vodafone dMags uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.
 • Uygulamayı indirdikten sonra “Hesap Oluştur” yazan butonuna tıklanmalıdır.
 • Hesap oluşturma işleminin ardından, telefonunuzun mesaj bölümüne HEDIYE DERGI yazıp 7000’e SMS göndermeniz gerekmektedir.
 • SMS ile tarafınıza gelen aktivasyon kodu, uygulamanın sağ tarafında bulunan profil bilgisi alanına girilir.
 • Gönderilen kodu belirtilen alana girdikten sonra uygulamanın rengi kırmızıya döner. Bu şekilde sınırsız internet kullanımına başladığı belirtilmektedir.
 • Vodafone aboneleri bu şekilde 30 gün geçerli olan kampanya ile diledikleri kadar dergi indirme hakkına sahip olmaktadırlar.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması Kampanya Detayları

 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi’nden tüm bireysel faturalı ve faturasız tarifelerdeki müşteriler yararlanabilmektedir.
 • Paket ücreti bulunmamaktadır.
 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi alındıktan sonra hem faturalı hem faturasız olmak üzere tüm tarifelerdeki müşteriler için 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonra müşterinin üzerinden otomatik olarak silinir, tekrar yenilenmez.
 • Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte sınırsız dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır.
 • Uygulama kapsamında geçerli sınırsız internet, uygulama içerisindeki reklam gösterimlerini içermemektedir.
 • Paket alındıktan sonra müşterilere aktivasyon kodu gönderilmektedir. Müşteri Vodafone dMags Dergi uygulamasını telefonuna indirip hesap oluşturduktan sonra hesap kısmından aktivasyon kodunu girerek kaydını oluşturduğu paket kapsamında verilen haklarını kullanmaya başlar.
 • Paketin geçerli olduğu süre boyunca paket iptal edilemez.
 • Paket geçerli olduğu süre boyunca sadece bir kez alınabilir. 

Vodafone Yanımda Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.