Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası


25.12.2020
201
Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Vodafone tarafından düzenlenmekte olan kampanyadan faydalanmak isteyen Vodafone abonelerinin 24 Ocak 2021 tarihine kadar, Vodafone dMags Dergi Paketini aylık 5TL karşılığında satın almaları gerekmektedir. Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri için 24 Ocak 2021 tarihine kadar Vodafone dMags Dergi Paketini belirtilen tarih içerisinde satın alınması gerekmektedir. Vodafone Faturalı ya da Vodafone Faturasız aboneleri belirtilen dMags Dergi Paketini aylık 5TL karşılığında satın alabilirler. Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılarak dMags Dergi Paketini satın alan ve belirtilen çekilişe katılan abonelerin, yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürün grubu aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 1 Adet; İPhone 11 Cep Telefonu
 • 3 Adet; Apple AirPods Kulaklık

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen Vodafone dMags Dergi İPhone 11 çekilişine katılabilmek için belirtilen tarihler arasında Aylık dMags Dergi paketini 5TL’ye satın akmaları gerekmektedir. Belirtilen Vodafone dMags kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde, Vodafone Faturalı ya da Faturasız bireysel abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone Bayileri, vodafone.com.tr web sitesi ya da 7000’e kısa SMS göndererek vergiler dahil, aylık 5TL’ye dMags Dergi Paketinin satın alınması kampanyaya katılmak için yeterlidir.

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 14.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası, 24.12.2020 – 24.01.2021 tarihleri arasında düzenlemektedir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen Vodafone aboneleri için 24 Ocak 2021 tarihine kadar Vodafone dMags Dergi Paketini belirtilen tarih içerisinde satın alınması gerekmektedir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılmak isteyen Vodafone Faturalı ya da Vodafone Faturasız aboneleri belirtilen dMags Dergi Paketini aylık 5TL karşılığında satın alabilirler.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyası Türkiye genelinde, Vodafone Faturalı ya da Faturasız bireysel abonelerinin, Vodafone Yanımda uygulaması, Vodafone Bayileri, vodafone.com.tr web sitesi ya da 7000’e kısa SMS göndererek vergiler dahil, aylık 5TL’ye dMags Dergi Paketinin satın alınması kampanyaya katılmak için yeterlidir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 12.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 1 kişi İPhone 11 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.999TL olmaktadır.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 3 kişi Apple AirPods Kulaklık kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 1.599TL olmaktadır.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 16.02.2021 tarihinde Birgün Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler en geç 03.03.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 18.03.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına Vodafone kurumsal aboneleri ya da diğer operatör kullanıcıları katılamaz.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasında Vodafone abonelerinin bilgilerinin doğruluğu ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • Vodafone dMags Dergi İPhone 11 Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

2020 Vodafone Aralık Ayı Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda Üzerinden TL Talimatına 21 GB İnternet Hediye Kampanyası

Vodafone Hafta Sonu Kısıtlamasına Özel Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Taahhüt Sorgulama Nasıl Yapılır?

Vodafone Toplan Gel Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Hyundai Çekiliş Kampanyası

Vodafone Teknolojide Gülümseten Çözümler Kampanyası

Vodafone Fatura Aşımının Telafisi Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.