Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 5 (750 DK, 250 SMS, 5 GB) – 35TL


24.02.2019
2.602
Vodafone / Faturalı Devreden Uyumlu 5 (750 DK, 250 SMS, 5 GB) – 35TL

Açıklama

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 içeriği geniş tarifelerimizden bir tanesidir. Vodafone Faturalıya geçiş yapmayı düşünen müşterilerimiz için diyebiliriz ki şimdi tam zamanı! Vodafone’a yeni hat satın alarak gelen müşterilerimiz Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesiniz içeriğindeki avantajlardan sonuna kadar fayda sağlıyor. Mevcut Vodafone aboneleri eğer talep ederse, Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesine geçiş yapabilmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesi Akıllı Devretme özelliği ile kullanmadığınız dakika, SMS ve internet bir sonraki aya devreder. Böylelikle bulunduğunuz ay kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içeriklerini sonraki ay kullanma imkanı ile tasarruf etmiş olursunuz.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesi değerli müşterilerimize Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 250 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet sunmaktadır. Ayrıca bulunduğunuz ay içerisinde kullanmadığınız dakika, SMS ve internet içerikleri bir sonraki aya devrederek kullanma imkanı ile bütçenize dost bir kampanyadır.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde faturanızın aşılmasını istemiyorsanız tarifede bulunduğunuz her ay için +3TL ödeme yaparak siz talep etmediğiniz müddetçe fatura tutarınız asla aşılmıyor, fatura içerikleriniz limiti son bulduğunda faturanız kendiliğinden duruyor.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesindeki kullanım haklarınız bittiğinde, eğer talep ederseniz tarifede bulunduğunuz her ay için +5TL karşılığında ekstra Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika, Yurtiçi Her Yöne 100 SMS ve Yurtiçi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet içeriği, tarife aşımı ile aranıza emniyet ağı örüyor. Koruma özelliği tarifenizdeki kullanım hakları bittiğinde otomatik olarak devreye girmektedir.

Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 5 tarifesine yeni hat alarak geçiş yapan müşterilerimize özel İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet ekstra hatlarına yüklenecektir. Birde Vodafone Faturalı Devreden Uyumlu 3 Tarifelilere  özel her ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana hediye!

Kampanyadan faydalanmak için abonelerin Vodafone Yanımda üzerinden kampanya şifrenizi alabilirsiniz.

Kampanyadan 26 yaş ve üzeri Uyumlu Tarife kullanıcıları faydalanabilir.

Kampanyanın geçerli olduğu il ve ilçeler listesi: https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya adı

 Devreden Uyumlu 5 Avantaj

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
Faturalı

İçerikler

Yurtiçi Her Yöne 750 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 250 SMS
Yurtiçi Her Yöne 5 GB Cep Mobil İnternet

+5 TL Ödeme İle

Yurtiçi Her Yöne 100 Dakika
Yurtiçi Her Yöne 100 SMS
Yurt içi Her Yöne 1 GB Cep Mobil İnternet ile Tarife Aşımı ile Aranıza Ağ örebilirsiniz.

+3TL Ödeme İle

Tarife İçeriğindeki Kullanımlarınız Bittiğinde Otomatik Olarak Faturanız Durdurulur
Yeni Hat Alarak Gelenlere İlk 3 Ay Boyunca Her Ay 2 GB Bedava İnternet

Her Ay 2 adet Hayat Su 19L Damacana Hediye

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni aboneler için Taahhütlü 35TL
Taahhütlü Mevcut Vodafone’lulara 40TL
Taahhütsüz 55TL
[sc name=”konuorta”]

Aktivasyon ve detaylar

 • Tarifeye Kayıt

Vodafone Mağazalarına gelerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Vodafone Online İşlemlerden başvuruda bulunabiliriniz.

 • Kalan Sorgulama

Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir

 • Tarife İptali

Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Uyumlu 5 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 55 TL karşılığında yurt içi her yöne 750 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme ve yurt içi 5GB cepten internet faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife kapsamındaki kalan dakikalar, SMS ve internet hakkı bir sonraki aya devreder. Dakika, SMS ve internet hakkı yalnızca bir sonraki fatura dönemine devreder, o fatura döneminde kullanılmazsa silinir.
 • Tarife dahilinde verilen dakikaların, SMS’in ve internetin devreden dakikalara, SMS’e ve devreden internete göre kullanım önceliği bulunmaktadır.
 • Abone devreden haklarını Müşteri Hizmetleri, Vodafone Cep Merkezleri ve self service kanallarından sorgulayabilir.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurtiçi diğer mobil operatörler yönüne aramalar 56,70KR/DK olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir. Tarife dahilindeki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 40,75 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurtiçi MMS’lerin her biri 0,9 TL olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • İnternet kullanım periyodu 32KB’dır. o Tarife dahilindeki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelere tarife kapsamında verilen dakikalar, SMS ve internet ile bir önceki bakiyesinden devreden dakikalar, SMS ve internet için %80 ve %100 kullanım bilgilendirme sms´i iletilir.
 • Aboneye Vodafone tarafından gönderilen SMSler farklı sistemler aracılığıyla gönderilebildiği için SMSlerin sırası yapılan işlemlerin sırasından farklı sırada olabilir.

Hediye Damacana Su Kampanyası Detayları

 • Kampanya kampanyaya katılan bayilerde ve ev aboneliklerinde, yalnızca Hayat Su 19L damacana için 04.01.2019-24.10.2019 tarihleri arasında geçerlidir. Bu kampanya ev siparişlerinde geçerlidir.
 • Her ay 2 adet ücretsiz Hayat Su 19L damacana kampanyasından tüm bireysel faturalı Uyumlu Tarife aboneleri ile son 30 günde 20 TL ve üzeri yükleme yapmış faturasız bireysel aboneler faydalanabilir.
 • Kampanya katılımı için Vodafone Yanımda uygulaması içindeki Avantaj Cepte sekmesindeki “Her Ay 2 Damacana Hediye” kampanyasından şifre alınır. Kampanyadan yararlanmak için öncesinde Hayat Su web sitesi veya mobil uygulamasından üye olmanız zorunludur. Alınan şifre ile Hayat Su web sitesinden veya mobil uygulamasından üye girişi yapıldıktan sonra kampanya kupon kodu alanına şifre girilecek kampanyadan faydalanılır.
 • Kampanyanın geçerli olduğu Hayat Su bayilerinin hizmet verdiği il ve ilçeler listesi linkte (https://www.hayatsu.com.tr/hayat-su-hakkinda/bayilerimiz) olup, bu listenin dışında yer alan il ve ilçeler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, bir kod ile yalnızca 1 adet 19L damacana ücretsiz alınabilir.
 • Kampanya, 19L damacana su dışındaki ürünlerde ve cam damacanalarda geçerli değildir.
 • Kampanya hak edişi sadece 19L damacana olarak alınabilir, nakit ya da başka bir ürün olarak talep edilemez.
 • Kampanyamızdan her abone, 30 gün içerisinde iki kez yararlanabilir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.