Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları


16.01.2021
3.405
2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları, Vodafone telefon kampanyası her yıl düzenli olarak müşterileri için yeni kampanyalar düzenlemekte. 2021 yılında Vodafone tarafından düzenlenen en güncel kampanyalar arasında ise 4.5G uyumlu telefon değişimi büyük bir rağbet görmektedir. 2021 yılı Vodafone cihaz değiştirme kampanyaları arasında eski telefonun Vodafone şubelerine teslim edilmesi ile müşteriler kolayca cihaz değiştirme kampanyasına dahil olabilmektedir. Efsane fırsatları ile bilinen Vodafone aracılığı ile herkes düşük miktarlarda taksit oranları ile telefon sahibi olabilmektedir.

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme

Vodafone cihaz değiştirme kampanyası her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen bir kampanya türüdür. Vatandaşların istedikleri telefonu taksitle ve cihaz değişimi gibi alternatif seçenekler ile kolayca elde edebilmeleri amacı ile yapılır. Türkiye’de sıkça tercih edilen önemli markaların telefonlarını da bu kampanyalar aracılığı ile almak daha kolay ve güvenilir bir hale gelmekte. Düşük taksitlerde ve indirimli olarak alınabilecek son teknoloji telefonlar Vodafone şubelerinde yer almaktadır. Ayrıca Vodafone indirim ve kampanyalarına Vodafone’un resmi internet sitesi aracılığı ile de ulaşabilir.

Vodafone Telefon Kampanyaları

Vodafone telefon kampanyalarının yanı sıra faturalı ve faturasız hat olmak üzere farklı alternatiflerde de kampanyalar sunmaktadır. Telefon alımı ile birlikte operatörünü de Vodafone’a taşımak isteyen vatandaşlar için birçok alternatif bulunmaktadır. Faturalı hat ayrıcalıkları ve faturasız hat ayrıcalıkları olmak üzere Vodafone hattına geçenler için birçok sürpriz ve avantaj oluşturuldu. Vodafone hat kampanyaları arasında özellikle gençleri ilgilendiren birçok alternatif bulunmakta olup her müşteriye hitap eden opsiyonlara Vodafone şubelerinden ulaşılabilir. Vodafone telefon kampanyalarının özellikleri ve avantajları birçok vatandaş için cazip bir teklif oluşturmaktadır.

Vodafone Faturalı Kampanyalar 2021

Vodafone faturalılara özel kampanyalar bulunmakta ve özellikle hattını Vodafone faturalıya yeni taşıyanlar için hoş geldin kampanyaları sunulmaktadır. Vodafone yeni faturalılar için düzenlenen kampanyalar şu şekildedir;

 • Faturalı Yeni Hatta Hoş Geldin Kampanyası: Her ay pakete ek olarak 5 GB yeni internet hediyesi veriliyor. Hizmet sadece 12 ay için geçerlidir. 1 yıl içinde toplamda 60 GB hediye eden Vodafone, hattını kendi operatörüne taşıyan vatandaşlar için bu fırsatı sunmaktadır.
 • Aşım Telafisi Kampanyası: Vodafone faturalı hatta yeni geçen kullanıcıların fatura aşımlarında 50 Türk Lirasına kadar iade etme özelliği bulunur.
 • Vodafone Dijitale Özel başvurularda ise ilk 3 ay, aylık % 15 faturada indirim kullanım hakkı hediye edilmektedir. Vodafone’a Dijital olarakbaşvuruda bulunan müşterilerimiz için uygulanmaktadır.
 • Vodafone Yanımda Uygulaması Kampanyası: Vodafone Yanımda uygulamasını telefonuna indiren her müşterimize 1 hafta geçerli Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.
 • Vodafone Faturalı şehrinize özel kampanyası kapsamında belirlenen şehirlerden başvuru yapan müşterilerimize özel ayda 2 GB toplam 12 Ay toplam 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sizleri beklemektedir.

Vodafone Faturasız Kampanya 2021

Vodafone faturasız hat kampanyası 2021 yılında da devam etmekte ve birçok yeni müşteriye avantajlı fırsatlarını sunar. Vodafone kapsamında özellikle gençler için düzenlenen birçok kampanya türü bulunmaktadır. Vodafone faturasız kampanyaları da operatörünü Vodafone’a taşıyan kullanıcılar için geçerlidir. Vodafone faturasız kampanyaları şu şekildedir;

 • Vodafone Mobil Ödeme uygulamasını kullanan müşterilerimiz Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Mobil Ödeme Kullanan müşterilerimize özel Bedava 1 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir.
 • Vodafone Yanımda Uygulaması’nı cet telefonuna indiren müşterilerimiz Bedava 1 Hafta geçerli 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Hemen sizde Vodafone Yanımda Uygulamasını cep telefonunuza indirin Bedava 5 GB İnternet kazanın. Üstelik Bedava 5 GB İnternet kullanımı 1 Hafta geçerli olmsktadır.

Vodafone Akıl Almaz Akıllı Telefon Kampanyası

Vodafone akıl almaz kampanyası 2021 yılında geçerli olan bir kampanya türüdür. Bu kampanyaya göre kullanıcılar 3, 6 ila 12 ay arasında taahhüt vererek istedikleri bir cihazı satın alabiliyor. Alınan cihaz ayrıca 4.5G uyumlu olup Vodafone hattına da geçiş yapılır ise daha avantajlı bir hale gelecektir. Vodafone aracılığı ile cihaz almak isteyen kullanıcıların limit puanlarının yüksek olması istenmektedir. Eğer kişinin limit puanı yüksek değil ise bu durumda Findeks kredi notu araştırılmakta ve kredi notuna bağlı olarak kampanyadan yararlanmasına hak tanınmakta.

Vodafone Taksitli Telefon Özellikleri

Vodafone taksitle telefon alımı yapılabilmesine izin veren operatör firmaları arasında yer alıyor. Bu neden ile en güncel cihaz kampanyalarını hazırlayarak müşterilerine üst düzey teklifler sunan Vodafone taksitli telefon alımı yapılmasına da izin veriyor. Kampanya kapsamında taksitli telefon alınması için imkân tanıyan Vodafone, öncelikle bazı şartların yerine getirilmesini talep etmekte. Taahhütname ile çalışan ve kullanıcıların en az 3, 6 en fazla 12 ay boyunca Vodafone operatörüne bağlı kalacaklarına dair sözleşme yapan Vodafone aracılığı ile her vatandaş telefon sahibi olabilmekte.

Vodafone Cihaz Değişimi Kampanya Özellikleri

Vodafone cihaz değiştirme kampanyası özellikleri şu şekildedir;

 • Müşteriler Vodafone’a taahhütte bulunurlar.
 • 5G ile birlikte hatları yeni bir güncellemeye girer.
 • Cihaz değişimi yapmak mümkün değildir.
 • Ücretsiz ve hızlı teslimat özelliği bulunur.
 • SIM kart 4.5G’ye ücretsiz olarak yükseltilir.
 • Paket değişikliği yapılır ise sözleşmede yer alan madde uyarınca Cayma Bedeli ödemek zoruna kalınır.

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.