Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


22.05.2020
729
Vodafone / BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Vodafone BTK Akademi Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile BTK Akademi Portalı Kampanyası kapsamında Vodafone Faturalı ve Faturasız tüm müşterilerimize BTK Akademi yönüne geçerli olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunulmaktadır. Türkiye olarak 1 milyon yazılımcı kampanyası kapsamında hazırlanan çalışma kapsamında Vodafone müşterilerine destek vermeye devam ediyor. Üstelik Vodafone müşterileri arasında Faturalı ya da Faturasız olarak ayırım yapmadan tüm müşterilerin kampanyadan faydalanmasını sağlamaktadır.

Vodafone müşterileri için Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen 1 Milyon Yazılımcı Projesinin eğitim içeriklerini barındıran BTK Akademi Portalı kullanımlarında geçerli olmak üzere Bedava 6 GB İnternet kullanımı sunulmaktadır. BTK Akademi portalı üzerinde geçerli olan aylık Bedava 6 GB İnternet kampanyası 2 ay boyunca geçerli olmaktadır. BTK akademi kapsamında başlatılan kampanya doğrultusunda eğitim için sunulan Bedava 6 GB İnternet içeriğinin ilk ayı kullanımı 19 Mayıs 2020 Salı günü Vodafone faturalı ve faturasız tüm müşteriler için tanımlanmış bulunmaktadır.

Kampanya adı

BTK Akademi 6 GB Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturalı – Faturasız

İçerikler

BTK Online Bedava 6 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Ücretsiz
Kampanya Detaylarını Gör

Kampanya Detayları

  • Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen 1 Milyon Yazılımcı Projesinin eğitim içeriklerini barındıran BTK Akademi Portalı, btkakademi.gov.tr üzerindeki online eğitim içerikleri yönüne geçerli aylık 6GB internet hakkı 19 Mayıs 2020 tarihi itibarıyla tüm Vodafone bireysel faturalı ve bireysel faturasız hat sahiplerine otomatik olarak tanımlanmıştır.
  • Kampanya kapsamında BTK Akademi Portalı, btkakademi.gov.tr yönüne kullanımlarında 2 ay boyunca (60 gün) geçerli olacak şekilde aylık yurt içi 6 GB mobil internet hakkı ücretsiz sunulacaktır.
  • Otomatik olarak tanımlaması yapılan bu kullanım haklarına istinaden, müşterilerimizin farklı herhangi bir talepte bulunmasına ya da işlem yapmasına gerek yoktur.
  • Söz konusu fayda dahilindeki internet hakları bittiğinde ya da faydanın kullanım süresi sona erdiğinde müşterilerimiz kendi ücretlendirme koşulları üzerinden kullanım yapmaya devam edebilirler.
  • Geçerlilik süresi içerisinde kullanılmayan faydalar bir sonraki aya devretmeyecektir.
  • Her abone ilgili kampanyadan sadece bir kez faydalanabilecektir.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.