Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet Kampanyası!


10.01.2020
835
Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet Kampanyası!

Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet Kampanyası! Vodafone yeni yıla özel düzenlediği kampanyası ile Vodafone’a numara taşıyarak ya da yeni hat alarak gelen müşterilerimize Bedava Onlarca GB İnternet sunmaktadır. Vodafone’a online işlem üzerinden başvuruda bulunarak numara taşıma talebinde bulunan müşterilerimiz için, online işlemlere öze numara taşıma ya da yeni hat talep etmeleri halinde SIM kartınızı istediğiniz yere ücretsiz olarak getirelim.

Vodafone Bedava Onlarca GB İnternet kampanyası ile Bedava GB İnternet kazanmak için sizlere belirteceğimiz kampanyalardan dilediğinizi seçerek hem Türkiye’nin en kaliteli operatörüne numaranızı taşıyabilir hem de numara taşıma ile Vodafone’lu olarak Bedava Onlarca GB İnternet kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Üstelik numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone’a gelen müşterilerimizin kazanacağı Bedava İnternet sadece bir kereye mahsus olmamakla beraber neredeyse taahhüt süresince kendilerine her ay düzenli olarak sunulacaktır.

Vodafone’lu Ol 60 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone’lu Ol 60 GB Bedava İnternet Kazan, Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone’a gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Üstelik bir ay değil tam 12 ay boyunca hattınıza Bedava İnternet kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Şimdi yeni hat alarak ya da numara taşıyarak Vodafone’a gelmenin tam zamanı diyoruz.

Vodafone’dan yeni hat alan ya da diğer operatörlerden numarasını taşıyarak Vodafone’a gelen herkese 12 ay boyunca tüm faydalara ek olarak aylık 5 GB Bedava İnternet sizlere sunulacaktır. Başvuru işleminizi online üzerinden birkaç dakika da tamamlayarak hemen Vodafone’lu olabilirsiniz. Üstelik online işlemlere özel avantajlar ve Bedava İnternet hakkı da ekstra olacaktır. Ayrıca başvurusunu online olarak gerçekleştiren müşterilerimize özel ilk 3 ay, alık 2 GB toplam 6 GB daha Bedava İnternet kullanım hakkınız doğmaktadır. Ayrıca online olarak başvurulara özel hattınızı istediğiniz yere ücretsiz olarak getirmekteyiz.

Vodafone’a Gel Bedava 6 GB İnternet Kazan

Vodafone’a Gel Bedava 6 GB İnternet Kazan, Numarasını taşıyarak ya da yeni hat alarak Vodafone’lu olmak isteyen müşterilerimiz online olarak yaptıkları işlemlerden kazançlı çıkmaya devam ediyor. Yalnızca online olarak yapılan başvurulara özel, hattınıza tanımlanan tüm faydalara ek olarak Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sizleri bekliyor. Hemen geçiş işlem talebinizi ya da yeni hat talebinizi online işlemlerden gerçekleştirin Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı kazanın. Bedava 6 GB İnternet online işlemlerden yapılan başvurulara özel ilk 3 ay ayda 2 GB olarak sunulmaktadır. Ayrıca talebiniz doğrultusunda online başvurulara özel olarak hattınızı dilediğiniz yere ücretsiz olarak getiriyoruz.

Vodafone Şehrine Özel Kampanya İle Bedava 24 GB İnternet Kazan

Vodafone Şehrine Özel Kampanya İle Bedava 24 GB İnternet Kazan, Hemen sizde operatör seçiminizi Vodafone olarak kullanın, toplam Bedava 24 GB İnternet kullanım hakkı kazanın. Vodafone ile şehrinize özel kampanyadan faydalanarak sizde Vodafone’lular arasında yerinizi alabilirsiniz. Ayrıca kampanyadan faydalanarak Vodafone’a gelen müşterilerimiz aylık 2 GB, toplam 12 ay Bedava 24 GB İnternet kullanım hakkı sizleri bekliyor. Kampanya her ay otomatik olarak yenilenmektedir. Ayrıca kampanya 12 ay sonunda otomatik olarak iptal edilecektir.

Vodafone Şehrine Özel kampanyasından İzmir, Gaziantep, Mersin, Kayseri, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Sakarya, Urfa, Samsun, Kocaeli, Hatay, Manisa veya Diyarbakır’dan olan başvurular için geçerli olmaktadır. Vodafone Şehrine Özel Kampanyasından sadece belirtilen şehirlerde oturmakta olan müşterilerimiz online olarak faydalanabilmektedirler. Sizde hem başvurunuzu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca ekstra olarak ilk 3 ay Bedava 6 GB, aylık 2 GB olarak İnternet kullanım hakkı da siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Hemen online olarak başvurunuzu gerçekleştirin hattınızı belirtilen şehirlerdeki adreslere ücretsiz teslim edelim.

Vodafone Gençlere Özel Kampanya Bedava 10 GB İnternet Kazan

Vodafone Gençlere Özel Kampanya Bedava 10 GB İnternet Kazan, Vodafone FreeZone a gelen müşterilerimiz her zaman kazançlı çıkmaktadırlar. Vodafone FreeZone’a yeni hat alarak ya da numara taşıma işlemi ile gelen müşterilerimize ilk ay Bedava 10 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Üstelik kazanılacak olan Bedava İnternet hakkı bu kadarla sınırlı değil, online olarak başvuruda bulunarak Vodafone’a geçiş yapan müşterilerimiz ilk 3 ay, ayda 2 GB Bedava İnternet toplam 6 GB ek internet kullanım hakkı daha kazanacaklardır. Online olarak başvurunuzu gerçekleştirin tanınan tüm Bedava İnternet hakkından dildiğiniz gibi faydalanın.

Nasıl Vodafone’lu Olabilirim?

Nasıl Vodafone’lu Olabilirim? İşte sorunuzun cevabı evinizden bile çıkmadan Vodafone’lu olabilirsiniz. Avantajlı Vodafone tarifelerinden dilediğinizi seçerek işe başlayabilirsiniz. Online olarak başvuru formunu doldurarak gerekli bilgileri girdikten sonra başvurunuz tamam. Dilediğiniz ve talep ettiğiniz adrese hattınızı biz ücretsiz olarak getirelim.

Vodafone Dijital Başvurunun Avantajları Nelerdir?

  • Vodafone Dijital Başvurunun Avantajları Nelerdir? Dijital ortam üzerinden Vodafone’a başvuru sağladığınız takdirde, hattınızın teslimatı için herhangi bir teslimat ve başvuru ücreti ödemezsiniz.
  • Vodafone’a dijital ortamdan yapılan başvuruların teslimat işlemleri, sitemiz üzerinde belirtilen ilçelerden birinde oturuyorsanız 24 saat içerisinde, başka bir ilçede ikamet ediyorsanız 2 – 4 iş günü içerisinde teslimatınız yapılmaktadır.
  • Dijital ortamdan yapılan başvurularda evraklarınızı hattınızı size teslim ettiğimiz esnada kurye elemanı evraklarınız için sizden gerekli imzayı alarak işleminizi bir adım daha ileriye taşımanız için gerekeni yapacaktır.
  • Online işlemlere özel Vodafone tarifeleri bulunmaktadır. Vodafone onlinea özel filtresini seçtiğinizde karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde dijitalde satılan tarifeleri görebileceksiniz.
  • Vodafone hat başvurunuzu dijital ortam üzerinden gerçekleştirdiğiniz takdirde, ekstra olarak ilk 3 ay boyunca aylık 7 GB Bedava İnternet, daha sonraki ay da 5 GB Bedava İnternet kullanım hakkı sizin olmaktadır.
  • Başvurunuz sırasında Tıkla Gel Al yöntemini seçerek, size en yakın ya da dilediğiniz bir Vodafone Mağazasından SIM kartınızı hızlıca teslim alabilirsiniz. Mağazaya gittiğinizde işleminizin tamamlanabilmesi için size gönderilen SMS içerisindeki Başvuru Numaranızı ya da TC Kimlik Numaranızı mağaza çalışanına vermeniz yeterlidir. Başvurunuzun geçerlilik süresi 10 gündür, bu süre içerisinde mağazalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Online Fatura Ödeme

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.