Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları


28.08.2020
2.526
2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile Bedava GB İnternet dağıtan operatör olarak karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Vodafone düzenlediği Bedava İnternet kampanyaları kapsamında en çok Bedava GB İnternet dağıtan operatör olmakta hızla ilerlemektedir. Vodafone düzenlediği pek çok kampanyaları ile müşterilerine onlarca Bedava GB İnternet dağıtmaktadır. Vodafone’nun dağıttığı onlarca GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken işlemleri yazımızda ayrıntılı olarak anlatmaktayız. Vodafone ile hagi kampanyadan ne kadar Bedava İnternet kazanabilirsiniz? En güncel şekilde yazımızın detaylarından ulaşım sağlayabilirsiniz.

Vodafone Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimizin bulundukları tarifelere göre hatta ekstra işlemler uygulayarak kazanacakları Bedava GB İnternet kampanyası seçenekleri bulunmaktadır. Vodafone’a yeni gelen Faturalı – Faturasız müşterilerimizi de unutmayan Vodafone onlar için düzenlediği kampanyalar ile yeni gelen müşterilerimizin de yüzlerini gülümsetecek Bedava GB İnternet Kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları ile tüm müşteri portföyümüz için hazırlanan Bedava GB İnternet seçenekleri mevcut olmaktadır. Bazı Bedava İnternet kampanyalarından faydalanmak için sadece doğru tarifede olmanız yeterli iken, bazı Bedava İnternet kampanyalarından faydalanabilmek için ise cihazınız üzerinden uygulayacağınız birkaç işlem bulunmaktadır. Bedava İnternet Kampanyasından onlarca Bedava GB kazanmak için uygulamalı olan kampanyalarımız için sizlere yönlendirmeli olarak anlatım sağlayacağız.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz Bedava GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı – Faturasız tüm FreeZone müşterilerimiz için Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı sizleri beklemektedir.

Vodafone hattı kullanıyorsanız yaşınız 26 yaşın altında ve hattınız anne ya da babanızın üzerinde ise sizde hemen Vodafone FreeZone’lu olabilirsiniz. 26 yaşın altındaki Vodafone müşterimiz kendinizi kullanıcı olarak tanımlayarak FreeZone dünyasına katılım sağlayarak ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi kullanıcı olarak tanıtarak Vodafone FreeZone dünyasına gelen tüm müşterilerimize hoş geldin hediyesi Bedava 4 GB İnternet verilmektedir. Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı 24 saat olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattına yüklenecektir.

Vodafone Faturasız Online Başvuruya Bedava 25 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturasız Online Başvuruya Bedava 25 GB İnternet Kampanyası ile artık faturasız tarifelere de online olarak başvuru yapabilirsiniz. Üstelik online faturasız başvurulara ilk ay  Bedava 25 GB İnternet, Her Yöne 750 Dakika ve Her Yöne 250 adet SMS siz yeni gelen müşterilerimizi beklemektedir. Hemen Vodafone Faturasıza online başvurunuzu gerçekleştirin anında Bedava 25 GB İnternet kullanım hakkınızı ve diğer Bedava içerikleri kullanmaya başlayın.

Kampanya Detayları

 • Bu paket Kolay Yeni tarife ile aktivasyonu yapan abonelere otomatik olarak tanımlanacaktır. Hoşgeldin Kolay Paketi kapsamında yurt içi heryöne 750 dakika,
 • Yurt içi heryöne 250 SMS, yurtiçi heryöne 25GB ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar. Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür.
 • Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez. Paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlenir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.

Vodafone Hoşgeldin Bedava 20 GB Kampanyası

Vodafone Hoşgeldin Bedava 20 GB Kampanyası ile Vodafone Faturalı tarifelerine gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Hoşgeldin kampanyası doğrultusunda son 30 gün içerisinde, Vodafone mağazalarından, numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya geçiş ile Red ve Redli Genç tarifelerine gelenler 1 aylık 20 GB, Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelerine gelenler 1 aylık 10 GB hediye kazanıyor! Vodafone Yanımda uygulamasına girerek, Ek Paketler bölümünden hediyenizi alabilirsiniz.

Kampanya Detayları

Bedava 20GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca belirtilen tarifelerde geçerli olacaktır: Redli 8, Redli 12, Redli 15 Ozel, Redli 15, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus, Redli 25 Ozel, Redli 40, Redli Genc 8GB, Redli Genc 12GB.
 • Paket kapsamında müşterilere 30 gün geçerli 20 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz.

Bedava 10GB Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasızdan Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • Hediye 10GB Paketi, 30.05.2020 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.
 • Paket yalnızca belirtilen tarifelerde geçerli olacaktır: Uyumlu 7GB, Uyumlu 11GB, Süper Uyumlu, Uyumlu Genç 7, Uyumlu Genç 11.
 • Paket kapsamında müşterilere 30 gün geçerli 10 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava 15 GB İnternet Kazan Kampanyası ile hem siz hem de arkadaşlarınız aynı anda Bedava onlarca GB İnternet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken ise sadece sosyal medya sayfaları üzerinden arkadaşlarınızı davet etmek olacaktır. Kampanya dahilinde Davet Et Kazan kapsamında arkadaşlarını Vodafone’a davet eden aboneler, hat aktivasyon işlemi tamamlanması ardından 3 Ay geçerli 15GB hediye internet kazanacaklardır. Aynı şekilde davet linkine tıklayarak Vodafone’lu olan aboneler de 2 Ay geçerli 15 GB hediye internet kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için davet edilen kişinin link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekmektedir. Faturasız hat başvuruları kampanya dahilinde değildir.

Vodafone Faturalı Onlie Başvurularınıza Bedava İnternet Kazandırıyor

Vodafone Faturalı Onlie Başvurularınıza Bedava İnternet Kazandırıyor, üstelik Bedava GB internet kazanmak için yapmanız gereken sadece online başvuruda bulunmak ve kazanmak olmaktadır. Vodafone faturalı tariflerinden bir tanesine online olarak gelen müşterilerimiz anında Bedava GB İnternet kazanmaya başlamaktadır. Üstelik dijitalden yaptığınız tüm başvurular ücretsiz olmaktadır. Vodafone’un dijital kanallarından yaptığınız bütün başvurulara özel ilk 3 ay %15’e varan indirime sahip olacaksınız. Ayrıca Redli tarifelerde 12 ay boyunca Bedava +5 GB internet kazanacaksınız.

Kampanya Detayları

Başvurunuz sırasında Tıkla Gel Al yöntemini seçerek, SIM kartınızı dilediğiniz herhangi bir Vodafone Mağazasından hızlıca teslim alabilirsiniz. Mağazaya gittiğinizde işleminizin tamamlanabilmesi için size gönderilen bilgilendirme SMS’inde yer alan başvuru numaranızı ya da TC kimlik numaranızı mağaza çalışanına vermeniz yeterlidir. Başvurunuzun geçerlilik süresi 10 gündür, İlk 3 gün içerisinde dilediğiniz mağazamızı ziyaret ederek sim kartınızı teslim alabilirsiniz. 3 günün sonunda hattınız adresinize teslim edilmek üzere kuryeye yönlendirilecektir.

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları Bedava 20 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları Bedava 20 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz Vodafone Yanımda uygulaması ile Bedava İnterent kazanmaya devam ediyor. Vodafone Yanımda’ya girerek Hediye Çarkı’nı çevirin, her hafta size özel hediyeler kazanın! 20 GB’a varan Bedava İnternet, internetinizden yemeyen Sosyal, Video, İletişim Pass paketleri ve sürprizler Hediye Çarkı’nda sizi bekliyor. Hediye Çarkı’nı her hafta çevirin, bol bol kazanın!

Kampanya Detayları

 • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecektir.
 • Yeni kampanyadan yararlanabilmek için abonelerin 27 Ocak 2020 veya sonrasında yayınlanan en güncel Vodafone Yanımda’nın sürümünü yüklemeleri gerekmektedir.
 • Kampanyadan aktif tüm Vodafone Bireysel Faturalı, Faturasız ve Bireysel Esnaf Faturalı aboneler yararlanabilir.
 • Aboneler kampanyaya sadece Vodafone Yanımda uygulamasının kullanıldığı akıllı telefonlar üzerinden katılım sağlayabilirler.
 • Akıllı telefonu olmayan ve Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmayan abonelerimizin hediyelerini kazanmak için bir akıllı telefon üzerinden Vodafone Yanımda’ya giriş yapmaları gerekmektedir.
 • Faturalı abonelerin kampanyaya katılabilmesi için kişisel veri işleme izni vermesi ve 4.5G servisini etkinleştirmesi, faturasız abonelerin ise bunlara ek olarak son 30 gün içerisinde TL yüklemiş/kolay paket almış olması gerekmektedir.
 • Kazanılan hediyelerin kullanılabilmesi için abonelerin hatlarının kısıtlanmış veya dondurulmuş olmamaları gerekmektedir.
 • Her abone her hafta sadece 1 kez çarkı çevirebilir ve bir kez hediye kazanabilir. Hediye alma hakkı her Pazar 23:59 itibarı ile yenilenir ve 7 gün boyunca geçerli olur.
 • Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlar için Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Vodafone’a yeni gelen aboneler hatlarının aktive edilmesinden 24 saat sonra kampanyaya katılabilirler.

Hediyeler ve Detaylar

İnternetinizden Yemeyen Haftalık Video Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

İnternetinizden Yemeyen Haftalık Sosyal Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

İnternetinizden Yemeyen Haftalık İletişim Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 1 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 2 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık Vodafonelularla Sınırsız Konuşma

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 20 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 3 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

Haftalık 4 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 7 gün boyunca geçerlidir.

5 gün geçerli 5 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 5 gün boyunca geçerlidir.

4 gün geçerli 3 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 4 gün boyunca geçerlidir.

Aylık Vodafonelularla Sınırsız Konuşma

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık 4 GB İnternet Paketi

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

Aylık 3 GB İnternet Paketi

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.

3 gün geçerli 2 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

3 gün geçerli 20 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

2 gün geçerli 4 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

3 gün geçerli 4 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 3 gün boyunca geçerlidir.

2 gün geçerli 3 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 2 gün boyunca geçerlidir.

2 gün geçerli 2 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 2 gün boyunca geçerlidir.

2 gün geçerli 1 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 2 gün boyunca geçerlidir.

15 gün geçerli 3 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 15 gün boyunca geçerlidir.

15 gün geçerli 2 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 15 gün boyunca geçerlidir.

15 gün geçerli 1 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 15 gün boyunca geçerlidir.

15 gün geçerli 5 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 15 gün boyunca geçerlidir.

İnternetinizden Yemeyen Günlük  Video Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

İnternetinizden Yemeyen Günlük Sosyal Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

İnternetinizden Yemeyen Günlük İletişim Pass

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 4 GB internet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 5 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 1 GB internet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 2 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 10 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Günlük 3 GB İnternet

 • Hediye aktivasyon SMS’i sonrasında 1 gün boyunca geçerlidir.

Temassız Kart ile Ödeme Vodafone Yanımda’da

Temassız Kart ile Ödeme Vodafone Yanımda’da Vodafone’dan faturasız müşterilerin hayatını kolaylaştıracak, TL ve paket yükleme deneyimini daha hızlı hale getirecek bir ilk: Temassız Kart ile Ödeme Artık faturasız Vodafone müşterileri, temassız ödeme özelliği bulunan banka ya da kredi kartlarını, Vodafone Yanımda uygulaması yüklü Android telefonlarına yaklaştırarak TL ya da paket yüklemesi gerçekleştirebilecek.

Temassız Kart ile Ödeme Esasları

Vodafone Yanımda uygulaması temassız özellikli kredi veya banka kartı ile TL ve paket yükleme özeliği, sadece
Android işletim sistemli ve NFC özellikli mobil cihazlarda bulunmaktadır. Vodafone Yanımda uygulaması ile
gerçekleştirilen temassız TL ve Paket yükleme işlemine ilişkin teknoloji Mastercard’ın sunduğu Masterpass tarafından sağlanmaktadır. Temassız özellikli kartınızı mobil cihazınıza dokundurduğunuzda işlem, bankanız tarafından iletilen tek kullanımlık şifre ile doğrulanmaktadır. İlgili işlemi yapabilmek için kartınızın internetten alışveriş özelliğinin açıkolması gerekmektedir.

Vodafone 4.5G Uyumlu SIM Kartı Değişikliği Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone 4.5G Uyumlu SIM Kartı Değişikliği Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile SIM kartı 4.5G ile uyumlu olmayan müşterilerimiz SIM kartlarını ücretsiz olarak değiştirerek anında Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı kazanmaktadır. Üstelik herhangi bir ücret ödemeden SIM kartı değişikliğini gerçekleştirebilmektedirler. Tek yapmanız gereken en yakın Vodafone mağazalarına gelerek SIM kartlarını değiştirmek için başvuruda bulunmak. En yakın Vodafone mağazasına gelin ücretsiz olarak SIM kartınızı 4.5G uyumlu kartınız ile değiştirin.

Kampanya Detayları

 • 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir SIM karta geçiş yapmak isteyen tüm bireysel Vodafoneluların SIM kart değişimleri, bayiilerden ücretsiz yapılır.
 • Ayrıca, ilgili kampanya SMS’ini almış tüm bireysel Vodafonelulara tarifelerine ek 1 ay geçerli 5GB internet hediye edilir.
 • 4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve SIM uyumluluğunuzu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğinizi yapabilirsiniz.
 • SIM kart değişim işlemini Vodafone mağazalarından kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
 • Vodafone Kampanya’ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Supernet 4.5G Kullan Bedava 10 GB İnternet Kazan Kampanyası ile  Supernet 4.5G kampanyası ile tanışan ve kullanan Bedava 10 GB İnternet kazanıyor. Supernet 4.5G kullanarak Bedava 10 GB İnternet kazandıran tek kampanyasını müşterilerimize sunuyoruz. 4.5G ile tanışın ve Bedava 10 GB İnternet kazanın.

Kampanya Detayları

 • Kampanya son 30 gün 4.5G kullanmamış, 4.5G aboneliği, uyumlu SIM kart ve telefona sahip olan tüm bireysel müşteriler için geçerlidir.
 • Bu şartları yerine getiren aboneler 4.5G üzerinden internet kullanmaya başladıkları tarihinde 4.5GB veya 10GB internet ile ödüllendirilecektir.
 • Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet kullanım faturalı müşteriler için 30 gün (1 ay), faturasız müşteriler için 7 gün (1 hafta) boyunca geçerlidir, kullanılmayan haklar devretmez.
 • İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye internet, cihazın ve SIM kartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında bulunulduğu takdirde Supernet 4.5G hızında kullanılabilir.
 • Hediye internetin kullanabilmesi için cihazın internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz.İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurt dışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisi Kullan Bedava 4,5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisi Kullan Bedava 4,5 GB İnternet Kazan Kampanyası ile müşterilerimiz Wi-fi üzerinden gerçekleştirdikleri aramalar ile 4,5 GB Bedava İnternet kazanıyor. Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’ne (VoWi-Fi) uyumlu cihazı olup ilgili kampanya SMS’ini alan Wi-Fi ile Arama üzerinden görüşme yapan tüm bireysel müşteriler ücretsiz aktif ederek Bedava 4,5 GB internet kazananıyor. Üstelik kazanılan 4,5 GB Bedava İnternet 14 gün boyunca geçerli olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Wi-Fi ile Arama Teknolojisi’ne (VoWi-Fi) uyumlu cihazı olup ilgili kampanya SMS’ini alan Wi-Fi ile Arama üzerinden görüşme yapan tüm bireysel müşteriler ücretsiz aktif ederek 4.5GB internet hediyesini kazanabilir.
 • Bu şartları yerine getiren aboneler Wi-Fi ile Arama Teknolojisi üzerinden konuşmaya başladıklarında 4.5GB internet ile ödüllendirilecektir.
 • Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet kullanım 14 gün (2 hafta) boyunca geçerlidir, kullanılmayan haklar devretmez.
 • İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye internet, cihazın ve SIM kartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında bulunulduğu takdirde Supernet 4.5G hızında kullanılabilir.
 • Hediye internetin kullanabilmesi için cihazın internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vodafone Faturalı Tarifelerine Başvuruda Bulun Bedava 60 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Tarifelerine Başvuruda Bulun Bedava 60 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone faturalı tarifelerine gelen müşterilerimize özel olarak sunulan bir kampanyadır. Vodafone Faturalı tarifelerinden dilediğinizi seçerek tarifenize ek olarak her ay 5 GB toplam 12 ay boyunca Bedava 60 GB İnternet kullanım hakkı kazanmış olursunuz. Tek yapmanız gereken Vodafone Faturalı tarifelerden sadece bir tanesini seçerek geçiş yapmak olmaktadır.

Vodafone Faturalı Tarifelerine Başvuruda Bulun Bedava 60 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için, Vodafone faturalıya numara taşıma ya da yeni hat alarak son 30 gün içerisinde gelmek olmaktadır. Bu şartı sağlamış olan müşterilerimiz Ayda 5 GB toplam 12 Ay Boyunca Bedava 60 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Üstelik Bedava 60 GB İnternet kullanım hakkı tarifelerindeki GB’lara ek olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon, numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile faturasız tarifelerden yeni müşteri alımına açık faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilirler.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere
  www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket Redli Özel 15, Rdli Özel 25, Online Genç M, Online Genç S, Online Genç L tarifeleri için geçerli değildir.
  Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler.
  Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur. Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
  Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMSleri ayrıca hesaplanarak gönderilir.
 • Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paket iptal edilir.

Vodafone Mobil Ödeme Kullanana Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Kullanana Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile 29 Mayıs 2020 – 31 Ağustos 2020 tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store hesabı üzerinden ödeme yöntemi Vodafone Mobil Ödeme olarak tanımlanmış müşterilerimize en az 10TL ve üzeri ilk işlemleri sonrasında 1 hafta geçerli 1 GB Bedava İnternet sunulacaktır.

Kampanya Detayları

 • Ayarlar ya da App Store aracılığıyla Apple Hesabım sayfasına girip “Ödeme ve Teslimat” alanından Vodafone Mobil Ödeme’yi seçerek, Google Play Store aracılığıyla sol menüden “Ödeme Yöntemi” sayfasına girip Vodafone Mobil Ödeme seçerek kolayca Vodafone Mobil Ödeme tanımı yapılabilir.
 • Kampanya dahilinde abonemizin 29 Mayıs – 31 Ağustos tarihleri arasında Apple App Store ve Google Play Store üzerinden ilk kez, en az 10 TL tutarında işlem gerçekleştirmiş olması gerekmektedir.
 • Kampanyaya yeni tanım yapan ve son 1 yıl içerisinde Apple App Store ve Google Play Store üzerinden Vodafone Mobil Ödeme ile işlem yapılmamış olması gerekmektedir.
 • İlk kez işlem yapan kullanıcıların satın alınan ürünü iade etmesi durumunda GB yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Her kullanıcı kampanya süresince 1 kez ödül kazanabilir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Kampanyadan yararlanabilecek abone sayısına ilişkin bir sınır bulunmamaktadır.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Online Fatura Ödeme

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. blank Mesut dedi ki:

  Super oldu bedava vodafone internetı aldım

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.

 2. blank Alattn dedi ki:

  Spoty kampanyasini herkese tavsiye eeiyorun

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Teşekkürler.

 3. blank Ahmet dedi ki:

  Tesekkurler

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   İyi günlerde kullanın.

 4. blank Büşra dedi ki:

  Nasıl yapacağımı anlamadım

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Tarifenize ilaveten verilen Bedava İnternet mevcut ise gerekli adımları izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 5. blank Hatice dedi ki:

  Ben nasıl yapabilirim bu hediye interneti

  1. blank Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Hattınıza uygun olan kampanyayı seçerek, gerekli adımları sırası ile uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.

 6. blank engin dedi ki:

  teşekkürler