Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2019


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
15 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33
Loading...

24.12.2018
867

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2019, Türkiye’nin en çok tercih edilen operatöründen kullanıcılarını mutlu edecek süper Bedava İnternet kampanyalarını sizler için derledik. Faturalı ya da Faturasız siz değerli kullanıcılarımız Bedava İnternetin tadını doyasıya çıkartın.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2019’da da oldukça adından söz edilen promosyonlardan biri olarak geçiyor. Birçok kampanya bulunuyor Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2019 yılı ile alakalı bizler ise bu kampanyaları, toplu bir şekilde sizlere sunmayı hedef edinip sürekli güncel olarak paylaşılacaktır. Vodafone olarak her zaman müşteri memnuniyeti önceliğimiz olmuştur. Bu doğrultu esasında ilerlemeyi kendimize hedef seçmiş bulunmaktayız.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları 2019, adlı yazımızda yapılan promosyonların tamamını bu yazımızda bulabileceksiniz. Detaylarını aşağıdaki yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyası, enflasyona karşı sizi dik dumanız için yanınızda oluyoruz. Enflasyona inat yeni gelen müşterilerimize ilk 3 Ay Bedava 1 GB İnternet hediye ediyoruz. İletişim ihtiyaçlarınız için avantajlı çözümler Vodafone Yanımda Uygulaması’nda siz değerli kullanıcılarını bekliyor.

Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone’a yeni hat veya hat taşıma ile gelen müşterilerimize 3 ay boyunca 1 GB internet hediye ediyoruz. Vodafone Enflasyonla Mücadele 3 Ay Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak için, Vodafone’a tarife geçişinizi tamamladıktan sonra;

 • Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan
 • Vodafone Cep Merkezleri’nden
 • Vodafone Çağrı Merkezi’nden
 • Faturalı hatlar için; DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS atarak
 • Faturasız hatlar için; DESTEK 1GB yazıp 7000’e SMS atarak alabilirsiniz.

3 Ay Geçerli Bedava 1 GB İnternet Paketleri

Faturalı Hatlar İçin

Uyumlu 3, Uyumlu 5, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Redli 7 Paketi, Redli 10 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi, Benim Passim Paketi, Redli Elite Paketi, Redli Elite Plus Paketi, Kafama Göre 8GB Paketi kampanyadan yararlanabilir

Faturasız Hatlar İçin

Saçma Güzel 4,Saçma Güzel8,Saçma Güzel 14,Faturasız Hesaplı 4GB ve Faturasız Hesaplı 6GB tarifeleri kampanyadan faydalanabileceklerdir.

Kampanya Detayları

Faturalı Hatlar İçin

 • Paketten yalnızca bireysel faturalı olup Uyumlu 3, Uyumlu 5, Saçma Güzel 4, Saçma Güzel 8, Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 16, Redli 7 Paketi, Redli 10 Paketi, Redli 15 Paketi, Redli 15 Plus Paketi, Redli 20 Plus Paketi, Benim Passim Paketi, Redli Elite Paketi, Redli Elite Plus Paketi, Kafama Göre 8GB Paketi tarifelerinde bulunan müşteriler yararlanabilir.
 • Paketten Vodafone son 30 gün içerisinde numarasını taşımış veya yeni hat alarak gelmiş müşteriler yararlanabilir.
 • Paket 3 fatura dönemi boyunca yenilenir. İsteyen müşteriler paketten çıkış yapabilirler.
 • Paket alındığı an itibariyle müşteride daha öncelikli bir ürün yok ise devreye girer.
 • Paket kapsamında müşterilerin yurt ici 1GB internet hakkı verilir.
 • Paket ücretsizdir.
 • Destek Paketi, DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS gönderilerek alınabilir
 • Destek Paketi IPTAL DESTEK PAKETI yazıp 7000’e SMS gönderilerek iptal edilebilir.
 • Destek Paketi SMS, Vodafone Yanımda, OSS, IVR, Vodafone satış yetkii bayileri, Telesatış gibi kanallardan alınabilir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir.

Faturasız Hatlar İçin

 • Destek 1GB paketinden Saçma Güzel 4,Saçma Güzel8,Saçma Güzel 14,Faturasız Hesaplı 4GB ve Faturasız Hesaplı 6GB tarifelerine numara taşıma ve yeni hat alımı ile gelen faturasız bireysel müşteriler tarafından alınabilir.
 • Sadece Vodafone faturasız entegre (ses, sms ve data içeren) tarifeler alabilecektir.
 • Destek 1GB Paketi ile abonelere 3 ay geçerli 1GB mobil internet kullanımı hakkı verir. Paketin geçerlilik süresi abonenin tarife yenilenme tarihine kadardır.
 • Pakete girişten 3 ay sonra abonenin üzerinden otomatik olarak kalkar.
 • Hediye Ek İnternet paketi dahilindeki 1 GB mobil internet kullanım hakları abonenin tarifesinin yenilenmesi ile yenilenir ve maksimum3 ay (2 tekrar) boyunca geçerlidir.
 • Paketin kullanım limitine ulaşılması durumunda abonenin başka bir internet paketi varsa onu kullanmaya devam edebilir, yoksa tarifesinin standart internet ücretiyle ücretlenmeye devam eder.
 • Faturasız abonelerden kampanyaya katılanların kampanyadan faydalanması için mevcut tarife içeriği yüklenmiş olması gerekmektedir. Geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.
 • Destek 1GB paketine giriş yapıldıktan sonra abone ücretsiz olarak maksimum 3ay boyunca paketten faydalanabilir. Bu sürenin bitiminde ek paket abonenin üzerinden silinir. Destek 1 GB paketinin içeriklerinin 3 ay boyunca yüklenebilmesi için abonenin her ay tarifesinin düzenli olarak yenilenmesi gerekmektedir

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyası, Saçma Güzel tarifelerine gelerek sizde mevcut tarifenizde veriler internet keyfinizi ikiye katlayarak Bedava İnternetin tadınız çıkartabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyasından faydalanmak için, FreeZone’da size uygun olan tarifeyi seçtikten sonra, Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın. Instagram, Gamer Video veya Müzik paketlerinden birini seçerek internetinizi ikiye katlayabilirsiniz. Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyası ile en sevdiğin uygulamalar GB kotanızdan yemesin!

Vodafone FreeZone Bedava İnternet Kampanyasından, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür. Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremez.

Kampanya Detayları

 • Bu tarifeden, 7-26 yaş arasındaki numara taşıma ya da yeni hat alımı ile gelen bireysel faturasız abonelikler faydalanabilir. Tarifeden 26 yaş altı kullanıcı tanımı ile de yararlanmak mümkündür.
 • Saçma Güzel Tarifelerin içeriğindeki ek paket faydasından yararlanmak için abonelerin Vodafone Yanımda, Müşteri Hizmetleri, Vodafone Mağazaları veya SMS yolu ile seçim yapmaları gerekmektedir. Seçimini yaptıktan sonra ise seçimini değiştiremez.
 • Tarife kapsamında 3 ek paketten sadece birini seçebilirsin. Seçimini yaptıktan sonra da değiştiremezsin. Unutma seçimini tarifeye talebini yaptıktan sonra ilk 6 fatura dönemi içerisinde yapmalısın.
 • Tarifendeki ek paket faydası tarifendeki internet hakkını ikiye katlar, sınırsız yapmaz. Yani Eğer içerisinde her yöne 6GB internet olan bir tarifedeysen ek paket seçimimi yapınca her yöne 6GB’ına ek seçtiğin pakette geçerli 6GB internetin olur.

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyası ile SIM kartınız 4.5 G ile uyumlu değilse, hemen en yakın Vodafone mağazalarına gelerek 4.5 G uyumlu SIM kartınızı alabilirsiniz. Böylece tarifenize ek 1 Ay geçerli 5 GB Bedava İnternet kazanabilirsiniz.

Vodafone 4.5 G SIM Karta Geç Bedava 5 GB İnternet Kazan Kampanyasından faydalanmak için, size en yakın Vodafone mağazalarına gelin, SIM kartınızı 4.5G uyumlu SIM kart ile ücretsiz değiştirin, tarifenize ek 1 ay geçerli 5 GB Bedava internet hediyemiz olsun.

Kampanya Detayları

 • Hediye olarak verilecek internet hakkı sadece 4.5G kullanımında sınırlı değildir.
 • Data kullanımında alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paket limitinden düşer.
 • İnternet kullanım hakkının geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • İnternet kullanım hakkı 30 gün (1 ay) sonunda otomatik olarak yenilenmez.
 • İnternet kullanım 30 gün (1 ay) boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez.
 • İnternet kullanım hakkı sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışındaki data kullanımı GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Hediye paketi cihazın ve simkartın 4.5G uyumlu, 4.5G servisinin açık ve 4.5G kapsama alanında bulunulduğu takdirde 4.5G hızında kullanılabilir.
 • Hediye internet paketinin kullanabilmesi için cihazın internet ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • VOIP, P2P (peer to peer), doğrudan dosya paylaşımı programları vb. hizmetleri kullanılamaz. İlgili paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir. İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Yurtdışında kullandığınız veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Vodafone Kampanya’ya katılımın beklenenin üzerinde olması durumunda BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE İLETİŞİM KURUMU Erişim ve Tarifeler Dairesi Başkanlığına bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.
 • Vodafone kampanya şartlarında ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası, 26 yaş altında ve Vodafone’lu iseniz Bedava 4 GB İnternet kazanabilirsiniz. 26 yaş altı fakat Vodafone’lu değilseniz çok şey kaçırıyorsunuz demektir. Vodafone FreeZone’a gelerek kaçırdıklarınızı yakalayabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından, 26 yaşın altında ve Vodafonelu’ysanız ama hattınız anne ya da babanızın üzerine ise siz de FreeZonelu olabilirsin, haydi gelin kendinizi kullanıcı olarak tanımlayarak FreeZone dünyasına katılabilirsiniz. Hoş geldin hediyesi olarak 1 gün geçerli 4GB hediyeyi kazanabilirsiniz.

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası Detayları

 • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone web sitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattınıza yüklenecektir.

Vodafone Faturasız Hat Alana İlk Ay Tarifeniz Bedava Kampanyası

Vodafone Faturasız Hat Alana İlk Ay Tarifeniz Bedava kampanyası ile şimdi faturasız yeni hat almanın tam zamanı diyoruz. Satın altığınız yeni Faturasız Hat ile ilk ay tarifenizi biz karşılıyoruz. Vodafone Faturasız Hat Alana İlk Ay Tarifeniz Bedava Kampanyası ile siz de hemen en yakın Vodafone mağazalarına gelerek işlemlerinizi başlatabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Tavsiye edilen satış fiyatı 69 TL olan Başlangıç Paketi’nin içerisinde 35 TL Cep Lira yüklü olarak bulunmaktadır. Cep lira ile 35 TL’ye kadar Vodafone Faturasız tarife seçenekleri otomatik olarak yüklenebilir.
 • Aboneler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.
 • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
 • Fiyatlara vergiler dahildir.
 • Vodafone, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

Vodafone Faturasız Yeni Hat Alana Bedava 250 Gani Kampanyası

Vodafone Faturasız Yeni Hat Alana Bedava 250 Gani Kampanyası ile yalnızca son 30 günde yeni hat alarak Vodafone’a gelen 26 yaş üstü bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir. HEDIYE GANI yazıp 7000’e göndererek bu pakete ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yeni Hat Alana Bedava 250 Gani Kampanyası Paket başlangıç tarihinden itibaren abonenin tarifesini aylık olarak düzenli yenilediği durumda 3 ay boyunca hediye 250 Gani dakikadan faydalanabilecektir. Paket başlangıç tarihinden 3 ay sonra hediye opsiyon abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır.

Kampanya Koşulları

 • Bu ek paket yalnızca son 30 günde Vodafone’a Yeni aktivasyon yolu ile gelen 26 yaş üstü bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
 • Paket 3 aylıktır.
 • Ancak aboneler pakete giriş yaptıkları tarihten itibaren tarifelerini her ay düzenli döndürdükten sonra paket içerikleri yüklenecektir
 • Paket giriş tarihinden 3 ay sonra abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır.

Kampanya Detayları

 • Hediye 250 Gani DK Paketi yalnızca son 30 günde yeni hat alarak Vodafone’a gelen 26 yaş üstü bireysel faturasız müşteriler için geçerlidir.
 • HEDIYE GANI yazıp 7000’e göndererek bu pakete ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
 • Bu paket kapsamında 250 Gani DK (yurtiçi aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanılabilen 250 dakika) sunulacaktır.
 • Gani dakikalar kapsamında yapılan yurtiçi her yöne yapılan aramalar ve yurtiçi mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir.
 • Hediye 250 Gani Paketini alan abonelerin faydalanabilmesi için mevcut tarife içeriği yüklenmiş olması gerekmektedir. Geçerli tarifenin bir dahaki ilk yüklenmesinde, yine geçerli koşullar sağlandığı takdirde yüklenecektir.
 • Örneğin, Konuştuğunca İnternet Süper tarifemizin içeriği 23TL karşılığında 750 dk + 1000 SMS + 3GB’dır. Yeni hat alan faturasız müşteri bu tarifeye kayıt olduktan sonra; bakiyesinden 23TL düşülerek, 750 dk + 1000 SMS + 3GB içeriği tanımlanır. Tarife içeriği tanımlandıktan sonra; müşteri Hediye 250 Gani Paketi’nden faydalanabilir. 3 ay boyunca her tarife içeriği güncellendiğinde, aylık 250 Gani DK hesabına ücretsiz olarak tanımlanır.
 • Bu tarife ücreti tahsil edilemediği durumlarda paket yüklenmeyeceği için ya da tarife kapsamında yüklenen dakika hakları sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa, o ayki ücretsiz paket hakkı tanımlanmaz.
 • Paket başlangıç tarihinden itibaren abonenin tarifesini aylık olarak düzenli yenilediği durumda 3 ay boyunca hediye 250 Gani dakikadan faydalanabilecektir. Paket başlangıç tarihinden 3 ay sonra hediye opsiyon abonenin üzerinden otomatik olarak kalkacaktır.
 • Örnek olarak, 250 gani dakika hakkı olan bir abone, 10 dakika mobil internet kullanımı yaptıktan sonra yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 240 gani dakikası kalır. Abone daha sonra 20 dakika arama yaparsa, yine aynı kotadan düşer ve yurtiçi her yöne aramalarda ve yurtiçi mobil internette kullanabileceği 220 gani dakikası kalır.
 • Belirtilen süre içerisinde kullanılmayan hakları bir sonraki döneme devretmez.
 • Gani dakika hakları ile 30 gün içerisinde en fazla kullanılabilecek internet miktarı 30GB’dır.

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyası, Vodafone Red kullanıcıları için özel olarak düzenlenen bir kampanyadır. Vodafone Red kullanıcılarına, Red tarifelerine özel Vodafone Pass Dünyası; en çok kullandığınız uygulamalar internetinizden yemeden ilk kez bir arada sizler için sunuluyor. Birçok Vodafone kullanıcımızın Youtube gibi platformlarda, gününün büyük bir vaktini burada geçiriyor. Bazı kullanıcılarımız bunu müzik dinlemek için kullansa da, bir çok kişi de bu uygulama üzerinde yer alan videolar üzerinden oyun, eğitim ve yemek tarifi gibi videoları seyretmekte.

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyası aracılığı ile bir çok Vodafone Red kullanıcılarımıza, tarifenizden yemeyen Pass ile Vodafone Bedava İnternet avantajından faydalanma imkanı sunmaktadır. Vodafone Redli kullanıcılarına özel olarak sunduğu tarifenizden düşmeyen Pass’lar aracılığı ile Vodafone Bedava internet kullanmış bulunmaktasınız. Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyası, yenilenen Red tarifeleri, diğer Red paketlerinden farklı olarak “Red Pass” adı verilen internetten yemeyen içeriklere sahiptir.

Kampanya Koşulları

Vodafone Redli Sınırsız Pass, Sınırsız Youtube Video – Bedava İnternet Kampanyasından yararlanabilecek olan aboneler aşağıda belirtilmiştir.

Vodafone Benim Passım Paketi

Vodafone Redli 15 Paketi

Vodafone Reli 15 Plus Paketi

Vodafone Redli 20 Plus Paketi

Redli Elite Paketi

Redli Elite Plus Paketi

Kampanya Detayları

Vodafone Benim Passım Paketi

Benim Passim Tarifesinde bulunan müşteriler, Benim Passim Whatsapp, Benim Passim Call+, Benim Passim Messenger, Benim Passim Spotify, Benim Passim Youtube, Benim Passim İzlesene, Benim Passim Facebook, Benim Passim Twitter, Benim Passim Instagram, Benim Passim Karnaval paketleri arasından seçecekleri 3 paketi ek bir ücret ödemeden kullanabilirler.

Benim Passim tarifesindeki müşteriler yukarıda belirtilen paketler arasından seçim yapmadıkları sürece herhangi bir uygulamadan kotadan düşmeyen internet hakkına sahip olmayacaklardır.

Benim Passim Paket seçimi SMS, Vodafone bayileri, call center, IVR ve Vodafone Yanımda kanalları üzerinden yapılabilir

Seçilen paketlere yukarıda belirtilen kanallardan herhangi bir tanesi üzerinden değiştirilebilir. Her durumda aynı anda kullanılabilecek paket sayısı maksimum 3’tür.

Paketten yalnızca Benim Passim tarifesindeki müşteriler faydalanabilir.

Vodafone Redli 15 Paketi

Vodafone Redli 15 Paketi, tarifenizde bulunan iletişim Pass’lar ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez.

Vodafone Redli 15 Plus Paketi

Vodafoene Redli 15 Plus Paketi, tarifenizde bulunan Müzik Pass, Sosyal Pass ve İletişim Pass’lar  ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez.

Vodafone Redli 20 Plus Paketi

Vodafone Redli 20 Plus Paketi, tarifenizde bulunan Video Pass, Müzik Pass, Sosyal Pass, İletişim Pass’lar ile en popüler uygulamalar internetinizden yemez. Red Pass Video Paketi’nden Red 20 tarifesindeki aboneler 12 ay ücretsiz internetinden yemeden faydalanabilir.

Redli Elite Paketi

Vodafone Elite Paketi, tarifenizde kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Redli Elite Plus Paketi

Vodafone Elite Plus Paketi, kotadan düşmeyen iletişim, kotadan düşmeyen müzik, kotadan düşmeyen sosyal ve kotadan düşmeyen video faydalarını kullanma hakkına sahip olur.

Vodafone Benim Passım, Vodafone Redli 15, Vodafone Redli 15 Plus, Vodafone  Redli 20 Plus, Vodafone Redli Elite ve Vodafone Redli Plus Paketi  kullanıcıları ücretsiz olarak yararlanma hakkı doğduğu için, kampanya bedava internet kullanma hakkı veren bir kampanya niteliğinde görülüp paylaşımda bulunulmuştur.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Online Fatura Ödeme

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Avatar Mesut dedi ki:

  Super oldu bedava vodafone internetı aldım

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.

 2. Avatar Alattn dedi ki:

  Spoty kampanyasini herkese tavsiye eeiyorun

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Teşekkürler.

 3. Avatar Ahmet dedi ki:

  Tesekkurler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   İyi günlerde kullanın.

 4. Avatar Büşra dedi ki:

  Nasıl yapacağımı anlamadım

  1. Avatar Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Tarifenize ilaveten verilen Bedava İnternet mevcut ise gerekli adımları izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.