Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
19 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,32
Loading...

04.11.2019
1.237
2019 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları ile yine en çok Bedava GB İnternet dağıtan operatör olmaktayız. Vodafone müşteri memnuniyeti için düzenlediği pek çok kampanyaları ile müşterilerine onlarca Bedava GB İnternet dağıtmaktadır. Vodafone’nun dağıttığı onlarca GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanmak için yapmanız gereken işlemleri sizler için yazımızda uygulamalı olarak anlatmaktayız.

Vodafone Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimizin bulundukları tarifelere göre hatta ekstra işlemler uygulayarak kazanacakları Bedava GB İnternet kampanyası seçenekleri bulunmaktadır. Vodafone’a yeni gelen Faturalı – Faturasız müşterilerimizi de unutmayan Vodafone onlar için düzenlediği kampanyalar ile yeni gelen müşterilerimizin de yüzlerini gülümsetecek Bedava İnternet Kampanyaları düzenlemektedir.

Vodafone Bedava İnternet kampanyaları ile tüm müşteri portföyümüz için hazırlanan Bedava GB İnternet seçenekleri mevcut olmaktadır. Bazı Bedava İnternet kampanyalarından faydalanmak için sadece doğru tarifede olmanız yeterli iken, bazı Bedava İnternet kampanyalarından faydalanabilmek için ise cihazınız üzerinden uygulayacağınız birkaç işlem bulunmaktadır. Bedava İnternet Kampanyasından onlarca Bedava GB kazanmak için uygulamalı olan kampanyalarımız için sizlere yönlendirmeli olarak anlatım sağlayacağız.

Vodafone Başvurusunu Dijital Olarak Gerçekleştirene Bedava 6 GB İnternet

Vodafone Başvurusunu Dijital Olarak Gerçekleştirene Bedava 6 GB İnternet, Vodafone faturalı tarifelerine başvuru işlemlerini Vodafone’nun resmi internet sayfası üzerinden gerçekleştiren müşterilerimiz için süper avantajlı kampanya. Vodafone Faturalı Hat başvurunuzu dijital ortam üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize, seçtikleri tarife doğrultusunda ekstra olarak İlk 3 Ay geçerli Ayda 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkı tanınacaktır.

Vodafone’nun sizler için düzenlediği yeni avantajlı kampanyalara başvuru gerçekleştirmek artık çok basit ve kolay. Vodafone yeni hat alarak ya da numara taşıyarak gelmek isteyen müşterilerimiz için tercihinizi resmi web sayfamız üzerinden gerçekleştirin hattınız ayağınıza kadar gelsin. Hem de kargo masrafı bize aittir. Vodafone için başvurusunu online olarak gerçekleştiren müşterilerimiz kendileri için hazırlanan Bedava Aylık 2 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Aylık 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkı 3 aylık ayda 2 GB olarak hazırlanmıştır.

Kampanya Detayları

 • Online başvuruya özel 2 GB Hediye Paketi Vodafone.com.tr’den Vodafone’lu Ol akışından başvurup Vodafone’a son 30 gün içerisinde hattını taşıyarak veya yeni hat alarak gelen faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Paket kapsamında müşterilere 3 ay geçerli aylık 2 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Abonelerin paketi hat aktivasyonu sırasında Vodafone bayileri tarafından aktifleştirilir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar. Fatura döneminin sonuna kadar geçerlidir.
 • Paket 3 fatura dönemi boyunca otomatik yenilenir. 3 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur. İsteyen müşteriler paketten çıkış yapabilirler.
 • İnternet kullanım 30 gün boyunca geçerlidir. Bu günler sonunda kullanılmayan haklar devretmez. Paketin süresi dolduktan sonra kalan kullanım kotası iptal olur.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Hoş geldin Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda Uygulamasına Hoş geldin Bedava 5 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone dünyasına gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı – Faturasız tüm müşterilerimiz için Vodafone Yanımda uygulamasını telefonlarına indirerek ilk kez kullanım sağlayan müşterilerimize özel olarak Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Üstelik Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı için herhangi bir çekiliş ya da kura yapılmadan gerçekleştirilecektir.

Vodafone Faturalı – Faturasız müşterilerimiz için Vodafone Yanımda Uygulamasını cihazına indirerek ilk kez kullanan tüm müşterilerimize 1 Hafta Bedava 5 GB İnternet kullanım hakkı verilecektir. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden, Ek Paketler bölümünden hediyenizi hemen alabilirsiniz. Bedava 5 GB İnternet 1 hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ya da son 30 gün içerisinde Vodafone faturasız Vodafone Faturalı aboneliğine geçen müşteriler faydalanabilirler.
 • 5GB Yanımda Paketi, 30.11.2019 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ve faturasız tarifelerden geçişe açık olan faturalı tarifeler ile geçerli olacaktır.
 • Paket kapsamında müşterilere 7 gün geçerli 5 GB yurt içi internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulamasında “Ek Paket Al” sayfası üzerinden giriş yapabilirler
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket yenilenmez ve üst üste alınamaz.
 • Paket bir GSM No tarafından yalnızca bir defa alınabilir. Bir GSM Noda yalnızca bir adet aktif paket bulunur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik 7 gün geçerlidir. Kullanılmayan içerikler 7 gün sonuna silinir.
 • 7 gün sonunda paket bitiminde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
 • Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMSleri ayrıca hesaplanarak gönderilir.
 • Paket iptal edilemez.
 • Paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paket iptal edilir.

Vodafone Şehrinize Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Şehrinize Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası kendini yenileyerek müşterilerinin memnuniyeti için tüm gücü ile son hızla çalışmaya devam ediyor. Vodafone belirlenen şehirlerde kampanyadan faydalanarak Vodafone’lu olan müşterilerimize özel Toplam 24 GB Bedava İnternet kullanım hakkı vermektedir. Üstelik verilen kullanım hakkı tarifelerinde bulunan haklarına ilave olarak sunulmaktadır.

Vodafone Şehrinize Özel Bedava 24 GB İnternet kampanyası ile belirli şehirlerde Vodafone’a numara taşıyarak faturalı hatlara gelen müşterilerimiz için 12 ay boyunca aylık 2 GB Bedava İnternet kullanım hakkı hatlarına tanımlanacaktır. Bedava 2 GB İnternet kullanım hakkı kullanımı verilen şehirler İzmir, Mersin, Kayseri, Bursa, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Sakarya, Şanlıurfa, Samsun, Kocaeli, Diyarbakır olmaktadır.

Kampanya Detayları

 • Şehrinize Özel 2 GB 12 Ay Paketi sadece İzmir, Mersin, Kayseri, Bursa, Adana, Balıkesir, Denizli, Konya, Sakarya, Şanlıurfa, Samsun, Kocaeli, Diyarbakır şehirlerinde geçerlidir.
 • Kampanya dahil edilen tüm iller için 30.11.2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Belirtilen illerde, yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone müşterileri ile mevcut Vodafone faturasız tarifelerden faturalı tarifelere geçen Vodafone müşterileri faydalanabilecektir.
 • Şehrinize Özel 2 GB 12 Ay Paketi, satışa açık olduğu süre içerisinde sadece yeni müşteri alımına açık olan tarifeler için geçerli olacaktır.
 • Paketi alan aboneler, bu paket kapsamında 12 ay boyunca geçerli 0 TL karşılığında yurt içi 2 GB sahibi olurlar. Paket her fatura döneminde otomatik olarak yenilenir ve 12. fatura dönemi sonunda otomatik olarak iptal edilir.
 • Ek paket ücreti ve faydaları müşterinin ürünü aldığı gün sayısına göre orantılanır.
 • Vodafone yetkili satış bayilerinden ve vodafone.com.tr’den gerçekleşen satışlarda hediye paket tanımlaması aktivasyon sırasında gerçekleşir.
 • Paket Vodafone’dan gelen onay mesajının ardından devreye girer.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • Yurtdışı kullanımları ve özel servisler ayrıca ücretlendirilir. Paket dışındaki kullanımlar paketin geçerli olduğu tarifenin ücretleridir.
 • Ek Paket bir sonraki fatura döneminde otomatik olarak yinelenir.
 • Paket iptal edilemez, üst üste alınamaz.

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp Bedava 4 GB İnternet Kampanyası ile müşterilerimiz Bedava GB İnternet kazanmaya devam ediyor. Vodafone Faturalı – Faturasız tüm FreeZone müşterilerimiz için Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı sizleri beklemektedir.

Vodafone hattı kullanıyorsanız yaşınız 26 yaşın altında ve hattınız anne ya da babanızın üzerinde ise sizde hemen Vodafone FreeZone’lu olabilirsiniz. 26 yaşın altındaki Vodafone müşterimiz kendinizi kullanıcı olarak tanımlayarak FreeZone dünyasına katılım sağlayarak ayrıcalıklardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi kullanıcı olarak tanıtarak Vodafone FreeZone dünyasına gelen tüm müşterilerimize hoş geldin hediyesi Bedava 4 GB İnternet verilmektedir. Bedava 4 GB İnternet kullanım hakkı 24 saat olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

 • Kampanya facebook yönlendirmesi ile FreeZone websitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunun 26 Yaş Altı Bireysel Faturalı veya Faturasız Vodafone aboneleri için geçerlidir.
 • Aboneler kullanıcı tanımlama işlemi için uygun ise (hat sahibi 1. dereceden akrabası olan 26 yaş altı daha önce kullanıcı tanımı yapılmamış olan aboneler) kullanıcı tanımlama işlemi talep alındıktan sonra 15 iş günü içerisinde yapılacaktır. Tanımlama işleme yapıldıktan sonra abone SMS ile bilgilendirilecek ve de hediye interneti hattına yüklenecektir.

Vodafone’a Hoş Geldin Bedava 15 GB İnternet Kampanyası

Vodafone’a Hoş Geldin Bedava 15 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone GB kazandırmaya devam ediyor. Operatör tercihini Vodafone’dan yana kullanan faturasız tarifelerine gelen tüm müşterilerimize İlk Ay tarifeniz bizden. Üstelik İlk Ay Tarifenizin yanında toplamda 15 GB’a varan Bedava İnternet kullanım hakkı da sunulmaktadır.

Vodafone’dan Hoş Geldin hediyesi olarak ilk ay tarifeniz bizden hediye. Üstelik toplamda 15 GB’ta varan Bedava İnternet kullanım hakkı da sunulmaktadır. Vodafone Faturasız başlangıç paketini satın alan müşterilerimiz için paketin içerisinde açılış bakiyesi olarak 35TL yüklü bulunmaktadır. Bu bakiye ile 35TL’ye kadar olan seçtiğiniz tarifeleriniz otomatik olarak tanımlanmaktadır.

Vodafone’a yeni faturasız hat alarak gelen müşterilerimiz için tanımlanan 35TL kredi limitine ek olarak aylık Bedava 5 GB İnternet kampanyasından tercih ettikleri tarifeyi 3 ay boyunca yeniledikleri takdirde hatlarına tanımlanacaktır. Kampanyaya katılı sağlamak için HEDIYE5GB yazarak 7000!e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Kampanya Detayları

 • Tavsiye edilen satış fiyatı 95TL olan Başlangıç Paketi’nin içerisinde 35TL Cep Lira yüklü olarak bulunmaktadır. Cep lira ile 35TL’ye kadar Vodafone Faturasız tarife seçenekleri otomatik olarak yüklenebilir.
 • Aboneler, Cep Lira bakiyelerini *123#23# üzerinden sorgulayabilir.
 • Numara taşıma işlemi ile Vodafone’a geçiş yapmış aboneler yararlanamaz, yeni hat almış olmaları gerekmektedir.
 • Fiyatlara vergiler dahildir. 31.12.2019 tarihine kadar geçerlidir. Vodafone, kampanya şartlarında değişiklik yapma ve gerekli gördüğü zaman BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

5 GB Hediye Kampanyası

 • Hediye 5 GB paketinden, son 30 gün içinde yeni aktivasyon ile Vodafone’a gelen tüm faturasız içerikli tarife kullanan müşteriler faydalanabilir.
 • Müşteriler pakete SMS ile giriş yaparak 3 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilir. Paket aktivasyon tarihinden 90 gün sonra otomatik olarak müşterinin üzerinden kalkacaktır.
 • İçeriksiz tarifeler bu paketten yararlanamaz.
 • Pakete girişte uyruk kontrolü bulunmaktadır. Sadece Türkiye, Suriye, Afganistan, İran, Somali, Irak, Özbekistan, Türkmenistan, Yemen, Filistin ülkelerine ait uyruğa mensup müşteriler kullanabilir.
 • Pakete HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndererek giriş yapılır.
 • Paket iptali için IPTAL HEDIYE5GB yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermek gerekir.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.

Vodafoen Arkadaşını Davet Et Bedava 9 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafoen Arkadaşını Davet Et Bedava 9 GB İnternet Kazan Kampanyası, Arkadaşınızı Vodafone Davet edin Bedava 9 GB İnternet kazanın. Üstelik Bedava 9 GB İnternet kullanım hakkını hem siz, hem de Vodafone’a davet ettiğiniz arkadaşınız kazansın. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinde linki bulunan arkadaşını davet et linkini sosyal medya üzerinden paylaşın Bedava 9 GB İnternet kazanın. Hem de davet ettiğiniz arkadaşının kazansın.

Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava 9 GB İnternet Kazan Kampanyası ile davette bulunan aboneler sınırsız olarak kişi davet edebilirler. Kampanya koşulları sağlandığı takdirde davet edilen, davet eden üç ay geçerli olmak üzere Bedava 9 GB İnternet kazanacaklardır.

Kampanya Detayları

 • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abonenin https://www.vodafone.com.tr/ üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçenekleri ile Vodafone müşterisi olması gerekmektedir.
 • Kampanya dahilinde verilecek internet hediyeleri, link üzerinden başvuran davet edilen abonenin internet üzerinden aktivasyonu tamamlandıktan sonra otomatik olarak hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına tanımlanacaktır.
 • Davet eden aboneler sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir.
 • Kampanyanın geçerli olması halinde hem davet eden abone hem de davet edilen abone 3 ayboyunca geçerli 9GB internet kazanacaktır.
 • Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden abonenin gönderdiği link üzerinden hat taşıma veya yeni hat satın alma seçeneklerinden biri ile Vodafone’lu olmak üzere başvurusunu tamamlaması gerekmektedir. Hediye internetin kazanılabilmesi için davet edilen müşterinin aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.
 • Promosyonlar, ilgili koşullar sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.
 • Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaktır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.
 • Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.

Vodafone Faturalı Hat Başvurusu Yapana Bedava 30 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Faturalı Hat Başvurusu Yapana Bedava 30 GB İnternet Kampanyası, Vodafone dünyasına geçmek için başvurusunu Vodafone web sitesi uygulaması üzerinden gerçekleştiren müşterilerimize Bedava 30 GB İnternet sunulmaktadır. Vodafone’nun size özel hazırladığı kampanyaları ile Vodafone’lu olmak artık çok kolay. Numara taşıma ya da yeni faturalı Vodafone hattı başvurularınızı web sitemizden hızlı ve güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone’a numarasını taşıma işlemi başvurusunu web sitemiz üzerinden gerçekleştiren yeni müşterilerimize özel olarak hattınızı dilediğiniz adrese ücretsiz olarak teslim etmekteyiz. Şimdi Vodafone’dan yeni hat almak ve numaranı Vodafone’a taşıma zamanı! Avantajlı tarifeler ile numaranı Vodafone’a taşıyan herkese ilk 12 ay tam 30 GB internet hediye. Vodafone’a numara taşıma ile geçiş sırasında verilecek 30 GB hediye internet, internet ilk 3 ay boyunca her ay 4 GB, sonraki 9 ay boyunca her ay 2 GB internet hediyesi hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası, Vodafone Bana Ne Var haftanın her gününde size özel hediyeler bulabileceğiniz bir uygulama olmaktadır. Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden BanaNeVar bölümünden hediye çarkını çevirdiğiniz takdirde her hafta sizi sürpriz hediyeler bekliyor.

Bana Ne Var Kampanya Detayları

 • Abonelere Vodafone’da kaldıkları yıl, tarife, yaş, abonelik tipi, 4,5 G uyumlu akıllı telefon sahipliği, 4,5 G aktifliği ve lokasyon bilgilerine göre önceden belirlenmiş hediye/avantajlar rastgele sunulacaktır.
 • Aboneler tekliflerini kampanya süresince BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek ya da Vodafone Yanımda mobil uygulaması aracılığı ile öğrenebileceklerdir. Bu sorguyu yapan abonelere tek bir hediye seçeneği sunulacaktır. Seçenekler; markalardan indirimler, hediyeler, Vodafone’lularla yurt içi konuşma veya yurt içinde geçerli mobil internet hediyesi olabilecektir.
 • Abonelerin son 1 ay içerisinde en çok kullandığı cihaz güncel Android ya da iOS işletim sistemine sahip ise abone kampanyaya sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden katılım yapabilir. Android ya da iOS işletim sistemlerini desteklemeyen diğer akıllı telefon sahibi aboneler sadece BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek katılabilir. Akıllı telefon sahibi olmayan aboneler sadece BANANEVAR yazıp 5065’e ücretsiz SMS göndererek katılabilir.
 • Faturasız hat sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için son 1 ayda 25TL ve üzeri bakiye yükleme işlemi gerçekleştirmeleri gerekmektedir.
 • Hediye ve indirimler her hafta kotalarla sınırlı olarak yenilenir. Her abone her hafta sadece 1 hediye kazanabilir. Aboneler haftanın herhangi bir günü hediyesini sorgulayabilir ve seçebilir. Seçilen hediye veya indirime ilişkin şifreler 6 saat, 24 saat veya 1 hafta süreyle geçerli olacaktır. Geçerlilik süreleri kampanyaya göre değişkenlik gösterebilir.

Vodafone Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet Kampanyası ile Vodafone faturalı tarifelerine gelen müşterilerimize özel olarak sunulan bir kampanyadır. Vodafone Faturalı tarifelerinden dilediğinizi seçerek tarifenize ek olarak her ay toplam 12 ay boyunca Bedava 24 GB İnternet kullanım hakkı kazanmış olursunuz. Tek yapmanız gereken Vodafone Faturalı tarifelerden sadece bir tanesini seçerek geçiş yapmak olmaktadır.

Vodafone Yaza Özel Bedava 24 GB İnternet kampanyasından faydalanmak için, Vodafone faturalıya numara taşıma ya da yeni hat alarak son 30 gün içerisinde gelmek olmaktadır. Bu şartı sağlamış olan müşterilerimiz Ayda 2 GB toplam 12 Ay Boyunca Bedava 24 GB İnternet kullanım hakkı kazanacaklardır. Üstelik Bedava 24 GB İnternet kullanım hakkı tarifelerindeki GB’lara ek olarak tanımlanacaktır.

Kampanya Detayları

Yaza Özel 2GB 12 Ay Paketi

 • Paketten yalnızca yeni aktivasyon ya da numara taşıma yoluyla son 30 gün içinde gelen faturalı Vodafone faydalanabilirler.
 • Yaza Özel 2GB 12 Ay Paketi, 30.11.2019 tarihine kadar yeni müşteri alımına açık olacaktır.
 • Paket yalnızca yeni müşteri alımına açık olan tarifeler ile geçerli olacaktır. Yeni müşteri alımına açık tarifelere www.vodafone.com.tr linki üzerinden ulaşılabilir.
 • Paket kapsamında müşterilere 12 ay geçerli aylık 2 GB yurt ici internet kullanım hakkı ücretsiz promosyon olarak verilir. Ay ile kastedilen fatura dönemidir.
 • Müşteriler pakete Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yapabilirler.
 • Paketin geçerlilik süresi onay SMS’inin gelmesinin ardından başlar.
 • Paket 12 ay boyunca ücretsiz ve otomatik olarak fatura dönemlerinde yenilenir. 12 ayın sonunda kendiliğinden iptal olur.
 • Paket kapsamında yüklenen içerik fatura dönemi bağımlıdır. Kullanılmayan bakiyeler fatura dönemi sonuna silinir; bir sonraki aya devretmez.
 • 12 aylık kullanım süresi bittiğinde müşteriye SMS ile bilgi verilir.
 • Paketin 80-100 kullanım bilgilendirme SMS’leri ayrıca hesaplanarak gönderilir.
 • Paketten çıkış yapıldığında yüklenen faydalar paketin geçerlilik süresinin sonuna kadar kullanılabilir.
 • Paketin geçerli olmadığı bir tarifeye geçildiği durumda paket iptal edilir.

Vodafone Numara Taşıma Kampanyaları

Vodafone Online Fatura Ödeme

Vodafone’dan Taksitle Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Mesut dedi ki:

  Super oldu bedava vodafone internetı aldım

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.

 2. Alattn dedi ki:

  Spoty kampanyasini herkese tavsiye eeiyorun

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Teşekkürler.

 3. Ahmet dedi ki:

  Tesekkurler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   İyi günlerde kullanın.

 4. Büşra dedi ki:

  Nasıl yapacağımı anlamadım

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Tarifenize ilaveten verilen Bedava İnternet mevcut ise gerekli adımları izleyerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 5. Hatice dedi ki:

  Ben nasıl yapabilirim bu hediye interneti

  1. Tarife Analisti dedi ki:

   Merhaba
   Hattınıza uygun olan kampanyayı seçerek, gerekli adımları sırası ile uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz.