Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,20
Loading...

20.06.2018
152
Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Her zaman müşterilerinin talep ve isteklerini ön planda tutan Vodafone, internet paketi kampanyalar ile hizmet vermeye devam ediyor. Vodafone bedava internet kullanıma sunulan fırsatlar arasında yer alır.

Vodafone Bedava İnternet Tarifeleri

Pazartesi gününe özel yanımda internet kampanyası sayesinde 100 MB  bedava internet Vodafone hizmetlerinden yararlanmanız mümkün.

Bana Ne Var 250 MB: Yanımda uygulamasına müşteriler Pazar ve Pazartesi günleri ziyaret ettiklerinde hediye olarak 250 MB kazanma şansı yakalıyor. Vodafone 250 mb bedava internet paket hattınıza 48 saat içerisinde yüklenecektir.

Bana Ne Var 500 MB: 500 MB kazanabilmek adına Pazartesi günleri yanımda uygulamasına giriş yapmanız yeterli olacak.

 • Faturasız olan aboneler 25 TL yükleme yaptıktan sonra faturalı aboneler sayesinde herhangi bir hediyesini sorgulamaktadır.
 • Her hafta sadece 1 hediye kazanılabilir. İnternet hediyeleri 24 saat içinde yüklenmektedir.
 • Sinema bilet şifreleri ise 7 gün için geçerlidir. Aboneler ise kampanya süresince BANANEVAR yazarak 5065’e ücretsiz bir şekilde SMS göndererek öğrenebilirler.
 • Abonelere tek seçenek olarak hediye sunulmaktadır. Vodafone’lulara yurt içi konuşma da hediye olarak sunulur.
 • Vodafone bedava internet nasıl yapılır diyen ve akıllı cep telefonuna sahip olmayan kullanıcılar ise aynı şekilde BANANER yazarak 5065’e ücretsiz SMS göndererek katılım sağlayabilir.

Vodafone E – Fatura 1 GB Bedava İnternet

Vodafone kullanıcıları E- Faturaya veya SMS faturaya geçiş yaptıklarında 1 GB interneti 15 gün boyunca kullanabilirler. Bunun için yapmanız gereken ise EFATURA yazarak boşluk bırakmak ardından e-posta yazarak 7000’e kısa mesaj atmak olacak.

Vodafone bedava internet paketleri 2018 yılında güncellenmiştir. Yapılan güncel değişiklikleri anında takip edebilmek adına Vodafone.com adresine erişim sağlamanız yeterli olacak.

Vodafone 100 mb bedava internet paketi için ise müşteriler 3785’e ücretsiz SMS gönderebilir. Bu şekilde kampanyadan yararlanabilmek mümkündür. İlk katılımınızda 100 MB promosyon internet hattınıza yüklenecektir.  Onay SMS’in ardından promosyonlarınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.  Kampanya katılımınızda eğer 3G servisiniz açık değil ise kampanya kapsamı sonrasında açılacaktır.

Vodafone Bedava Facebook İnternet Paketi

Müşteriler vodafone bedava facebook internet paketi için abone yenift yazarak 3636’ya kısa mesaj göndermelidir.  Bu sayede 350 MB hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 GB Vodefone Bedava İnternet Paketi 2018

TL yükleme olmak üzere paket satın alma ve fatura ödeme işlemleri 11 TL harcama yapılarak 1 GB Vodafone bedava internet paketi 2018 yılında 1 GB olarak müşterilere sunuluyor.

28 Haziran olmak üzere 4 Temmuz’a kadar internetinizi Supernet 4.5G bağlantısını kullanarak harcayabilirsiniz. Daha sonra ise 5 Temmuz’dan itibaren 5 GB internetinizi alarak bedava internetin tadını çıkarmanız mümkün olacak.

Vodafone Ücretsiz 1 GB Güncel İnternet Paketi

Yanımda uygulamasını mobil telefonunuza indirdikten sonra ilk adımı tamamlamanız mümkün olacak.  Daha sonra 7000’e ” S ” yazarak kısa mesaj attığınızda uygulamaya giriş yapabileceksiniz. Bu şekilde ikinci adımı da tamamladıktan sonra kullanıcı menüsü üzerinden ek paket al seçeneğine gidin. Vodafone bedava cep internet 1 GB olarak yüklenecektir.

50 GB Vodafone Bedava İnternet

Ev müşterisi olan Supernet müşterileri SIM kart aldıklarında ücretsiz olarak kullanabilecekleri 50 GB internete anında sahip olabilir. 90 gün boyunca cebinizden ya da evinizden kullanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone tarafından sunulan uygulamalardan biri İnternet avcılarıdır. Bu uygulama sayesinde sokakta ya da evde dolaşarak bit avı yaptığınızda yakaladığınız bit’ler kadar internete sahip olmanız mümkün oluyor. Bu sayede 1GB, 5 GB ya da 3 GB gibi internet hediyelerine anında sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ise İnternet Avcıları uygulamasını indirmek olacak.

Vodafone Bedava İnternet 2018

Kullanıcılar Vodafone bedava internet 2018 faturasız fırsatlardan yararlanabilmek adına ABONE SUPER2GB yazarak 3636′ ya kısa mesaj göndermelidir. Eğer hattınızda TL yok ise bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değil.

 • Vodafone evde ile ücretsiz bir şekilde 4 GB cebinizde olacak. Ev internetinizin kesilmesi durumunda ya da cep telefonunda bu interneti kullanmak istediğinizde ayda 4 kez olmak üzere Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden GUNLUK 4GB yazarak 7000’e SMS göndermeniz durumunda mobil hattınıza 4GB’ lık yükleme yapabilirsiniz.
 • İnternet üzerinden başvuruda bulunmak adına www. vodafone.com adresine erişim sağlamanız gerekiyor. Daha sonra ana sayfa üzerinde yer alan tarifeler bölümünden erişim sağladıktan sonra hemen başvur butonuna tıklayın.
 • Ardından adınız ve soyadınız, cep telefonu numaranız ile beraber kayıt olabilirsiniz. 24 saat içerisinde 0859 542 5 542 numarası üzerinden size geri dönüş yapılacaktır.
 • Öncelikle ön başvuru formu doldurulur. Daha sonra randevu için sizden saat ve tarih alınır.Daha sonra modem ve internet kurulumu sağlanır.

Bunun yanı sıra BASVURU yazıp 5420’ye SMS göndererek de Vodafone bedava internet paketinden yararlanmanız mümkün olacak.

Vodafone 4.5G Kullan Kazan Kampanyası

Müşterilere hediye olarak sunulacak olan internet hakkı 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenmez. Bu günler sonunda ise kullanılmayan haklar devredilmemektedir. Hediye paketi cihazın ve sim kartın 4.5G uyumlu olup 4.5G servisinin açık ve kapsama alanı içerisinde olduğu zaman kullanılabilir.

 • İnternet kullanım süresi 30gün boyunca geçerlidir.
 • Kullanım hakkı ise sadece yurt içinde geçerli olarak kabul edilir.
 • Hediye internet paketinin kullanılabilmesi için cihazın internet ayarlarının yapılmış olması gerekiyor.

4.5G uyumlu olan SIM kart değişiklikleri ücretsiz olarak gerçekleşir. 4.5G yazıp 4545’e gönderdiğinizde 4.5G cihaz ve sim uyumluluğunu sorgulamanız mümkün olacak. Vodafone mağazaları üzerinden kolaylıkla değişim işlemlerinde bulunmanız mümkün olacak. Bu sayede tarifinize ek olarak bir ay geçerli 4.5G hızıyla tanışabilirsiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Paketi

Super2GB yazarak 3636’ya kısa mesaj gönderdiğinizde 8 GB olan internetinize kavuşmanız mümkün olacak. İptal işleminde bulunmamanız durumunda ise paketiniz yenilenmeye devam eder.

500 MB Bedava İnternet: Vodafone’nin kullanıcılarına özel olarak sunduğu hizmetlerden biri olan 500 MB bedava internet uygulamasına sahip olabilmek adına NET 500MB yazarak 3636’ya göndermeniz gerekiyor.

Hatlarına bedava internet paketi tanımlamak isteyenler supriz yazıp 6666’ya göndermeli. Bu şekilde Vodafone bedava internet paketi kazanmanız mümkündür.

Vodafone bedava dakika paketi satın almak adına ise 542DK yazıp 7000’e gönderebilirsiniz. Bu şekilde Vodafone müşterileri 542 dakika hediye olarak kazanabilir.

Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

Tek seferde yapılan TL yüklemeleri sonucunda yükleme miktarının 100 ile çarpımı kadar 1 gün geçerli olmak üzere bedava internet kazanılması mümkün. Perşembe günü 20 TL yüklemeniz durumunda 2GB internete sahip olunabilir. Bu internet paketi ise bir gün boyunca geçerlidir.

Spotify Kampanyası Vodafone

Müşteriler milyonlarca sunulan şarkı listesi üzerinden reklam arası olmadan müzik dinleyebilecek. İlk defa deneyecek olanlara özel olarak 3 ay boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.  SPOTIFY yazdıktan sonra 5800’a göndermeniz yeterli olacak. Üye olmak adına facebook ile bağlan butonuna tıklayarak kolay bir şekilde üyelik işlemlerinde bulunmanız mümkün. 3 aylık ücretsiz olarak sunulan Spotify üyeliğini iptal etmemeniz durumunda ise paket 13, 99 TL olara

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Mesut dedi ki:

  Super oldu bedava vodafone internetı aldım

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Güle güle kullanın.

 2. Alattn dedi ki:

  Spoty kampanyasini herkese tavsiye eeiyorun

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Teşekkürler.

 3. Ahmet dedi ki:

  Tesekkurler

  1. Tarife ve Paket Uzmanı Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   İyi günlerde kullanın.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.