Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyası


17.12.2018
993
Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyası

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyası; Türkiye’nin en çok tercih edilen operatöründen süper kampanya. Hattını Vodafone’a taşıyan ya da yeni Vodafone hattı alan herkese ilk Ay 4 GB Bedava İnternet veriyor. Üstelik verilen bedava internet bununla sınırlı değil. Hattını Vodafone’a taşıyan ya da yeni hat alan herkese 3 Ay Boyunca + Bedava 1 GB İnternet Hediye.

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için, web sitemizdeki formu doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arayalım. Belirteceğiniz tarihte sim kartınızı ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Böylelikle, siz yerinizden bile kalkmadan Vodafone’a geçiş işlemlerinizi tamamlayalım.

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak için, ister sıfırdan yepyeni bir hat alın, isterseniz mevcut numaranızı Vodafone’a taşıyın, Vodafone’a başvurmak tamamen ücretsiz! Sim kartınız dilediğiniz yere ücretsiz teslim edilir. Herhangi bir kurye ya da hizmet ücreti alınmaz.

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanyasına, eğer yeni hat alarak dahil olduysanız evraklarınızın bize ulaşmasından sonra yaklaşık 1 gün içerisinde, numaranızı taşıyarak dahil olduysanız yaklaşık 5 gün içerisinde hattınız kullanıma hazır olması için elimizden geleni yapacağız. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Eğer numaranızı taşıyorsanız, hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz. Eğer hattınız sizin üzerinize kayıtlı değilse asıl hat sahibinin başvuru yapması gerekir. Sim kart teslimatları yalnızca asıl hat sahibine yapılabilmektedir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone Bedava 4 GB İnternet Kampanya Detayları

Nasıl başvurabilirim?

Web sitemizdeki formu doldurun. Ardından başvurunuzu doğrulamak ve randevu almak için sizi arıyoruz. Belirteceğiniz tarihte sim kartınızı ücretsiz olarak kapınıza kadar getiriyoruz. Böylelikle, siz yerinizden kalkmadan Vodafone’a geçiş işlemlerini tamamlıyoruz.

Numarasını Vodafone’a taşıyan ya da yeni hat alan herkese ilk Ay Bedava 4 GB İnternet Hediye, bedava internet bununla da sınırlı değil, tercihini Vodafone’dan yana kullananlar ayrıca 3 Ay Boyunca + Bedava 1 GB İnternet hediye kazanabiliyor.

Yeni hat almak ya da hattımı Vodafone’a taşımak ücretli mi?

İster sıfırdan yepyeni bir hat alın, isterseniz mevcut numaranızı Vodafone’a taşıyın, Vodafone’a başvurmak tamamen ücretsiz!

Sim kart teslimatı için kurye ücreti ödüyor muyum?

Sim kartınız dilediğiniz yere ücretsiz teslim edilir. Herhangi bir kurye ya da hizmet ücreti alınmaz.

Yeni hattımı hemen kullanmaya başlayabilir miyim?

Eğer yeni bir hat aldıysanız evraklarınızın bize ulaşmasından sonra yaklaşık 1 gün içerisinde, numaranızı taşıyorsanız yaklaşık 5 gün içerisinde hattınız kullanıma hazır olması için elimizden geleni yapacağız. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Eğer numaranızı taşıyorsanız, hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz.

Şu an kullandığım hat benim üzerime kayıtlı değil, numaramı taşıyabilir miyim?

Eğer hattınız sizin üzerinize kayıtlı değilse asıl hat sahibinin başvuru yapması gerekir. Sim kart teslimatları yalnızca asıl hat sahibine yapılabilmektedir.

Başvurum ne durumda?

Başvuru sırasında verdiğiniz cep telefonu numaranızla başvurunuzun son durumunu öğrenebilirsiniz.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. blank Muthalip dedi ki:

  Merhaba siteniz +18 sayfa da açılıyor bilginiz olsun

  1. blank Tarife ve Paket Uzmanı dedi ki:

   Merhabalar,

   Uyarınızı dikkate alarak tüm kontroolerimizi yaptık.