Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bedava 20 GB İnternet Kazan Kampanyası


08.11.2020
370
Vodafone Bedava 20 GB İnternet Kazan Kampanyası

Vodafone Bedava 20 GB İnternet Kazan Kampanyası ile Vodafone’a gelen müşterilerimiz kazanmaya devam ediyor. Vodafone Bedava İnternet kampanyalarından güncel olarak faydalanabilmek için sürekli olarak güncellemeleri takip etmeniz gerekmektedir. Vodafone Bedava İnternet kullanım hakkı kazanabileceğiniz yepyeni bir kampanyası olan “İnternet Avcıları” adlı oyunu ile genç kullanıcılarını hem eğlendiriyor ve aynı zamanda da kazandırıyor. İnternet Avcıları adlı oyunu oynayan gençlerimiz için Bedava İnternet kazandıran oyun siz değerli müşterilerimizi beklemektedir. Belirtilen oyun üzerinde Bedava İnternet kazanabilmek için amaç bitleri avlamak şartı ile puan kazanmaktır. İnternet Avcıları oyununda kazanılan puanlar ile birlikte sonrasında Vodafone Bedava 20 GB İnternet paketini kazanabilirsiniz. Bedava İnternet kazanabilmek için İnternet Avcıları adlı oyunu indirmeniz gereklidir.

Vodafone Bedava 20 GB İnternet Katılım Koşulları Nelerdir?

Vodafone Bedava 20 GB İnternet Katılım Koşulları Nelerdir? Vodafone üzerinden Bedava 20 GB İnternet kazanabilmek için yapmanız gereken işlemler sırası ile şu şekilde olmaktadır. Vodafone İnternet Avcıları adı verilen oyunu Play Store ya da App Store üzerinden telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İnternet Avcıları adlı oyunu cihazınıza indirmeniz ardından, Vodafone Kullanım Şartları ile tarafınıza belirtilen tüm şartları kabul etmiş olursunuz. Belirtilen şartların en önemlisi ise kişi başına avlanılacak olan bit sayısı günlük olarak 2 bin adet belirlenmiş bulunuyor. Belirtilen şekilde bitleri yakalamanız durumunda Aylık Bedava 20 GB İnternet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları adlı oyunu oynayarak Bedava İnternet kazanabilmek için oyun sırasında kazandığınız bitleri profiliniz üzerinden adınıza yüklenmesi gerekmektedir. Aksi bir durum olması durumunda Bedava İnternet kullanım hakkı kazanamazsınız. Belirtilen durumun oluşmaması için Ayarlar bölümünde yer alan Veri Paylaşım İzni bölümünü açmanız gerekli olmaktadır. Belirtilen bu hususların sağlanması durumunda ise aylık Vodafone Bedava 20 GB İnternet hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Üzerinden Aylık Bedava 20 GB İnternet

Vodafone Üzerinden Aylık Bedava 20 GB İnternet, Vodafone İnternet Avcıları oyununu oynamak için cihaz üzerinde indirmeniz gerekli olmaktadır. İnternet Avcıları oyunu Android cihazlar için Play Store üzerinden, İOS cihazlar için App Store üzerinden oyunu cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Belirtilen uygulamayı cihazınızdan kaldırmanız durumunda kazanılan tüm bitler tamamı ile kaybedilir. Bu durumda Bedava İnternet kazanma hakkınızda kaybolur. Oyunu tekrar yüklemeniz durumunda ise her şeye en başından başlamanız gerekmektedir. Vodafone tarafından Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları için hazırlanmış bu uygulama ücretsiz olmakla birlikte, sadece bitlerin yüklenmesi sırasında mobil internet gerektirir. Ayda Bedava 20 GB Vodafone İnternet kazanmanız durumunda, SMS kanalı ile bilgilendirilirsiniz.

2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.