Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?


16.01.2021
187
Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır?

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır? Vodafone tarafından abonelerine yönelik olarak hediye GB Bedava İnternet kazanma kampanyaları son sürat devam ediyor. Vodafone tarafından düzenlenen ve en çok kullanılan hediye kampanyalarından bir tanesi olan, Vodafone Bana Ne Var kampanyası kapsamında, Vodafone Bana Ne Var Çarkı internet kazanma kampanyası internet ortamında en çok sorgulanan kampanyalar arasında bulunmaktadır. Vodafone tarafından düzenlenen Bana Ne Var kampanyasında siz değerli abonelerimiz Bedava İnternet kullanımlarının yanında sürpriz hediyeler de kazanabileceklerdir. Kampanya kapsamında haftada bir kere hediye çarkını çevirerek çarkın durduğu yerdeki hediyeleri kazanmış olursunuz.

Vodafone Bana Ne Var Kampanyası Nasıl Yapılır kampanyası kapsamında, Bana Ne Var çarkını çevirmek için ilk başta telefonunuza Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Vodafone aboneleri Yanımda Uygulamasını cep telefonlarına indirdikten sonra Bana Ne Var kısmına giriş yaparak çarkı çevirmek yeterli olmaktadır. Vodafone abonesi olarak akıllı cep telefonunuzun bulunmaması durumunda ya da Yanımda uygulamasının cep telefonunuza yüklü olmaması durumunda da cep telefonunuzun mesaj bölümüne BANANEVAR yazarak 5065’e kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Vodafone hattınıza tanımlı olan hediye tarafınıza SMS olarak gönderilecektir. Vodafone Bana Ne Var Kampanyası kapsamında her Pazartesi günü aktif olan Bana Ne Var çarkı ile tarafınıza hediyeler, indirimler ve bedava internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz.

Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır? Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Vodafone Bana Ne Var Uygulaması Nasıl Kullanılır? Vodafone tarafından düzenlenen kampanyada her hafta 1 kez katılım sağlayabileceğiniz bana ne var hediye çarkına katılabilmek için cep telefonunuza muhakkak Yanımda Uygulamasını indirmeniz gereklidir. Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte ayrıca pek çok işlemi rahatlıkla gerçekleştirmenin yanında pek çok sürpriz hediye ve ücretsiz olarak internet kazanımı gerçekleştirebileceksiniz.

Vodafone Bana Ne Var Uygulamasına kısa mesaj ile katılarak sunulacak olan hediyelerden kazanmak için de Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden bana ne var linkine tıklayarak hemen hediye çarkını çevirebileceğiniz gibi kısa mesaj göndererek de bana ne vardan tarafınıza sunulan hediyelerden kazanabilirsiniz. Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne BANANEVAR yazarak 5065’e kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Vodafone Bana Ne Var Hangi Günlerde Yapılabilir?

Vodafone Bana Ne Var Hangi Günlerde Yapılabilir? Vodafone tarafından aboneleri için düzenlenen kampanyadan faydalanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak Ban Ne Var oyununu oynayabileceksiniz. Vodafone Bana Ne Var Haftada bir gün olmak üzere her Pazartesi günleri yapılabilmektedir. Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak her hafta başı Pazartesi günlerinde çarkı çevirebilirsiniz.

Vodafone tarafından aboneleri için hazırlanan Faturasız ve Faturalı aboneleri için hazırlanan bana ne var yarışmasına katılarak çarkı çevirme uygulaması tamamen ücretsi olmaktadır. Bana Ne Var uygulaması üzerinden çarkı çevirerek kazandığınız hediyeler için asla tarafınızdan ücret kesilemez.

Vodafone Bana Ne Var Çarkı Neden Çalışmaz?

Vodafone Bana Ne Var Çarkı Neden Çalışmaz? Vodafone aboneleri için bazı durumlarda Bana Ne Var Çarkının neden çalışmadığını sorgulamaktadırlar. Vodafone aboneleri için nadir de olsa bazı kullanıcılar Vodafone Bana Ne Var çarkının çalışmadığını söylemektedir. İnternet bağlantısının yavaş olması ya da uygulamanın tekrardan yüklenmesi gerekmektedir. Uygulamayı cep telefonunuza silip tekrardan silip kurar iseniz sorun ortadan kalkacaktır.

Vodafone Dijital Kadın Kampanyası

2021 Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone’a Gelene İlk 3 Ay % 15 İndirim Kampanyası

Vodafone Bilinmeyen Numara Sorgulama Nasıl Yapılır, Nereden Öğrenilir?

Vodafone Fiber Evde +35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesi – 74,90TL

2021 En Avantajlı Vodafone Tarifeleri Nelerdir?

2021 Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.