Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2020 Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyaları

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

25.06.2020
839
2020 Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyaları

Vodafone akıllı telefon kampanyası 2020 yılında da gerçekleştirilmekte ve birçok ihtiyaç sahibinin dikkatini çekmektedir. Vodafone tarafından düzenlenen akıllı telefon kampanyaları her yıl düzenlenmekte ve değiştirilmekte. Birçok vatandaşın telefon sahibi olmasına yardımcı olan Vodafone, operatörünü tercih eden her kullanıcıya özel ayrıcalıkları da tanıtmaktadır. Efsane fırsat olarak isimlendirdiği akıllı cihaz kampanyalarında müşteriler düşük taksitler ile telefon sahibi oluyor. Sıfır ve orijinal telefonlara uygun fiyatlar ile sahip olmak isteyen her vatandaş tarafından Vodafone tercih edilmekte. Özellikle son teknoloji ile uyumlu telefonlara bünyesinde yer veren Vodafone aracılığı ile akıllı telefon sahibi olmak çok kolay bir hale geldi.

Vodafone Akıllı Cihazlar İçin Kampanya

Vodafone akıllı telefonları arasında birçok son model olarak isimlendirilen yeni cihazlar yer almaktadır. Vodafone akıllı cihaz almak isteyen vatandaşlara birçok alternatif sunmaktadır. Eski akıllı telefonunu getiren müşterilere 1.800,00 Türk Lirasına kadar indirim yapmak ile kalmayan Vodafone aynı zamanda taksitli telefon alımını da izin vermekte. Vodafone aracılığı ile akıllı telefon almak isteyenler Akıl Almaz Akıllı Telefon kampanyasından 2020 yılında da yararlanabilmektedir. IMEI numarasına bağlı kalarak yapılan araştırmalara göre Eski Akıllı Telefonu Getir kampanyası kullanılabilir.

Vodafone Efsane Fırsat Cihazları

Vodafone efsane fırsat kampanyası bağlamında özellikle son model telefonlara yer verilmektedir. Taksitli olarak da alınabilen bu cihazlar için Vodafone özel kampanyalar düzenlemekte ve vatandaşların telefon sahibi olmalarını kolaylaştırmayı hedeflemekte. Vodafone efsane fırsat cihazları listesinde 162 adet farklı modelde telefon yer alıyor. Vodafone efsane fırsat akıllı cihazları şu şekildedir;

 • Huawei
 • Honor
 • Oppo
 • Nokia
 • General Mobile
 • TCL
 • LG
 • Samsung
 • Vestel
 • Casper
 • Xiaomi
 • Apple
 • Alcatel
 • Reeder

Güncel olarak Vodafone Efsane Fırsat Kampanyası ile alınabilen telefonlardan bazıları bu şekildedir.

Vodafone’daki Popüler Akıllı Cihazlar 2020

Vodafone en çok alınan telefonlar arasında Huawei ve Apple gibi markalara ait telefonlar yer alır. Vodafone tarafından ünlü markalara da yer veriliyor ve her güncel cihazın satışı kampanya dahilinde gerçekleştirilebiliyor. Vodafone aracılığı ile kampanyalı olarak akıllı cihaz almak isteyen müşteriler ise 2020 yılında en çok Huawei marka telefonu satın almıştır. Vodafone akıllı cihaz kampanyaları ile satışı gerçekleştirilen telefonlarda en çok tercih edilen markalar şu şekildedir;

 • Samsung A20s: 12 aylık taksitler ile alınabilen Samsung A20s, Esane Fırsat Kampanyası dahilinde satışı yapılan telefonlar arasında yer alıyor. Aylık 165,00 Türk Lirası gibi ek ödemeler ile alınabilen Samsung A20s için 12 aylık taksit uygulanabilmekte. Vodafone şubelerinde akıllı cihazın mavi, kırmızı ve siyah renkleri bulunmakta olup cihaz 32 GB’lık bir hafızaya sahiptir. 6 aylık taahhüt ile alınmak istenir ise ödenmesi gereken miktar 365,00 Türk Lirasına yükselmekte.
 • Huawei Y9 Prime 2019: Vodafone’da en çok tercih edilen telefonlardan biri olan Huawei Y9 Prime 2019, 245,00 Türk Lirasına 12 ay boyunca taksit yaptırarak alınabilmektedir. 6 aylık taksit yaptırmak isteyen vatandaşların ise 450,00 Türk Lirası ödemeleri istenmekte. 128 GB’lık hafızaya sahip olan telefonun 2 renginin de satışı Vodafone’da yapılıyor.
 • Apple iPhone 7: Vodafone tarafından 12 ay taahhütlü satışı yapılan telefon 32 GB’dır. Gold ve siyah renkleri ile satılmakta. Satış fiyatı ise 2020 yılında 330 *12 Ay şeklindedir. Ücretsiz teslimat, uzman desteği ve güvenli depo gibi ek özellikleri de bulunmakta olan Apple satışlarında 4.5 uygulaması da bulunuyor.

Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyası İade Koşulları 2020

Vodafone akıllı cihaz iadesi için belli şartlar belirlenmiştir. Bu şartlara göre cayma hakkı olarak bilinen iade hakkı uygulaması yapılmakta olup şartlara uyulmadığı takdirde Vodafone tarafından iadeler kabul edilmemektedir. Vodafone akıllı cihaz kampanyalarında iade koşulları şu şekildedir;

 • Siparişin ulaşmasının ardından 14 gün içinde cayma hakkından yararlanılır.
 • Cayma hakkı kullanılacağı belirtilen tarihten sonraki 10 gün içerisinde cihazın teslim edilmesi gerekir.
 • Cihazın teslim edilmesi sırasında orijinal tüm aksesuarlarının ve kutusunun bulunması gerekir.
 • İade formunun doldurulması istenmektedir.
 • Eğer yanlış ya da hatalı ürün alınmış ise 30 gün içerisinde değişim veya iade yapılmasına hak tanınmaktadır.

Vodafone Eski Akıllı Telefonu Getir Kampanyası

Eski telefonu getir Vodafone kampanyası 2020 yılında da devam etmekte ve müşterilere birçok avantaj sağlanmaktadır. Eski telefonu getir kampanyası ile 1.800,00 Türk Lirasına kadar indirim yapılabilmekte olup eski telefonun hala kullanılabilir bir durumda olan akıllı cihaz olması gerekmekte. Eski akıllı telefonu getir yeni akıllı telefonu götür kampanyasına bakıldığı zaman vatandaşların sık sık bu kampanyayı tercih ettiği görülmekte.

Vodafone Güncel Akıllı Cihaz Kampanyaları

Güncel akıllı telefon kampanyası Vodafone 2020 yılında kampanyalarını online platforma da taşıyarak yeni bir çalışmaya imza atmıştır. Vatandaşlar Vodafone şubelerine gitmelerine gerek kalmadan tüm taahhüt ve telefon alımı gibi işlemleri Vodafone’un resmi internet sitesinde yer alan telefonlar ve kampanyalar bölümü aracılığı ile gerçekleştirebiliyor.

Vodafone Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma Yöntemi

Vodafone Online Fatura Ödeme İşlemleri

Vodafone Cihaz Değiştirme Kampanyaları

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.