Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2018 Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyaları


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

05.08.2018
421

2018 Vodefone’dan akıllı telefon kampanyaları size yepyeni bir akıllı telefon almak için beklediğiniz fırsatları sunuyor. Son aylarda döviz kurlarında gerçekleşen yükselişlere aldırmadan hazırlanan kampanyalar ile piyasa fiyatlarının çok altında akıllı cihaz sahibi olmanızın önü açılıyor. Birbirinden avantajlı Vodafone tarifelerinden faydalanarak gerçekleştireceğiniz satın almalarla peşin fiyatının altında 24 ay taksitlerle yepyeni bir akıllı cihaz almanın yolu Vodafone’lu olmaktan geçiyor.

En yakın Vodafone bayileri aracılığıyla size özel sunulacak tekliflere ulaşabileceğiniz gibi online olarak Vodafone Self servis hizmetini kullanarak numaranıza tanımlı kampanyalara ulaşabilirsiniz. Yazımızda sizlere Vodafone tarafından sunulan güncel kampanyalar hakkında tüm detayları sunacağız. Sahip olduğunuz güncel kampanyalara yazımız aracılığıyla öğrenerek vakit kaybetmeden sizi bekleyen akıllı cihazlarınıza sahip olabilirsiniz.

Güncel Vodafone Akıllı Cihaz Kampanyaları

Vodafone akıllı cihaz kampanyaları sanılanın aksine sadece akıllı telefonları içermemektedir. Vodafone Mobil ve Evde İnternet & TV müşterileri için sunulan cihaz kampanyaları;

 • Online Satışa Özel Cihazlar
 • Samsung Galaxy A6&A6+
 • Alcatel Akıllı Çocuk Saati
 • Eski Cihazları Değişim
 • Vodafone Smart Tab Mini 7

Olarak listelenmektedir. Listeye bakıldığında kampanyaların akıllı telefondan tablete ve akıllı saatlere kadar uzandığı görülecektir.

Online Satışa Özel Cihazlar Kampanyası

Hayallerinizi süsleyen yepyeni bir iPhone satın alabileceğiniz gibi daha mütevazi fiyatlarda satışa sunulan Asus marka cihazlara kadar tüm seçenekleri barındıran Vodafone Online Mağaza içerisinde çeşitli seçeneklere sahip olabileceksiniz. Mağazada yer alan 37 model arasından seçeceğiniz modelleri peşin fiyatı ile satın alabileceğiniz gibi Vodafone tarafından belirlenen puanınızın müsaade etmesi halinde tarifenize ek olarak aylık 40 TL’den başlayan fiyatlarla satın almanız için Vodafone bayilerine gitmenize gerek bulunmamaktadır. Vodafone bir çığır daha açarak Online Mağaza ile yapılan alışverişlerde satın alınan cihazları evden teslim etmekte ve gerekli evrak işlemleri için bir çalışanını müşterisinin evine göndermektedir. Kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olup kampanyanın son tarihine kadar beklemek size stoklarla sınırlı olan ürünleri kaçırmanıza neden olacaktır. Cihazlar için 18 ay ile 36 arasında değişen sürelerde taksitlendirme fırsatını bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy A6&A6+ Kampanyası

Bu kampanya tarifeye ek özel indirimlerle satışa sunulmasının yanı sıra belirtilen marka ve modele sahip eski cihazınızı getirdiğinizde sahip olacağınız indirim nedeniyle adından sıkça söz ettirmektedir. Samsung Galaxy A6 ve Samsung Galaxy A6+ modellerinden herhangi birisine sahip olmak için tarifenize ek olarak ayda 90 TL’ye varan uygun fiyatlar sizleri beklemektedir. Vodafone cihaz kampanyası eskiyi getir seçeneğinden faydalanmanız halinde 90 TL olan ek ücret 5 TL’ye kadar düşebilecektir. Aylık 5 TL taksitlerle cihaz sahibi olmak için;

 • iPhone 7,
 • Samsunh Galaxy S8,
 • iPhone 7 Plus

Cihazlarınızı Vodafone bayilerine teslim etmeniz gerekmektedir. Cihazınızın çalışır olması ve çalıntı olmaması halinde kampanyadan faydalanarak akıl almaz fiyatlara yepyeni bir Samsung Galaxy A6 veya Samsung Galaxy A6+ sahibi olabilirsiniz.

Eski Cihaz Değişim Kampanyası

31 Aralık 2018 tarihine kadar sahip olduğunuz eski cihazları Vodafone bayilerine getirerek yepyeni bir akıllı telefona sahip olmanız oldukça kolaydır. Eski cihazınızdan indirim sahibi olabileceğiniz bu Vodafone değişim kampanyaları 2018 aracılığıyla 24 ay taahhütlü olarak dilediğiniz marka ve model cep telefonunu satın almanız mümkün olmaktadır. Seçeceğiniz tarifelerden kazanacağınız indirimler de düşünüldüğünde Vodafone kalitesine oldukça uygun fiyatlarla sahip olmak sizi kazançlı çıkartacaktır. Kampanya dahilinde satın almanız için sizlere;

 • iPhone,
 • Samsung,
 • Sony,
 • Nokia

Markalarının son modelleri hazırlanmıştır. Hayallerinizi süsleyen bu modellere sahip olmak için en yakın Vodafone bayisine eski cihazınızla birlikte gitmeniz yeterli olacaktır.

Alcatel Akıllı Çocuk Saati Kampanyası

Vodafone akıllı saat tarifesi olarak da adlandırılan bu kampanyada satış fiyatının altında 12 ay ve 24 ay taksitlerle yepyeni bir Alcatel Akıllı Çocuk Saati sahibi olabilirsiniz. Çocuğunuzu 7/24 takip etmenize yarayan bu teknoloji ile birlikte;

 • Her yöne 250 DK konuşma,
 • Vodafonelularla 250 DK konuşma,
 • Her yöne 250 SMS,
 • 250 MB internet,
 • Akıllı Movetime uygulama kullanımı

İçeren Dijital yaşam tarifesine ayda 30 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabileceksiniz. Kampanya için yaş kısıtlaması bulunmadığı gibi 30 Eylül 2018 tarihine kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz. Çocuğunuzu okula veya arkadaşlarıyla birlikte sokağa çıkardığınızda her an gözünüzün onun üstünde olmasını sağlayacak bu akıllı saate sahip olmanın en uygun yolu Vodafone’dan geçmektedir.

Vodafone Smart Tab Mini 7 Kampanyası

Vodafone evde internet müşterilerine özel olarak sunulan bu tablete ayda sadece 10 TL ödeme ile sahip olabilirsiniz. Android 6.0 işletim sistemine sahip olarak satışa sunulan Vodafone Smart Tab Mini 7 sahibi olmak için 24 ay taahhüt vermeniz yeterli olmaktadır. İnternet üzerinden de başvurabileceğiniz bu kampanya sonrasında cihazınız adresinizden teslim edilmektedir. Üstelik tabletiniz taahhüt süresi boyunca Vodafone garantisine sahip olacaktır. Vodafone tarafından sunulan bu kampanya ile sadece akıllı telefonlarınız için değil tüm teknolojik akıllı cihaz ihtiyaçlarınız için Vodafone’a müracaat etmeniz gerektiğini daha iyi anlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.