Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone ADSL İnternet Genç Maxi Kampanyası – 79,90TL


17.10.2018
594
Vodafone ADSL İnternet Genç Maxi Kampanyası – 79,90TL

Vodafone İnternet tarifelerine Genç Maxi kampanyası ile devam ediyor. Her internet ihtiyacı olan kendisine uygun tarifeyi bulsun diye Vodafone olarak pek çok seçenek sunuyoruz. Vodafone ADSL İnternet Genç Maxi Kampanyası tam sizin aradığınız tarife ise en yakın mağazalarımıza başvuruda bulunabilir Vodafone kalitesi ile tanışabilirsiniz.

Vodafone ADSL İnternet Genç Maxi Kampanyası siz değerli kullanıcılarına 24 Mbps limitsiz internet ve 100 GB adil kullanım kotası veriyor. En yaygın ağ sahibi olarak modemli satışlarda kurulumunuzu ücretsiz biz gerçekleştiriyoruz. Üstelik farklı internet servis sağlayıcıdan gelenlere, cayma bedellerinin 150TL’ye kadarını biz karşılıyoruz.

Siz de ev internetinizi Vodafone’dan alın, evinize göre internetinizi size kuralım. Anahtar teslim Kurulum hizmeti ile gelip ücretsiz kuralım.

Kampanya adı

 Vodafone ADSL İnternet  Genç Maxi

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
ADSL Ev interneti

İçerikler

24 Mbps limitsiz  İnternet
100 GB adil kullanım

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

12 Ay Taahhütlü : 79,90TL

[sc name=”konuorta”]

Tarife Özellikleri:

 • Her evin ihtiyacına göre en uygun paketler Vodafone Net’te
 • Aktivasyon ve kurulum ücreti yok!
 • 150 TL’ye kadar diğer işletmeciye olan cayma bedeli bizden!

Tarifeye Kayıt:

Mevcutta kullanılan internet hizmetini mevcutta kullanılan işletmeciden Vodafone Net’e taşıyarak ya da yeni bir internet talebinde bulunarak kayıt yaptırabilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya şartları 24 aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Abonenin aldığı tablet ile ilgili teknik sorunlarda abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone Net sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır. Abonenin kampanya kapsamında almış olduğu tabletin kaybolması ve/veya çalınması halleri Vodafone Net Abonelik Sözleşmesi’ni ve/veya Taahhütname’yi sona erdirmek ve/veya internet hattını iptal etmek için haklı sebep teşkil etmeyecek ve Taahhütname hükümleri aynen devam edecektir. Yasal cayma süresi içinde, kutusu açılmış cihazların iadesi alınmamaktadır. Vodafone Net cihazlarda marka ve model değişikliği yapma hakkını saklı tutar.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan hizmet bedeline ilişkin fatura tutarının en fazla 150 TL’lik kısmı,Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 165,60 TL olan modem bedeli Aboneye 12 aylık fatura dönemi için aylık 13,80 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya Abonenin talebine göre Abonenin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten modem alan Abonelere, vergiler dahil 60 TL olan tüm kurulum hizmetleri ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilen paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında, abonenin internet kullanım hızı, 8 Mbps’e kadar olan paketlerde 3 Mbps,16 Mbps’e kadar olan paketlerde 5 Mbps,24 Mbps’e kadar olan paketlerde 8 Mbps,50 Mbps’e kadar olan paketlerde 16 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu paketin hızında hizmet verilmeye devam edilecektir. Gece 02:00-08:00 arasında internet kullanımları adil kullanım kotasına dahil edilmeyecektir.
 • Geçici olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla 2 kez, tek seferde 90 ve toplamda 180 güne kadar hatlarını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, cihaz aylık bedeli, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.