Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti – 59,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

14.09.2019
151
Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti – 59,90TL

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti, bir ev internetinden beklediğinizden de fazlası! Evinizin her köşesinde aynı çekim gücüne sahip tek internet, Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti başvuruda bulunmak için en yakın Vodafone mağazalarımıza bekliyoruz. Dilerseniz başvurularınızı online olarak da gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti ile müşterilerimize kaliteli wi-fi deneyimini ve hızı yaşamanız için sizden önce incelemelerde bulunup size özel çözümlerle karşınıza çıkarız. Üstelik diğer operatörden gelenlere 150TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz.

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti kurulumunu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için kurulumcunuzun bilgilerini sizinle önceden paylaşım sağlıyoruz. Birde yoğun zamanlarda kesintisiz hız deneyimi sunan Premium modem ayda +3TL farkla size sunuyoruz.

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesine gelen müşterilerimiz için çok özel bir fırsat sunuyoruz. Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesine gelen müşterilerimize ilk 6 ay boyunca 50 Mbps’ye kadar hız hediye ediyoruz. Üstelik 24 Ay Vodafone TV Ücretsiz kullanım hakkınız bulunmaktadır.

Kampanya adı

Evde 12 Mbps Limitsiz

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
ADSL Ev interneti

İçerikler

12 Mbps Limitsiz İnternet
Vodafone TV 24 Ay Ücretsiz
İlk 6 Ay 50 Mbps’ye Kadar Hız Hediye
Ücretsiz Kurulum
Evinizin her Köşesinde Aynı Çekim Kalitesi
Diğer Operatörden Gelenlere 150TL’ye Varan Cayma Bedeli

Ücretlendirme

İlk 12 Ay Taahhütlü  59,90TL
Kalan 12 Ay Taahhütlü 79,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanyadan yeni ve hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilirler.
 • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanya ile aboneler İnternet hizmetlerinden 24 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır.
 • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan hizmet bedeline ilişkin fatura tutarının en fazla 150 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında vergiler dahil 5 TL olan Yalın İnternet Başvuru Bedeli ücretsiz olarak sunulacaktır. 216 TL bağlantı ücreti, 24 ay boyunca aylık 9 TL olup kampanya ücretlendirme tablosundaki fiyatlara dahildir.
 • Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 165,60 TL olan modem bedeli Aboneye 24 aylık fatura dönemi boyunca vergiler dahil aylık 6,90 TL ödeme seçeneği ile sunulur veya Abonenin talebine göre Abonenin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten modem alan Abonelere, vergiler dahil 150 TL olan tüm kurulum hizmetleri ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 24 Mbps ve üzeri hızlarda Abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber altyapısı üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.