Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti – 94,90TL

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
blankLoading...

06.07.2020
407
Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti – 94,90TL

Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitiz Ev İnterneti, evinizde kaliteli kesintisiz internetiniz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz. Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnternetinde aradığınızdan da fazlasını bulabileceksiniz. Evinizin her bir metre karesinde eşit çekim gücüne kesintisiz sahip olabileceğiniz tek adres Vodafone! Sizde hemen en yakın Vodafone mağazalarına gelerek ya da online başvuruda bulunarak kaliteli ve kesintisiz internete sahip olabilirsiniz.

Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti ile müşterilerimize kaliteli wi-fi deneyimini ve hızı yaşamanız için sizden önce incelemelerde bulunuyoruz. Yaptığımız incelemeler doğrultusunda size özel çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Birde diğer operatörden gelenlere 300TL’ye kadar cayma bedelini biz karşılıyoruz.

Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnternetine başvuruda bulunan müşterilerimizin,  kurulumunu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için kurulumcunuzun bilgilerini sizinle önceden paylaşım sağlıyoruz. Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesine gelen müşterilerimiz için çok özel bir fırsat sunuyoruz. Vodafone ADSL Evde 35 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesine gelen müşterilerimize 12 Ay Vodafone TV Ücretsiz kullanım hakkınız bulunmaktadır.

Kampanya adı

Evde 35 Mbps Limitsiz

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
ADSL Ev interneti

İçerikler

35 Mbps Limitsiz İnternet
Vodafone TV 12 Ay Ücretsiz
Ücretsiz Kurulum
Evinizin her Köşesinde Aynı Çekim Kalitesi
Diğer Operatörden Gelenlere 300TL’ye Varan Cayma Bedeli

Ücretlendirme

12 Ay Taahhütlü 94,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Kampanyadan yeni ve hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilirler.
  • Kampanya şartları 12 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Kampanya ile aboneler İnternet hizmetlerinden 12 ay boyunca indirimli olarak seçtiği pakette belirtilen fiyattan faturalandırılır.
  • Kampanya kapsamında faturalandırma elektronik imzalı e-fatura üzerinden yapılacaktır. Bu kampanyaya gelen aboneler posta fatura alamayacak olup, Abone işbu kampanya süresi boyunca faturalarını elektronik imzalı e-fatura olarak istediğini beyan ve kabul eder. Elektronik imzalı e-fatura kampanya girişinde ve taahhütnamede Abonenin beyan ettiği e-posta adresine gönderilecektir. Abonenin beyan ettiği e-posta adresi bilgisinin doğruluğu abonenin sorumluluğundadır. Abone kampanya süresince elektronik imzalı e-fatura almak istemez ise, bu talebini her zaman Vodafone Net’e bildirebilir. Bu halde fatura abonelere posta ile gönderilecektir.
  • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhüt’ün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan hizmet bedeline ilişkin fatura tutarının en fazla 300TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
  • Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar 2 (iki) yıllık garanti süresince garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
  • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
  • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir. 24 Mbps ve üzeri hızlarda Abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber altyapısı üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
  • İnternet hizmeti kapsamında, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.