Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone / ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz İnternet Kampanyası – 69,90TL


19.07.2020
497
Vodafone / ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz İnternet Kampanyası – 69,90TL

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz İnternet Kampanyası ile kaliteyi evde internet bağlantısında da arayanların ve aradığından fazlasını bekleyenler doğru yerdesiniz. Ev internetinde aradığınız özelliklerin hepsini bir arada bulabileceğiniz Vodafone ADSL ev interneti ile siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Kaliteli bir ev internet operatörüm olsun diyorsanız sizi en yakın Vodafone mağazalarımıza bekliyoruz. Ya da online başvurularınızı bekliyoruz. Evinizin her metre karesinde aynı çekim gücüne sahip olmak için daha fazla beklemeye gerek yok. Evinizin dilediğiniz her yerinden bağlantınızı kesilmeden kullanım sağlayabilirsiniz.

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz İnternet kampanyası ile kaliteli bir internet deneyimi yaşamanız için bağlantınızı sürekli kontrol eder ve siz daha söylemeden size en uygun çözümü sunarız. Ayrıca farklı bir operatör kullanıcısıysanız taahhüt cayma bedelinizi 300 TL’ye kadar olan kısmını biz karşılıyoruz. Vodafone kurulum ekibimiz, modem kurulumuna gelmeden önce sizi arayarak uygun olduğunuz tarih için randevu alacaktır.

Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti kurulumunu ücretsiz gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için kurulumcunuzun bilgilerini sizinle önceden paylaşım sağlıyoruz. Birde Vodafone ADSL Evde 12 Mbps Limitsiz Ev İnterneti kampanyasına gelerek 24 ay taahhüt veren müşterilerimize özel, Vodafone TV 24 Ay olarak ücretsiz sunulacaktır.

Kampanya adı

Evde 12 Mbps Limitsiz

 Operatör ve abonelik tipi
Vodafone
ADSL Ev interneti

İçerikler

12 Mbps Limitsiz İnternet
Vodafone TV 24 Ay Ücretsiz
Ücretsiz Kurulum
Evinizin her Köşesinde Aynı Çekim Kalitesi
Diğer Operatörden Gelenlere 300TL’ye Varan Cayma Bedeli

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Ücretlendirme

İlk 6 Ay Taahhütlü  69,90TL
Kalan 18 Ay Taahhütlü 79,90TL

Aktivasyon ve detaylar

Tarifeye Kayıt:

Kampanyaya abone olabilmek için 0 850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da Vodafone Cep Merkezlerinden ve Vodafone web sayfası üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını Gör
  • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
  • Kampanyadan yeni ve hali hazırda bir cihaz kampanyasından yararlanmayan mevcut bireysel aboneler yararlanabilirler.
  • Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında, Abonelere taahhüt süresinin ilk 3 (üç) ayı boyunca bulundukları lokasyonda sağlanabilecek en yüksek hız fiyat farkı alınmaksızın sunulacaktır.
  • Taahhüt Süresinin 4.(dördüncü) Ayından itibaren Abone’nin internet paketi otomatik olarak, abonenin kampanya kapsamında tercih etmiş olduğu internet paketinin hızına geçiş yapacak ve Abone bu paket üzerinden hizmet almaya devam edecektir.
  • Bağlantı hızı ve ilk 3 ay en yüksek hız faydası bağlanılan yer, cihaz gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösterebilecektir.
  • Abonenin talebi doğrultusunda kampanya kapsamında olan tarifeler arasında sadece eşit veya üst bedelli tarifelere geçiş yapabilecektir.
  • Üst bedelli pakete geçiş yapılması durumunda şartlarını bilerek seçilecek yeni tarifeye göre, aylık ödeme miktarının değişeceğini abone kabul ve taahhüt eder.
  • Abone’nin ilk 3 aylık Kampanya Taahhüt süresi içinde paket/Kampanya değişikliği yapması halinde kampanya kapsamında sunulan ilk 3 (üç) ay en yüksek hız hizmeti sona erecektir.
  • Seçilen Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhütün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan hizmet bedeline ilişkin fatura tutarının en fazla 300 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin yer aldığı bir fatura örneğinin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.