Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası


13.01.2021
450
Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası ile Vodafone abonelerine yönelik düzenlediği kampanyasıyla bir kez daha kalpleri fethetmiş bulunuyor. Öyle ki Vodafone Red abonesi olan herkese, Vodafone Sosyal Pass uygulaması 12 ay boyunca hediye olarak sunulacaktır. Vodafone abonelerinin çok severek kullandıkları uygulamalardan bir tanesi de kesinlikle Vodafone Sosyal Pass olarak göstermek mümkün olmaktadır. Vodafone sosyal medya hesaplarını kullanan aboneleri için oldukça müthiş bir kampanya hazırlamış bulunuyor. Öyle ki sosyal medya hesaplarını kullanan abonelere bundan sonra Vodafoen Sosyal Pass, Vodafone Red aboneleri için 12 ay olarak bedava bir şekilde sunulmuş bulunuyor.

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası tüm Vodafone Red abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında belirlenen Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan abonelere yönelik olarak, belirtilen Vodafone Sosyal Pass kampanyası ücretsiz olarak Bedava bir şekilde sunulacaktır. Böylece Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında, Vodafone abonelerinin en çok kullandığı sosyal medya uygulamaları internetinizden yemeden kullanılabilecek. Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında internetinizden yemeden kullanabileceğiniz sosyal medya uygulamalarından bazıları Facebook, Twitter gibi uygulamaları kullanma şansına sahip olacaktırlar.

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Vodafone tarafından düzenlenen hediye Sosyal Pass kampanyasından faydalanabilmek için ilk olarak bireylerin belirlenen Vodafone Red tarifelerinden bir tanesine geçiş yapmaları ve taahhüt vermeleri gerekmektedir. Vodafone ile belirtilen Red tarifelerinden birine geçiş yapmaları durumunda, abonelerin geçiş yapmasının ardından herhangi bir işlem uygulaması yapmalarına gerek kalmaksızın Vodafone Pass uygulamasından faydalanmaya başlayabilmektedirler. Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass kampanyasına katılım sağlayan bireylerin, 12 ay boyunca sunulan tüm sosyal medya hesaplarını internetinden yemeden kullanma hakkına sahip olacaklardır. Vodafone Sosyal Pass kampanyası doğrultusunda olan tarifeler aşağıdaki gibi olmaktadır.

  • Vodafone Red 25 Tarifesi
  • Vodafone Red 30 Tarifesi
  • Vodafone Red 35 Tarifesi

Vodafone Fiber Evde +100 Mbps Limitsiz Ev İnterneti Tarifesi – 99,90TL Kampanya hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanya Detayları

  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası, tüm Vodafone Red aboneleri için hazırlanmış bulunmaktadır.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin, düzenlenen kampanya kapsamında belirlenen Vodafone Red tarifelerine geçiş yapması gerekmektedir.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında, Vodafone tarafından belirtilen Red tariflerine geçiş yapmaları durumunda sunulan hediye Pass içeriklerinden hemen faydalanmaya başlayabileceklerdir.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında sunulacak olan Hediye Pass olanaklarını 12 ay boyunca internetinden yemeden sosyal medya üzerinde diledikleri gibi kullanabileceklerdir.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında en belirgin sosyal medya hesapları Facebook ve Instagram başta olmak üzere sayılabilmektedir.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında abonelerin hediye içerikleri 12 ay boyunca her ay düzenli olarak tarifelerine tanımlanacaktır.
  • Vodafone 12 Ay Boyunca Hediye Sosyal Pass Kampanyası kapsamında, kampanya üzerinde her türlü değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkına sahip olmaktadır.

Vodafone Teklif Ver, Apple İPhone 11 Pro Kazan Kampanyası

Vodafone Faturasız Yükle Kazan Kampanyası 

Vodafone Puan Sorgulama ve Yükseltme Nasıl Yapılır?

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.