Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Visa Kartı Olan Araç Sahiplerine Shell’den 90TL Yakıt Hediye Kampanyası


12.08.2020
295
Visa Kartı Olan Araç Sahiplerine Shell’den 90TL Yakıt Hediye Kampanyası

Visa Kartı Olan Araç Sahiplerine Shell’den 90TL Yakıt Hediye Kampanyası, Araç sahipleri için düzenlenen kampanya doğrultusunda, Shell’den akaryakıtını visa kartı ile alanlar için 90TL değerinde bedava akaryakıt kazanma fırsatı 31 Ağustos 2020 tarihine kadar devam ediyor. Araç sahipleri için birbirinden avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Türkiye’nin en büyük akaryakıt istasyonlarından birisi olan Shell, Visa özelliği bulunan kredi kartı sahipleri için mobil ödemelerde 15TL, toplamda da 90TL tutarında akaryakıt hediye edilecektir. Aracını kullanarak bedava akaryakıt kampanyasından faydalanmak isteyen visa kart sahipleri için bu kampanya 15 Haziran 2020 tarihinde başlamış ve 31 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Belirtilen bedava 90TL akaryakıt kampanyasından faydalanmak için bu tarihler arasında her ay Visa Kredi kartı kullanarak, Shell istasyonlarından mobil ödeme ile yapılan her 150TL akaryakıt alımlarında, müşterilerimize 15TL değerinde akaryakıt hediye edilecektir. Düzenlenen kampanya müşteri bazında olmaktadır. Bu kampanyadan bir müşterimiz en fazla 2 kere faydalanabilmektedir. Shell benzin istasyonlarına özel düzenlenen kampanya Türkiye genelinde oldukça yoğun ilgi çekmiş bulunmaktadır. Visa özellikli karta sahip olan araç sahipleri kampanyadan faydalanabilmek için Shell istasyonlarından akaryakıt almaya devam ediyor.

90TL Hediye Akaryakıt Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

90TL Hediye Akaryakıt Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Araç sahipleri ve visa kredi kartı sahiplerine özel olarak düzenlenen kampanya doğrultusunda, kampanyaya katılım devam ediyor. Hediye akaryakıt kampanyasına katılmak için ZUBİZU Shell kampanyasına katılmanız gerekmektedir. Kampanyaya katılımın ardından ise Shell akaryakıt istasyonlarından Visa kartı ile mobil ödeme yöntemini kullanarak akaryakıt ya da otogaz almanız gerekmektedir. Kampanya 15 Haziran – 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olup, her ay visa kart ile Shell’den visa kart mobil ödeme ile 150TL tutarında akaryakıt ya da otogaz alımı yapılması gerekmektedir. Belirtilen şekilde akaryakıt ya da otogaz alımı yapan kişilere 15TL değerinde akaryakıt hediye edilecektir. Düzenlenen kampanyadan her müşteri ay içinde en fazla iki kez faydalanabilmektedir. Bu şekilde faydalanmada toplamda 90TL tutarında hediye akaryakıt kazanacaklardır.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

90TL Hediye Akaryakıt Kampanyası Detayları!

90TL Hediye Akaryakıt Kampanyası Detayları! Visa özellikli kart sahiplerine yönelik olarak düzenlenen kampanya kapsamında, Türkiye genelinde en çok tercih edilen akaryakıt istasyonlarından birisi olan Shell tarafından düzenlenmektedir. Shell ile başlatılan kampanya doğrultusunda araç deponuzu 90 TL tutarında bedava yakıt ile doldurabilirsiniz. Kampanyadan bedava akaryakıt kazanabilmek için istenilen kampanya koşullarını sağlamanız gerekmektedir. İstenilen koşulları sağladıktan sonra sisteme kayıt edilen plakanız ile Shell akaryakıt istasyonlarında yapılan akaryakıt alımı ile hediye puan verilmektedir.

  • Kampanyaya katılım için Shell’den visa kart ile mobil ödeme yöntemini kullanarak akaryakıt ya da otogaz alınması gereklidir.
  • Düzenlenen kampanyadan kazanılacak olan Shell Smart Puanlar, ay bitimini takip eden on gün içerisinde yakıt alımı yapılan Shell ClubSmart karta tanımlanacaktır.
  • Her katılımcı, kampanyadan her ay en fazla 2 kez faydalanabilmektedir. Aylık en fazla 30TL değerinde Smart Puan kazanabilir.
  • Kazanılan Smart Puan’ların, tanımlama yapılan tarihten sonra 1 ay içerisinde kullanılması gerekmektedir. Süresinde kullanılmayan puanlar, süre bitiminde silinecektir.
  • Samrt puanların harcanması sırasında en az 1 TL değerinde harcama yapılması gerekliliği bulunmaktadır.
  • Sadece kaydedilen plaka ile yapılan yakıt alışverişlerinden hediye puan kullanılabilir.
  • Puan harcaması için ön saha satış elemanına puan harcanacağı bilgisi verilmeli ve Shell ClubSmart sisteminde kayıtlı cep telefonuna SMS ile gelen şifre iletilmelidir.

Coca Cola’dan Herkese 200ml Cola Hediye!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.