Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası


18.01.2021
174
Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen Vega İstanbul çekiliş kampanyası doğrultusunda yapılacak olan çekiliş işlemine katılabilmek için 1 Mart 2021 tarihine kadar Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi İstanbul içerisinde bulunan mağazalardan alış veriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya tarihleri arasında Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan toplamda 150TL ve katlarında alış veriş yapılması yeterli olmaktadır. Kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Vega İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan 150TL ve katlarına yapılan alış verişin ardından kampanyanın düzenlendiği bankoya giderek fiş ya da faturalarınız ile kayıt yaptırmanız gereklidir. Kampanya kapsamında daha sonra düzenlenecek olan çekiliş işleminin ardından da hediye olarak verilecek ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 1 Adet; Mini Cooper Starlight Araba

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilimizde bulunan Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan tüm mağazalardan aynı gün içerisinde toplam olarak 150TL ve katlarında alış veriş yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında Vega İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezlerinden yapılan her 150TL ve katlarındaki alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Vega İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş ve faturaları, tütün ve tütün mamulleri harcamaları düzenlenen kampanyaya dahil olmamaktadır. Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası kapsamında AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan 150TL ve katlarındaki alışveriş işleminin ardından kampanya bankosuna giderek kayıt yapılması gerekmektedir. Kampanya bankosuna gidilerek fiş, fatura, e-fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz eden her müşteriye üzerinde çekiliş katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.

Taurus AVM Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vega İstanbul Mini Cooper Çekilişi Kampanya Detayları

 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, İstmar Tem Gayrimenkul Yatırım İnşaat ve Ticaret A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 05.11.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyası, 11.11.2020 – 01.03.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılmak için Vega Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan mağazalardan toplamda 150TL ve katlarında alış veriş yapılması yeterli olmaktadır.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında Vega İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezlerinden yapılan her 150TL ve katlarındaki alışveriş için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, Vega İstanbul Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan banka ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, döviz bürosu işlemlerine ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil-sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans ve talih oyunu harcamaları, ürün değişim fiş ve faturaları, tütün ve tütün mamulleri harcamaları düzenlenen kampanyaya dahil olmamaktadır.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında AVM içerisindeki mağazalardan aynı gün içerisinde yapılan 150TL ve katlarındaki alışveriş işleminin ardından kampanya bankosuna giderek kayıt yapılması gerekmektedir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında, kampanya bankosuna gidilerek fiş, fatura, e-fatura ve e-arşiv faturalarını ibraz eden her müşteriye üzerinde çekiliş katılım no, ad, soyad, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin yer aldığı bilgisayar çıktısı verilecektir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında çekiliş işlemi 08.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından verilecek olan hediyelerden 1 kişi Mini Cooper Starlight Araba kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 338.212TL olmaktadır.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında ad, soyad bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayan müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan katılımcıların fiş, fatura, e-fatura ve e-arşiv faturası ile bilgisayar çıktılarını ibraz etmeleri zorunludur.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 15.03.2021 tarihinde Akşam Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • Vega İstanbul Mini Cooper Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Nescafe 3’ü1 Arada BMW Çekiliş Kampanyası

TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası

Beylikdüzü Migros AVM BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Regal Büyük Çekiliş Kampanyası

Sultan Market Hyundai Çekiliş Kampanyası

39 Burda AVM Peugeot 2008 Çekiliş Kampanyası

Kuruyemiş Online Xiaomi Scooter Çekiliş Kampanyası

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası

MetLife BES Emeklilik MacBook Air Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.