Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Valorant Oyununun Çıkış Tarihini, Riot Games Duyurdu!


22.05.2020
418
Valorant Oyununun Çıkış Tarihini, Riot Games Duyurdu!

Valorant Oyununun Çıkış Tarihini, Riot Games Duyurdu! Riot Games sonunda beklenen habere dair duyuru yapmış bulunuyor. Riot Games, Valorant adındaki savaş oyunu için ne zaman çıkacağına dair bilgi vermiş bulunmaktadır. Aynı zamanda LoL oyununun da yapımcısı olan Riot Games, Valorant adını verdiği oyunun çıkış tarihini resmi olarak duyurmuş bulunuyor.

Valorant oyunu br süredir kapalı beta sürecine bulunan bir oyun olmaktadır. Herkes görmese de duymasa da, şanslı olan oyuncular, Valorant oyununu beta süreci içerisinde deneme yapmaktadır. Deneme şansı bulan oyuncuların Valorant ile ilgili olarak yaptıkları açıklamaları ise oyunun ilgi çekici olduğunu göstermektedir. Valorant oyunu ile ilgili yapılan yorumlar da, beta sürecine katılmayan fakat Valorant’ı bekleyen oyuncular tarafından da heyecan ile beklenmektedir. Bu aşamada Riot Games tarafından yapılan açıklama da onların heyecanlarını daha da arttırmış bulunuyor.

Valorant Çıkış Tarihi Açıklandı!

Valorant Çıkış Tarihi Açıklandı! Riot Games tarafından Twitter üzerinden yapılan bir açıklamaya göre Valorant oyununun çıkış tarihi 2 Haziran 2020 tarihini gösteriyor. Riot Games yaptığı yazılı açıklamasında Valorant oyunu için çıkış tarihi olarak 2 Haziran 2020 tarihini açıklamış bulunuyor.

Riot Games yaptığı açıklamasına göre, Valorant oyunu 2 Haziran 2020 tarihini gösterdiği gün kapalı beta sürecinden çıkacaktır. Belirtilen çıkışın ardından Valorant oyunu tam sürüme geçiş yapacak. Bu şekilde dünya çağındaki tüm oyuncular Varolant oyununa başlangıç yaparak adım atmış olacaklardır. Fakat belirtilene göre burada yine bir sınırlama söz konusu olmaktadır.

Riot Games Valorant oyununu bölge bölge erişime açılacağını belirtmiş bulunmaktadır. Belirtilen kapsamda ise en şanslı bölgeler de Kuzey Amerika, Avrupa, Güney Kore, Brezilya ve Okyanusya ile Japonya olacaktır. Bu kapsamda diğer bölgelerde zamanla Valorant oyununun tüm sürümüne erişim sağlayacaklardır. Valorant’ın Kıdemli Yapımcısı Anna Donlon’a göre de 2 Haziran 2020 tarihi onlarca yıl sürecek olan bir maceranın başlangıcı olacak. Belirtilen açıklamalar oldukça iddialı olmaktadır. Henüz beta sürecinde olan ve kullanıcı rekoru kıran Varolant, tam sürüm şeklinde de aynı başarıyı kazanabilecek mi tüm gözler merakla bu tarihi beklemektedir.

Razer Opus Kulaklık Tanıtımı Gerçekleşti!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.