Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası


12.01.2021
136
Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Vakıfbank İPhone 12 çekiliş kampanyası kapsamında 5 Mart 2021 tarihine kadar Vakıfbank müşteri olmak gerekmektedir. Vakıfbank tarafından düzenlenen çekiliş kampanyasına katılarak Vakıfbank müşterisi olmanın yanı sıra Vakıfbank Mobil Bankacılık işlemini kullanarak Vakıfbank ATM cihazlarından Karekod sistemi ile birlikte para çekme ve para yatırma işlemlerinden bir tanesini yapmak yeterli olmaktadır. Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası kapsamında çekilişe katılarak ekstra çekiliş hakkı almak için QR kod uyumlu POS cihazlarından Vakıfbank Mobil Bankacılık işlemlerini kullanarak QR kod ile kredi kartından ödeme yapana 1 çekiliş hakkı daha verilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından da dağıtılacak hediye ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; İPhone 12 Cep Telefonu
 • 15 Adet; İPad Wifi Uzay Grisi
 • 25 Adet; Apple Watch Series 6

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanyadan faydalanmak isteyen Vakıfbank müşterilerinin, Vakıfbank ATM cihazlarından QR od sistemi vasıtası ile para çekme ve para yatırma işlemlerinden birisini gerçekleştiren herkese 1 adet olarak çekiliş hakkı sunulacaktır. Ayrıca ek olarak QR kod uyumlu POS cihazları üzerinden Vakıfbank Mobil Bankacılık kullanarak QR kod ile kredi kartı ya da banka kartı üzerinden ödeme gerçekleştirene 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına her işlem için gün içerisinde en fazla 1’er adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya tarihleri arasında Vakıfbank tarafından günlük yapılan işlemler üzerinden en fazla günde 3 adet çekiliş hakkı kazanılacaktır.

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank İPhone 12 Çekilişi Kampanya Detayları

 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası, Türkiye Vakıfbank adına Milli Piyango İdaresinin 04.01.2021 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası 5 Ocak 2021 – 5 Mart 2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında Vakıfbank ATM cihazlarından QR od sistemi vasıtası ile para çekme ve para yatırma işlemlerinden birisini gerçekleştiren herkese 1 adet olarak çekiliş hakkı sunulacaktır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasından QR kod uyumlu POS cihazları üzerinden Vakıfbank Mobil Bankacılık kullanarak QR kod ile kredi kartı ya da banka kartı üzerinden ödeme gerçekleştirene 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasından her işlem için gün içerisinde en fazla 1’er adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihler arasında tarihleri arasında Vakıfbank tarafından günlük yapılan işlemler üzerinden en fazla günde 3 adet çekiliş hakkı kazanılacaktır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasından Vakıfbank Mobil Uygulamasını ilk kez mobil bankacılık müşterisi olarak, indirip aktif hale getirilmesi durumunda da kampanya dönem içerisinde bir kereye mahsus olarak bir müşterimiz ekstra olarak 5 çekiliş hakkına daha sahip olacaktır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 26.03.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 5 kişi İPhone 12 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 11.500TL olmaktadır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 15 kişi İPad Wifi Uzay Grisi kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 4.000TL olmaktadır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından dağıtılacak olan hediyelerden 25 kişi Apple Watch Series 6 kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 3.800TL olmaktadır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan tahlililer 02.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 02.04.2021 tarihinde vakifbank.com.tr internet adresi üzerinde de yayımlanacaktır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasında 1 kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyası yalnızca bireysel Vakıfbank müşterileri için geçerli olmaktadır.
 • Vakıfbank İPhone 12 Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine teslim edilmez.

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

FastPay İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Panora AVM Volkswagen Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Doritos PS5 Çekiliş Kampanyası

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.