Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Uygun Fiyatlı Oppo A12 Satışa Sunuldu!


20.04.2020
481
Uygun Fiyatlı Oppo A12 Satışa Sunuldu!

Uygun Fiyatlı Oppo A12 Satışa Sunuldu! Oppo model cihazlara ilgi her geçen gün artmaya devam ediyor. Bu durumun gereksinimi olarak da Oppo yeni model cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. Oppo piyasaya sürdüğü orta seviye modellerinden bir tanesi olan Oppo A12 satışa! Uygun fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran cihazın genel özelliklerine yazımızın detaylarından ulaşabilirsiniz. Oppo markası son dönemlerde en çok tercih edilen markalar arasında yerini almışa benzemektedir. Şık tasarımları ve kullanımı oldukça basite indirgeyen ergonomik tasarımları ile tercih nedenleri arasında yer alan Oppo son olarak uygun fiyatı ile dikkat çeken Oppo A12 modeli satışa sunmuş bulunmaktadır. Cihaz uygun fiyatı ile dikkatleri bir anda üzerine çekmiş ve talep yoğunluğu yaşamış bulunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Oppo A12 Cihazın Özellikleri!

Uygun Fiyatlı Oppo A12 Cihazın Özellikleri! Oppo A12 model cihaz özellikleri itibarı ile giriş seviyesinde bir cihaz olmaktadır. Mediatek tarafından üretilmekte olan Helio P35 yonga setinden güç almaktadır. Oppo A12 model cihazın sistemi 3 GB RAM desteklemektedir. Telefonun dahili hafıza sistemi 32 GB olarak belirlenirken, diğer taraftan ise ikinci bir seçenek olarak da 4 GB RAM ve dahili hafızası 64 GB olan ikinci bir seçenek olan model cihaz da üretilmiş olmaktadır. Damla çentik tasarımı olan cihaz, 720*1520 piksel çözünürlüğü içerisinde 6.22 inç LCD ekran yer almaktadır. Gorilla Glass 3 teknolojisi ile korunmakta olan ekranın orta kısmında ise 5 MP selfie kamerası yer alıyor.

Cihazın arka kısmında yatay olarak konumlandırılan 13MP + 2 MP ebatlarında çift kamera yer almaktadır. Parmak okuma sistemi cihazın arka yüzünde bulunmaktadır. Pil şarjı kapasitesi 4230 mAH kapasitesinde, microUSB ile şarj edilmektedir. Kutu içerisinden çıkarıldığı anda ColorOS 6.1.2 destekli Android 9 ile çalışacak model cihazın fiyatı ise 160 Dolar olmaktadır. Belirtilen fiyat aralığı ise 4 GB / 64 GB model için geçerli olmaktadır. Oppo A12 model cihaz Türkiye genelinde ki dolar kuru ile yaklaşık olarak 1.200TL’ye tekabül etmektedir. Vergiler dahil edildiğinde ise bu cihaz 1.600TL’yi bulmaktadır.   

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.