Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Twitter Yeniden Mavi Tik Dönemine Dönüyor!


15.06.2020
354
Twitter Yeniden Mavi Tik Dönemine Dönüyor!

Twitter Yeniden Mavi Tik Dönemine Dönüyor! Twitter onaylanmış hesap özelliğini tekrardan milyonlarca kullanıcısına sunmaya hazırlanmaktadır. Mikro blog devi Twitter milyonlarca kullanıcısını yakından ilgilendiren bir karara için imza atmaya hazırlanmış bulunuyor. Popüler mikro blog devi Twitter, geçtiğimiz yıllar içerisinde ünlü isimlerin kullanımına sunduğu verified account tüm kullanıcılarına açmıştı.

Fakat mikro blog Twitter platformu daha sonra bu özelliği askıya alma kararı almış bulunuyor. Şirkete yakın olarak nitelendirilen kaynaklardan gelen bilgiye göre, Twitter söz konusu özelliği kullanıcılarına tekrar sunmaya hazırlanmaktadır. İngiliz yayın kuruluşu tarafından gelen bilgiye göre, Twitter’ın belirtilen projesine ait görüntüleri ortaya çıkmış bulunuyor. Fakat belirtilen özelliği kullanıcılarına ne zaman sunacağı konusu henüz kesinlik kazanmamıştır.

Onaylanmış Hesap Nedir?

Onaylanmış Hesap Nedir? Verified account Twitter tarafından geçtiğimiz yıllar içerisinde ünlü markalar ve isimler tarafından, sahte profillere karşı olarak kendi isimlerini korumak adına kullanıma sunulmuş bulunuyordu. Twitter’ın belirli güvenlik kriterlerini yerine getiren bu hesaplar isim sahibi olduklarını kanıtlamaktadır. Bu durum karşısında Twitter’da bu hesaplara yönelik olarak onaylandığını belirten mavi tik işaretine yer vermektedir.

Hesabınızı Twitter’a onaylatmak için tarafınızdan istenen bazı kriterleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Onay işlemi için yapmanız gerekenler aşağıda belirtilmiş bulunuyor.

  • Geçerli bir profil fotoğrafı sunmalısınız,
  • Doğrulanmış telefon numarası,
  • Twitter hesabının tüm kullanıcılara açık olması gereklidir,
  • Varsa kişisel blog sayfanız ya da web sitenizin adresi,
  • Twitter profilinde yer alan biyografi bölümünün doldurulmuş olması,
  • Doğrulanmış elektronik posta.

ASUS’tan Yeni Router Sistemleri Geliyor!

Evde Boş Vaktinizi Paraya Çevirebilirsiniz!

PlayStation 5 Oyunları Tek Tek Ortaya Çıkıyor!

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.