Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Twitter Ücretli Olabilir Sürpriz Açıklama Geldi!


25.07.2020
315
Twitter Ücretli Olabilir Sürpriz Açıklama Geldi!

Twitter Ücretli Olabilir Sürpriz Açıklama Geldi! Dünya çapında en önde gelen sosyal medya platformlarından bir tanesi olan Twitter, uğramış olduğu siber saldırı sonrasında çalınan hesapların hesabını tutmaktadır. Şirket CEO’su tarafından sürpriz bir şekilde yapılan açıklama doğrultusunda Twitter içerisinde ücretli abonelikler düşündüklerini belirtti, fakat işlemin henüz hazırlık aşamasında olduğunu da bildirmiş bulunmaktadır.

Twitter, kullanıcılara sunulmuş olduğu ilk günden beri büyük ilgi gören platformlar arasında yer almaktadır. 140 karakter sınırlaması ile başlayan fakat zamanla esnetilen kuralları ile milyonlarca kişiye ev sahipliği yapmış bulunmaktadır. Fakat geçtiğimiz günler içerisinde Twitter, siber saldırıya uğramış ve ünlü hesaplarının bazılarının hack’lenmesine engel olamamış bulunmaktadır.

Twitter Üyelikleri Ücretlimi Oluyor?  

Twitter Üyelikleri Ücretlimi Oluyor? Gerçekleştirilen siber saldırı henüz dünya gündeminde üst sıralarda yer almasına rağmen Twitter, tarafından önemli bir açıklama gelmiş bulunuyor. Şirketin CEO’su olan isim Jack Dorsey, ücretli Twitter aboneliği için akıllarında birden fazla model olduğunu açıklamış bulunuyor. Belirtilen ücretli üyelik modelleri ile ilgili olarak herhangi bir detay vermeyen Dorsey, yıl sonuna kadar birkaç farklı yöntem kullanarak ücretli abonelik sistemini test edeceklerini belirtmiş bulunuyor.

Milyonlarca kullanıcısı olan Twitter, yine de yatırımcılarını memnun edemeyen bir platform olmaktadır. Şirketin gelir kaynağı yaratma konusunda oldukça ciddi sıkıntıları bulunmakta ve buna karşın da ücretli abonelik sistemi üzerinde çalışılması hiç de şaşırtıcı olmamaktadır.

Paycell İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.