Cepyo | Tarifeler ve Paketler

TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası


17.01.2021
269
TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası

TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işlemine katılmak için 31 Ocak 2021 tarihine kadar Ücretli Giriş TV+ ve Ücretli Premium TV+ abonesi olmak gerekmektedir. TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına katılmak için Ücretli Giriş TV+ ve Ücretli Premium TV+ abonesi olması ve tvplus.com.tr adresi üzerinde yer alan form içerisine TV+’a kayıt olunurken vermiş oldukları telefon numarası, Ad, Soyad, yaş ve adres bilgilerinin doldurulması gerekmektedir. TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan hediye çekiliş işleminin ardından dağıtılacak ürün grubu aşağıda belirtildiği gibidir.

 • 6 Adet; Samsung Galaxy S20 Cep Telefonu

TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Ücretli Giriş TV+ ve Ücretli Premium TV+ pakete sahip olan Mobil aboneleri ya da kampanya tarihleri içerisinde aboneliği satın alan kişiler kampanyanın gerektirdiği şartları sağlaması durumunda katılımlarını gerçekleştirebileceklerdir. Kampanya kapsamında aboneliği bulunan ya da kampanya tarihleri arsında satın alım işlemini gerçekleştiren kimseler, tvplus.com.tr web internet adresinde yer alan kampanya sayfasını tıklayarak açılacak olan form üzerine TV+ kayıt işlemi esnasında vermiş oldukları cep telefon numarasını, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini doldurarak katılım sağlayabileceklerdir. Kampanya şartlarını kabul eden kimselere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Regal Büyük Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

TV Plus Samsung Çekilişi Kampanya Detayları

 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresinin 14.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyası, 21.12.2020 – 31.01.2021 tarihler, arasında düzenlenmektedir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına belirtilen tarihler arasında Ücretli Giriş TV+ ve Ücretli Premium TV+ pakete sahip olan Mobil aboneleri ya da kampanya tarihleri içerisinde aboneliği satın alan kişiler kampanyanın gerektirdiği şartları sağlaması durumunda katılımlarını gerçekleştirebileceklerdir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına aboneliği bulunan ya da kampanya tarihleri arsında satın alım işlemini gerçekleştiren kimseler, tvplus.com.tr web internet adresinde yer alan kampanya sayfasını tıklayarak açılacak olan form üzerine TV+ kayıt işlemi esnasında vermiş oldukları cep telefon numarasını, ad, soyad, yaş ve adres bilgilerini doldurarak katılım sağlayabileceklerdir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasının şartlarını kabul eden kimselere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan çekiliş işlemi 08.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından verilecek hediyelerden 6 kişi Samsung Galaxy S20 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.568TL olmaktadır.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasında ikramiye kazanan talihliler 10.02.2021 tarihinde takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asiler 25.02.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 13.03.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasında belirtilen tarihlerde başvuruda bulunmayan talihlilere hediyeleri teslim edilmeyecektir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına katılımda bulunan bilgilerden eksik olanlar için çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına bir kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine ibraz edilmez.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.
 • TV Plus Samsung Çekiliş Kampanyasına çekilişe katılım işlemi tvplus.com üzerinden gerçekleştirilecektir.

Vodafone Mobil Ödeme Çekiliş Kampanyası

Sultan Market Hyundai Çekiliş Kampanyası

Ankamall AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası

Karcher Qumpara Çekiliş Kampanyası

Taurus AVM Çekiliş Kampanyası

Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Tchibo Yılbaşı Çekiliş Kampanyası

İnegöl AVM Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.