Cepyo | Tarifeler ve Paketler

TV Plus Çekiliş Kampanyası


20.01.2021
165
TV Plus Çekiliş Kampanyası

TV Plus Çekiliş Kampanyası, TVPlus kampanyası kapsamında yapılacak olan çekilişe katılmak için 31 Ocak 2021 tarihine kadar TV+ abonesi olmak gerekmektedir. TV Plus Çekiliş Kampanyasında TV+ abonesi olmak ve tvplus.com.tr internet adresi üzerinde yer alan form üzerindeki bilgileri doğru bir şekilde doldurmak gerekmektedir. TV Plus Çekiliş Kampanyasında TV+ abonesi olduktan sonra tvplus.com.tr internet adresinde yer alan form üzerinde TV+ müşteri numarası ve ad, soyad bilgilerini doğru bir şekilde girmek gerekmektedir. TV Plus Çekiliş Kampanyası kapsamında yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak dağıtılacak olan ürün grubu aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

 • 5 Adet; Arçelik LED TV 8 Serisi A65

TV Plus Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

TV Plus Çekiliş Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Düzenlenen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında TV+ abonesi olunması gereklidir. TV Plus Çekiliş Kampanyasına katılmak için TV+ Ana Paket Ev Aboneleri; TV+ Aile, Ekstra, İşte TV+ Avantaj, İşte TV Ekstra, TV+ Ek Paket Ev Aboneleri; Evde TV, Ek Full, TV+ Eğlence, TV+ Ek Spor paket sahiplerinin tvplus.com.tr web adresinde yer alan kampanya sayfasındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir. Tvplus.com.tr internet adresi üzerinde yer alan kampanya sayfasını tıklayarak açılan form üzerine TV+ müşteri numarası, ad, soyad, bilgilerini doldurmanız gereklidir. TV Plus Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için bir diğer seçenek de 0850 808 0808 TV+ müşteri hizmetlerini arayarak TV+ paket ev veya TV+ ek aboneliklerinden herhangi birinde abonelik yapan ya da TV+ Ev Giriş Paketine sahip olan abonelerin TV+ ana paket ev veya TV+ ek paket aboneliğine geçiş yapmaları durumunda 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Kentpark AVM, BMW Araba Çekiliş Kampanyası Hakkında bilgi alabilirsiniz.

TV Plus Çekilişi Kampanya Detayları

 • TV Plus Çekiliş Kampanyası, Lifecell TV Yayın ve İçerik Hizmetleri A.Ş. adına Milli Piyango İdaresinin 14.12.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyası, 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasına katılmak için TV+ Ana Paket Ev Aboneleri; TV+ Aile, Ekstra, İşte TV+ Avantaj, İşte TV Ekstra, TV+ Ek Paket Ev Aboneleri; Evde TV, Ek Full, TV+ Eğlence, TV+ Ek Spor paket sahiplerinin tvplus.com.tr web adresinde yer alan kampanya sayfasındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmanız gereklidir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyası, Tvplus.com.tr internet adresi üzerinde yer alan kampanya sayfasını tıklayarak açılan form üzerine TV+ müşteri numarası, ad, soyad, bilgilerini doldurmanız gereklidir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasına katılabilmek için bir diğer seçenek de 0850 808 0808 TV+ müşteri hizmetlerini arayarak TV+ paket ev veya TV+ ek aboneliklerinden herhangi birinde abonelik yapan ya da TV+ Ev Giriş Paketine sahip olan abonelerin TV+ ana paket ev veya TV+ ek paket aboneliğine geçiş yapmaları durumunda 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyası katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında yapılacak olan hediye çekiliş işlemi 08.02.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işleminin ardından dağıtılacak hediyelerden 5 kişi Arçelik LED TV 8 Serisi A65 Televizyon kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 6.999TL olmaktadır.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 10.02.2021 tarihinde Takvim Gazetesinde yayımlanacaktır.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan asil talihliler 25.02.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise 12.03.2021 tarihine kadar başvuruda bulunması gereklidir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasına karılım ücretsiz olmaktadır.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında istenilen bilgileri eksik olması durumunda çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasında 1 kişi birden fazla hediye kazanamaz.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi hediyeleri kendilerine teslim edilmez.
 • TV Plus Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Çek Kazan Watsons Çekiliş Kampanyası

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Espark AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Kuzu Effect AVM İPhone Çekiliş Kampanyası

Eti Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Cepa AVM Jeep Compass Çekiliş Kampanyası

Turkcell Platinum İPhone 12 Çekiliş Kampanyası

İzmir Hilltown AVM Harley Davidson Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.