Cepyo | Tarifeler ve Paketler

TurkNet Ev İnternet Kampanyası 64,99TL


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,33
Loading...

26.12.2018
280

TurkNet Ev İnternet Kampanyası olarak siz değerli kullanıcıların karşısındayız. Diğer İnternet operatörlerinde olduğu gibi AKN öncesi ve AKN sonrası olmayan tek İnternet operatörüyüz. TurkNet olarak bizde zaten AKN yoktu ve asla olmayacak. TurkNet’li olduğunuz sürece ek kotalar, ek ücretlendirme asla yok. Tek Paket, Tek tarife gerçek Sınırsız İnternet var.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası ile TurkNet’te AKN yok, hiçbir zaman internetinizin hızını düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi vardır. TurkNet Ev İnternet Kampanyası ile kotam bitecek korkusu yaşamadan, sınırsız internetin tadını doya doya yaşayabilirsiniz. Üstelik TurkNet sadece internet bağlantısı ile sınırlı değildir. Birde internetin yanına ilave olarak 1000 DK Her Yöne konuşma var. Evden bağlantılı telefonunuz ile tüm şehir içi, şehirlerarası sabit telefonları arama yapabilirsiniz. Tüm yurt içi cep telefonlarını arama yapmanız mümkündür. Diğer 444 ile başlayan ve üç haneli özel servis numaralarını da arayabilirsiniz. Daha bitmedi Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, Çin, Japonya gibi Uluslararası Kademe 1 ülkelerinin sabit telefon numaralarını arayabilirsiniz.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası, TurkNet’te aktif altyapımız içindeyseniz, maksimum 100 Mbps download, altyapınızın desteklediği en yüksek upload hızını alırsınız. Değilseniz, maksimum 35 Mbps download, 3 Mbps upload hızından yararlanırsınız.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası ayrıcalıkları sadece internet bağlantısı ile sınırlı değildir. İnternet bağlantısının yanında, Özgür İletişim’de ek ücret ödemeden sevdiklerinizle doya doya konuşmanız için internetin yanında her yöne 1.000 dakika telefon var.

1000 Dakikanız İle Arama yapabileceğiniz alanlar aşağıda belirtilmiştir.

 • Tüm şehir içi, şehirlerarası sabit telefon numaralarını arayabilirsiniz.
 • Tüm yurt içi cep telefonu numaralarını arayabilirsiniz.
 • 444’lü ve üç haneli özel servis numaralarını arayabilirsiniz.
 • Amerika, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, Rusya, Çin, Japonya gibi Uluslararası Kademe 1 ülkelerinin sabit telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Her Yöne 1.000 Dakika Konuşma şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 Ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşabilirsiniz. Her Yöne 1.000 Dakika içerisine Uluslararası Kademe 1 Ülkelerine yapılan sabit telefon (PSTN) aramaları dahildir. GSM ve özel numaralar dahil değildir.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası sadece belirttiğimiz ayrıcalıklar ile sınırlı kalmaya hiç niyeti yok. TurkNet olarak Türkiye’de bir ilk diyeceğimiz ayrıcalığımız var. TurkNet’te Taahhüt Yok, istediğiniz zaman nedeni ne olursa olsun bırakma özgürlüğüne sahipsiniz.  Özgür İletişim’de istediğiniz zaman sebebi ne olursa vazgeçme özgürlüğü var. Bizi mecburiyetten değil hizmetimizden memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

TurkNet Ev İnternet Kampanyasında, Taahhütsüz bir internet deneyimi ne anlama geliyor?

Sebebi ne olursa olsun hiçbir ceza ve ek ücret ödemeden hizmetinizi istediğiniz zaman sonlandırma

ayrıcalığına sadece taahhütsüz internet paketi satın alarak sahip olabilirsiniz.

TurkNet Ev İnternet Kampanyasında Tek Paket, Tek Fiyat mevcut. Ayda 64.99TL.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası olarak Şimdi evinize kadar geliyor, internetinizi kuruyoruz.

Evinizde internet ve telefon hizmeti yoksa 150 TL değerindeki kurulum hizmeti TurkNet’te 60 TL.

Üstelik kredi kartı ile otomatik ödeme talimatı verilerek yapılan başvurularda sadece 30 TL.

Diğer operatörlerden geçişlerde, kurulum hizmetine gerek yok! Hizmetiniz TurkNet’e taşındıktan sonra sadece iki dakikada modem kullanıcı adı ve şifrenizi değiştirerek, anında AKN’siz internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Üstelik Beğenmezseniz Paranız İade!

Ayrıca başka operatörde taahhüdünüz varsa, 120 TL’si bizden.

TurkNet Olarak Bu Hizmeti Nasıl Veriyoruz? Siz değerli kullanıcılarımızla paylaşalım istedik.22 Yıllık Deneyim TurkNet, olarak erişim hizmetlerimizi verirken kendi güçlü altyapımız ve bilgi teknolojileri konusunda uzman personelimizin avantajlarından yararlanıyoruz.

Anında Online Abonelik

Bayi kanalı, satış ofisi gibi tüm geleneksel satış anlayışlarından vazgeçip, yaşadığımız internet çağına uygun, kontrolün tüketicide olduğu internetten satış yöntemlerini kullanarak, gereksiz maliyetlerden kurtulup bu avantajı sizlere yansıtıyoruz.

Yalın İş Süreçleri

Yalın, net, tek hizmet paketi ile sayısız ürün, kampanya, tarife yükü ile uğraşmadığımız için düşürdüğümüz operasyonel maliyetler sizlere uygun fiyat olarak geri dönüyor.

Sizin için gereksiz bütün aşamaları kaldırdık, sadece 5 adımda tamamlanan ve tüm bu adımları Online İşlem Merkezi’nden takip edebileceğiniz kolay abonelik süreci tasarladık! Üstelik hizmetinizi kullanmaya başlayana kadar size fatura çıkarmıyoruz.

Abonelerimizin %90’ı 5 gün içinde internete kavuşur. Tüm işlemlerinizi sizin adınıza yürütür, size telefon hattı tahsis eder ve internet hizmetinizi açarız.

1.Belgelerinizi İmzalayıp Bize Ulaştırın

Web sitemizden “Hemen Denemek İstiyorum” linkine girin. Karşınıza çıkan formu doldurun. (En fazla 3 dakikanızı alacak) İşlemleriniz başlamış olacak. Ben bu işi web üzerinden yapamam derseniz 0850 288 80 81’den çağrı merkezimize de ulaşarak TurkNet’li olabilirsiniz. Mevcut servis sağlayıcınıza aboneliğinizin iptali için başvurmanıza gerek yok. Gönderdiğiniz belgelerle tüm işlemleri sizin yerinize biz hallediyoruz. Formu tamamladıktan sonra belgeleriniz hazır olacak. İster web sitemizden, ister size gelen e-postadan indirerek hemen çıktısını alın. Yazıcınız yoksa belgelerinizi herhangi bir kırtasiyeden ya da internet kafeden yazdırabilirsiniz. Çıktı aldıktan sonra belgeleri imzalayarak, tarih atmalı ve bize kargo ile göndermelisiniz. MNG Kargo ile belgelerinizi ücretsiz olarak bize gönderebilirsiniz. Bir de önlü-arkalı kimlik fotokopinizi Online İşlemler üzerinden yüklemelisiniz aman unutmayın!

2.Belgelerinizi Kontrol Edelim

Belgeleriniz bize ulaşınca, formları eksiksiz doldurup doldurmadığınızı, adresinizin olup olmadığını, tarih ve imzanın atılıp atılmadığını ve nüfus kağıdı fotokopinizi kontrol ederiz. Herhangi bir eksik yoksa sistemimize gireriz. Eksik varsa size haber veririz.

3.Telefonda Onayınızı Alalım

Servis sağlayıcınızı değiştirdiğiniz için yasa gereği sizi arayarak sesli onayınızı almamız gerekiyor. “0850 288 80 80” numaramızdan sizi arayacağız ve onayınızı isteyeceğiz. Sesli onayınızı almadan işlemlerinize devam edemiyoruz, bu yüzden bizden gelecek telefona mutlaka cevap vermeniz gerekiyor.

4.Eski Servis Sağlayıcınızdan Hizmetinizin TurkNet’e Taşınmasını Talep Edelim

Servis sağlayıcı değişikliği talebinizi eski servis sağlayıcınıza iş emri olarak biz göndeririz. Yalın internet kullanıyorsanız size bir telefon numarası tahsis ederiz.

5.TurkNet’e Geçişiniz Gerçekleşsin

Mevcut servis sağlayıcınız TurkNet’e geçiş için onay verir. İnternet ve varsa telefon hizmetiniz TurkNet’e taşınır. Daha önceden telefon kullanmıyorsanız, telefon hizmetiniz TurkNet tarafından size sağlanır. İnternet ve telefon hizmeti için TurkNet’e tek fatura ödersiniz. Üstelik hizmetinizi kullanmaya başlayana kadar size fatura çıkarmıyoruz.

* Hizmetiniz kullanılmaya hazır duruma geldiği halde, henüz modem bağlantılarınızı yapmadığınızdan dolayı IP almadıysanız, faturalandırma, hizmetin kullanılmaya hazır olduğuna dair size gönderilen SMS’i takiben 24 saat içinde başlar.

Özgür İletişime Hazırsınız!

Her şey tamam olunca size bir bilgilendirme SMS’i göndeririz. Size verilen modem kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek, hemen internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Telefonunuzu kullanmanız için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur, hemen telefon cihazınızı bağlayıp konuşmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Özgür İletişim Hizmeti fiyatı TL cinsinden olup, fiyata vergiler (%18 KDV ve %7,5 ÖİV) dâhildir.
 • Özgür iletişim hizmeti sınırsız bir hizmettir, adil kullanım kotası bulunmamaktadır, aboneler sınırsızca hızları düşmeden veri yükleme ve indirme işlerini gerçekleştirebilmektedir.
 • “Beğenmezseniz paranız iade” kampanyası web sitesinden ve çağrı merkezinden sadece kredi kartıyla yapılan başvurularda geçerlidir. Bu kampanyadan yeni TurkNet abonesi olacak tüketici niteliğini taşıyan bireysel kullanıcılar yararlanabilir. Abonenin aktivasyon tarihinden itibaren 34. güne kadar aboneliğini iptal etmek istemesi halinde lojistik bedeli hariç tahsil edilen ilk fatura bedeli, yazılı iptal talebinin TurkNet’e ulaşmasına müteakip fesih işleminin gerçekleştirildiği tarihten 15 gün içerisinde abonenin ödemeyi yaptığı kredi kartına iade edilir. Paket dışı telefon görüşme ücretleri her halükarda aboneden tahsil edilir. TurkNet, paket dışı görüşme ücretlerini aboneye yapacağı iade tutarından mahsup etme hakkına sahiptir.
 • Kampanya kapsamında eğer daha önce abone olduğunuz internet servis sağlayıcıya herhangi bir taahhütünüz var ise, taahhüt iptal bedelinizin en fazla 120 TL’lik kısmı, faturanıza 6 aylık taksitler halinde indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcınızdan çıkan taahhüt iptal bedeli faturanızı ödeyerek, faturanız ile birlikte ödeme belgesinin, (212) 216 55 60 ‘ya fakslanması gerekmektedir.
 • Statik IP ücreti, vergiler dâhil 12 TL’dir.
 • Lojistik hizmet bedeli 29 TL’dir. Başvuru evrakını kendi gönderen abonelere yansıtılmaz. Başvuru evrakını TurkNet’in gönderdiği durumlarda Lojistik hizmet bedeli kredi kartından peşin tahsil edilir. Hizmetin teknik olarak verilememesi ve/veya abonenin cayma hakkını kullanması durumlarında lojistik hizmet bedeli abonenin ilettiği kredi kartına iade edilir. Hizmetin sunulması kapsamında verilecek kurulum hizmetinin bedeli vergiler dahil 30 TL’dir. Kurulum hizmeti cayma hakkı kapsamında yer almamaktadır.
 • Özgür paket kapsamında aktivasyon hizmeti ücretlendirilmemektedir.
 • Özgür İletişim paketi kapsamında ADSL/ VDSL ve Telefon hizmetleriniz için bu hizmetlerin aktive edildiği tarihten itibaren, TurkNet’ten tek fatura alırsınız.
 • ADSL altyapısında, altyapının uygunluğuna ve mesafeye bağlı, 16Mbps’e kadar, VDSL altyapısında ise mesafeye bağlı TurkNet’in aktif YAPA altyapısında yer alan adreslerde 100Mbps’e kadar download hızından faydalanılabilecektir. Aktif altyapı dışında kalan adreslerde mesafeye bağlı 35Mbps’e kadar (VDSL) download hızından faydalanılabilecektir.
 • Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir.
 • Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Her Yöne 1000 Dakika Konuşma Paketi şehir içi, şehirlerarası (444 ile başlayan numaralar ve 3 rakamlı özel servis numaraları dâhil), STH (Alternatif Telekom Operatörleri), Yurt içi GSM, Uluslararası Kademe 1 ülkeleri sabit numaraları ile yapılan görüşmeleri içermektedir. Tüm yönler için her bir aramada 60 dakikaya kadar ücretsiz konuşulabilir.
 • Hizmetiniz kullanılabilir olduğunda size bilgilendirme yapılacaktır. Faturalandırma hizmet kullanılabilir olduğunda başlayacaktır. İlk abone olduğunuzda, ilk fatura, aboneliğinizi başlattığınız günden, ilk fatura dönemine kadar olan kullanımlarınızı, var ise kota aşım ücretini ve bir sonraki ayın kullanımını içerecek şekilde hesaplanır ve ilk fatura döneminizde gönderilir. ADSL/VDSL ön ödemeli, Telefon sonradan ödemeli bir hizmettir.
 • 100 Mbps’ye kadar olan hızlarda abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak VDSL2 hizmeti sağlanmaktadır. Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecektir.
 • Abonenin yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL2 teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Abonenin altyapısının VDSL2 hizmetini desteklememesi durumunda ADSL hizmeti verilecektir. Bu hizmet ile alınacak hız garanti edilmemekte, hattın uygunluğuna ve santrale olan mesafeye bağlı olarak 16 Mbps’ye kadar alabileceğiniz en yüksek hızda hizmet verilmektedir.
 • Turknet’in sunduğu hizmet paketinden yararlanılabilmesi için, paket içerisindeki hizmetlerin birlikte aktive edilebilmesi gerekir. Benzer şekilde ADSL/VDSL ve Telefon hizmetlerinin tek paket olarak sunulduğu TurkNet Özgür İletişim paketi aboneliklerinin iptali durumunda hem ADSL/VDSL hem Telefon hizmeti birlikte iptal edilmiş olacaktır.
 • TurkNet Özgür İletişim paketi kapsamında yalnız ADSL/VDSL hizmetinin aktif hale gelmesi durumunda abone eğer tercih ederse TurkNet Özgür İletişim ücretleri ile aktif hale gelmiş olan ADSL/VDSL hizmetinden faydalanmaya devam edebilecektir (Herhangi bir internet servis sağlayıcıda ADSL/VDSL aboneliği bulunmayan abonelikler için geçerlidir).
 • Özgür İletişim Hizmeti taahhütnamesi imzasından doğan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere TURKNET tarafından ödenerek, Abone’ye fatura edilecektir.
 • TurkNet, kazanılmış haklar saklı kalmak kaydıyla, kampanya koşullarında ve tarifelerde her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.