Cepyo | Tarifeler ve Paketler

2019 TurkNet Bedava İnternet Paketi Kampanyası


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

27.12.2018
179

TurkNet Bedava İnternet Kampanyası 2019 olarak iddialıyız. Diğer ev interneti kampanyaları gibi değil, TurkNet Ev İnternet Bedava İnternet kampanyası olarak karşınızdayız. Öncelikle siz Turknet kalitesi ile tanışıyorsunuz daha sonra arkadaşınızı getiriyorsunuz Bedava 1 Ay Turknet Ev İnterneti kazanıyorsunuz. O Ay Fatura Ödemiyorsunuz. Üstelik sadece bir kereye mahsus bir durum değil, ne kadar arkadaş getiriyorsunuz getirdiğiniz arkadaş sayısı kadar Bedava Turknet Ev İnterneti kazanıyorsunuz. Getirdiğiniz arkadaş sayısı kadar, o kadar ay fatura ödemeden TurkNet Bedava Ev İnterneti kullanıyorsunuz. Üstelik sadece kazanan siz olmuyorsunuz davet ettiğiniz arkadaşlarınızda o ay TurkNet Bedava Ev İnterneti Kazanıyor.

TurkNet Bedava İnternet Kampanyası 2019 TurkNet’e arkadaşınızı getirin ya da davet kodu bulup gelin, internetinizi bir ay ücretsiz kullanın! Arkadaşlarını davet eden TurkNet’liler, her yeni abonelik için bir ay ücretsiz internet kullanıyor, davet ettiği arkadaşlarına da bir ay ücretsiz internet kazandırıyor. Arkadaşınızı Getirin, Bir Ay Ücretsiz İnternet Kazanın! TurkNet’e arkadaşlarınızı davet edin, gerçekleşen her yeni abonelik için siz de, arkadaşınız da bir ay ücretsiz Özgür İletişim kullanım hakkı kazansın. Üstelik katılım sınırı yok, ne kadar çok arkadaş, o kadar çok ücretsiz kullanım hakkı!

Arkadaşını Getir Kampanyasına Katılmak İçin Aşağıdaki Detayları İnceleyebilirsiniz.

TurkNet’li İseniz

 • Online İşlemler’e girin. “Arkadaşını Getir“ sekmesine gelin.
 • Arkadaşlarınızı e-postalarıyla davet edin.
 • Hatta davet kodunuzu ya da linkinizi dilediğiniz yerde paylaşın.
 • Arkadaşınız gelen linke tıklasın veya başvuru sırasında kodunuzu girsin.
 • Telefonla abonelikte 0850 288 80 81‘den davet kodu temsilcimizle paylaşılabilir.

TurkNet’li Değil İseniz

 • Bir arkadaşınızdan ya da sosyal medyadan davet kodu bulun.
 • Bulduğunuz kodun linkine tıklayın ve TurkNet’e internet üzerinden abone olun.
 • Telefonla abone olmak için 0850 288 80 81’i arayın, temsilcimizle kodu paylaşın.
 • İnternet hizmetiniz açılsın ve TurkNet kullanmaya başlayın.

TurkNet Bedava İnternet Kampanyası 2019, Arkadaşını Getir Kampanyası nedir? Ben ve arkadaşlarım nasıl yararlanabiliriz? Sorularınıza cevap olarak;

Arkadaşını Getir, sizin (yani TurkNet bireysel müşterilerinin) TurkNet’e kazandırdığınız her yeni müşteri için bir ay ücretsiz Özgür İletişim paketi kullanım hakkı kazanmanızı sağlayan bir kampanyadır. Ayrıca davetiniz üzerine TurkNet’e kayıt olan arkadaşınız da bir ay ücretsiz internet kullanımı kazanır. Kampanyadan mevcut bireysel müşterimizseniz, siz ve sizin davet ettiğiniz hizmeti yeni açılan TurkNet’liler yararlanabilir. TurkNet’e getirdiğiniz arkadaşınız da hemen kendi arkadaşlarını davet ederek daha fazla ücretsiz kullanım hakkı kazanabilir.

Kampanya Detayları

 • Kampanyadan kazandığınız hediye ayı kullanabilmeniz için davetinizi kabul eden arkadaşlarınızın TurkNet’li olduktan sonra ilk çıkan kısmi ve tam ay faturalarını ödemeleri, sizin de bize fatura borcunuz olmaması gerekiyor. Arkadaşlarınızın ödeme durumunu Online İşlemler’den takip edebilirsiniz!
 • Davet edilen abone, aynı adres için kampanyadan 24 ay boyunca bir kez yararlanabilir. Farklı adresler için 24 ay süre kısıtlaması uygulanmaz. Özgür İletişim Paketi satın alan tüm aboneler tercih ettikleri kadar arkadaş davet edebilecektir.
 • Kazanılan indirimler bir sonraki fatura döneminde yansıtılır. İndirimin hak edildiği ve yansıtılacağı fatura dönemi içerisinde aboneliğin naklin gerçekleşememesine bağlı fesih dahil herhangi bir nedenle fesholması halinde indirim hakkı kaybolur.
 • Tek seferde 100 kişi davet edilebilecektir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası, aboneliğin başlatılacağı zaman yürürlükte olan paketler için kullanılabilir.
 • Arkadaşını Getir kampanyası yürürlükte olan farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Arkadaşını Getir kampanyası başladığı tarihten sonra mevcut aboneliğini iptal ettiren aboneler, 24 ay boyunca arkadaşını getir kampanyasına katılamaz.

TurkNet Ev İnternet Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.