Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyası – 99,90TL


21.06.2020
657
Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyası – 99,90TL

Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyası ile evde ev interneti televizyonda da TV+ özelliği ikisi birlikte sunulan paketlerdendir. Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyası, şimdi TV+’ın eğlenceli dünyası ve fiber platin paketler bir arada En sevdiğiniz yerli, yabancı dizi ve filmler, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber programları sürekli yenilenen içeriğiyle, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağınız yayını geri alabilme fonksiyonu ve HD kalitesiyle TV+’ta. Üstelik ilk 1 ay boyunca tüm kanallar açık! Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere, taahhüt boyunca ayda 5 GB, yılda 60 GB mobil data hediye!

Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyasına gelen müşterilerimiz, kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir. TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.

Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyasından yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir. TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.

Kampanya adı

Turkcell’lilere Özel Evinizin Neşesi TV+ Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Fiber  internet + TV+

Ücretlendirme

Taahhütlü: 12 Ay 99,90TL
Hız Kota Aylık  İndirimsizTarife Fiyatı Kampanya KapsamındakiAylık İndirimli Tarife Bedeli
15 Mbps Limitsiz Paket Limitsiz 139 TL 75,90 TL
25 Mbps Süper Paket Limitsiz 149 TL 85,90 TL
35 Mbps Süper Paket Limitsiz 159 TL 95,90 TL
50 Mbps Platin Paket Limitsiz 189 TL 100,90 TL
100 Mbps Platin Paket Limitsiz 299 TL 170,90 TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezlerinden yapılacak başvurularla kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 01.06.2020 Tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline TV+ ve Fiber İnternet hizmetine 12 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
  • Kampanyadan mevcut veya yeni Turkcell Superonline fiber internet aboneleri yararlanabilir. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir.
  • TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
  • Kampanya kapsamında 50 Mbps Platin Paket ve 100 Mbps Platin Paket’ten yararlanan Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
  • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 300 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.