Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’lilere 100 Mbps Platin Paket Kampanyası – 149,90TL


05.01.2021
639
Turkcell’lilere 100 Mbps Platin Paket Kampanyası – 149,90TL

Turkcell’lilere 100 Mbps Platin Paket Kampanyası ile daha önce Turkcell kalitesi ile tanışmış hala Turkcell kalitesinden vazgeçmeyen müşterilerimize özel kampanyadır. TV+’ın eğlenceli dünyası ve 100 Mbps Platin Paket bir arada Turkcell’lilere özel fiyat avantajıyla! En sevdiğiniz yerli, yabancı dizi ve filmler, en çok tercih edilen spor, belgesel, çocuk ve haber programları sürekli yenilenen içeriğiyle, hiçbir ek ücret ödemeden sahip olacağınız yayını geri alabilme fonksiyonu ve HD kalitesiyle TV+’ta. Üstelik Turkcell müşterilerine TV+ uygulamasında geçerli olmak üzere, Turkcell’lilere TV+ ve 100 Mbps Platin Paket Kampanyasından aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler. Fiber internet hizmeti Turkcell Superonline altyapısının bulunduğu bölgelerde sunulabilmektedir. TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup TV+ altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.

Kampanya adı

Turkcell’lilere 100 Mbps Platin Paket Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Fiber  internet

Ücretlendirme

Taahhütlü: 24 Ay 149,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden yapılacak başvurularla kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 31.05.2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell Superonline Fiber İnternet hizmetine 24 ay abonelik taahhüdü verilmesi gerekmektedir.
  • Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler
  • TV+ Giriş, Aile ve Ekstra Paketleri kablolu yayın ortamında sunulmakta olup altyapısının bulunduğu bölgelerde kullanılabilir.
  • Turkcell bireysel mobil hat kullanıcısı müşterilerimiz bu kampanya kapsamında Turkcell Platinum faydalarından yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
  • Kampanya kapsamında mevcut internet hizmetinize ait kampanya iptal bedelinizi karşılıyoruz. Mevcut internetinizin Turkcell Superonline’a taşınmasını takiben en geç 90 (doksan) gün içerisinde önceki internet servis sağlayıcınız tarafından yansıtılan kampanya iptal bedelinin tüm vergiler dâhil 600 TL’ye kadar olan kısmını, iptal bedeline ilişkin faturanın Turkcell Superonline iletilmesini takip eden ay çıkacak ilk fatura veya ilk fatura tutarının iptal bedelini karşılamaması durumunda takip eden aylara ilişkin faturalar üzerinden tarafınıza “Diğer Servis Sağlayıcı İndirimi” başlığı altında toplam miktar üzerinden indirim şeklinde yansıtılacaktır.
  • Kampanya kapsamında tüm vergiler dâhil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dâhildir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.