Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Yalın ADSL Kampanyası – 99,90TL


09.04.2020
476
Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Yalın ADSL Kampanyası – 99,90TL

Turkcell’lilere Özel 4 Ay Ücretsiz Yalın ADSL Kampanyası ile Turkcell’de her tercihe göre bir kampanya bulmanız mümkün olmaktadır. Bağlantı hızına, kampanya fiyatına, taahhüt durumuna ve hatta bütçenize göre dahi ev interneti kampanyası bulabilirsiniz. Turkcell kalitesi ile daha önce tanışmış müşterilerimiz kalite ile tanıştıktan sonra bir daha asla ondan vazgeçemiyor. Ev internetinde kesintisiz ve bağlantı hızında da aradığınızdan fazlasını bulabileceğiniz bir noktada bulunmaktasınız. Turkcell olarak kaliteden ödün vermeyen ev interneti ile tanışmaya hazır olun. Üstelik ev interneti tercihini Turkcell’den yana tercih eden Turkcell’lilere Özel Ev İnterneti ilk 4 ay ücretsiz olarak sunuyoruz.

Turkcell ile tercihini bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Yalın ADSL internet müşterileri 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler. Turkcell ev internetinde herkese uygun bir bağlantı noktası oluşturulmaktadır. Turkcell mobil müşterilerine özel Yalın ADSL kampanyası ilk 4 ay ücretsiz sunulur. Kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dahil ve kurulum ücretsizdir. 

Turkcell’liere Özel 4 Ay Ücretsiz Yalın ADSL Kampanyasından, aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri yararlanabilirler.

Kampanya Avantajları

  • Kampanya 24 ay taahhütle ilk 4 ay ücretsiz sunulur.
12 Mbps’ye kadar Limitsiz İlk 4 ay ücretsiz, sonraki 20 ay 99,90 TL
16 Mbps’ye kadar Limitsiz İlk 4 ay ücretsiz, sonraki 20 ay 109,90 TL
24 Ay Taahhütlü: 20 Ay, Ayda 99,90TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 24 Ekim 2019 – 01 Temmuz 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
  • Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni bireysel Turkcell Superonline Yalın ADSL internet müşterileri 24 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
  • Kampanya kapsamında 300 TL’ye kadar diğer servis sağlayıcı iptal indirimi yapılmaktadır.
  • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
  • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.
  • Turkcell Superonline’a yeni xDSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 150 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.