Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası – 109,90TL


05.01.2021
495
Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası – 109,90TL

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası ile çocuklarımız uzaktan eğitim sistemi ile mağdur olamadan EBA TV’de üzerindeki kullanımlarını 100Mbps hızında kullanım yapabilecekler. Bu şekilde okuldaki derslerinden geri kalmadan evlerinde eğitimlerine kaldıkları yerden devam edecekler. Turkcell zor günler geçiren Türkiye’nin bugünlerinde yanında olduğunu bir kez daha göstermekte. Turkcell müşterilerine özel limitsiz Turkcell Fiber ilk 3 Ay Ücretsiz olarak sunuyoruz.

Türkcell düzenlemiş olduğu kampanyası ile 23 Mart itibariyle Milli Eğitim Bakanlığı Korona virüs tedbirleri kapsamında online eğitimleri Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden vermeye başlamıştır. Turkcell Fiber müşterilerimiz EBA’yı rahatça kullanabilmeleri için tüm Turkcell Fiber müşterilerinin bu yöne hızları 100 Mbps’ye çıkarılmış ve bu yöne kullanımları kotalı müşteriler için limitsiz yapılmıştır.​ DSL kotalı müşterilerimizin EBA’yı rahatça kullanabilmeleri için bu yöne kullanımları limitsiz olacaktır.

Turkcell’lilere Özel 3 Ay Ücretsiz Süper Paket Kampanyası, Turkcell mobil müşterilerine özel Turkcell Fiber internet ilk 3 ay ücretsiz sunulur. Kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dahil ve kurulum ücretsiz olmaktadır. Kampanya süresi 24 ay taahhütlü olmaktadır. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

Kampanya Avantajları

 • Kampanya 24 ay taahhütle ilk 3 ay ücretsiz sunulur.
 • EBA üzerindeki kullanım hızı 100 Mbps
35 Mbps Süper Paket Limitsiz İlk 3 Ay Bedava

Sonraki 21 Ay 109,90TL

24 Ay Taahhütlü: 21 Ay, Ayda 109,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 20 Ocak 2020 – 01 Haziran 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan aynı TCKN altında Turkcell bireysel mobil hat sahibi olan yeni veya mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri yararlanabilirler.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, vergiler dahil 300 TL modem ücreti kullanıcıya fatura edilir.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.