Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulamasından 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası


20.12.2020
398
Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulamasından 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulamasından 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell’in taraftar uygulaması GollerCepte, futbol sever taraftarlar için oldukça bol internet içeren kampanya başlatmış bulunuyor. Turkcell tarafından başlatılan kampanya doğrultusunda GollerCepte uygulaması üzerinden 180 Bin GB’a kadar Bedava İnternet dağıtılacaktır. Turkcell tarafından başlatılan kampanya doğrultusunda GollerCepte uygulaması üzerinden dağıtılacak olan Bedava GB İnternet kampanyası ile futbol severleri dijital ortama davet ediyor.

Turkcell’den Taraftarlara Goller Cepte Uygulaması üzerinden 180 bin GB Bedava İnternet hediyesi, Turkcell’in taraftar abonelerine yönelik olarak hazırlanan bir kampanya olmaktadır. Düzenlenen kampanya kapsamında Turkcell GollerCepte uygulamasını indiren aboneler, maç başına Bedava GB İnternet kazanma şansını yakalayacaklardır. Turkcell aboneleri, GollerCepte uygulamasını indirdikten sonra atılan Her Gol 100 MB oyununu oynayarak sezon boyunca birbirinden farklı internet hediyelerini kazanma fırsatı yakalayacaklardır. Öyle ki abonelerin her maç başına 400 MB Bedava İnternet kazanma hakkı bulunmaktadır.

Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulaması 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell’den Taraftarlara GollerCepte Uygulaması 180 Bin GB Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Turkcell tarafından sunulan ve GollerCepte uygulaması üzerinden 180 bin GB Bedava İnternet kampanyasından faydalanabilmek için abonelerin ilk olarak cep telefonlarına GollerCepte uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Abonelerin GollerCepte uygulamasını cep telefonlarına indirmelerinin ardından maçları takip ederek Bedava GB İnternet kazanabileceklerdir. GollerCepte uygulamasını indiren aboneler, uygulama içerisinden Her Gol 100 MB oyununu oynayarak maç başına 400 MB internet kazanma hakkı elde edeceklerdir. Tüm maçları değerlendirmeye aldığımızda ise taraftarların toplamda 180 Bin GB Bedava İnternet dağıtımı yapılacaktır.

Turkcell GollerCepte Uygulaması 180 Bin GB Bedava İnternet kampanyasına katılım sağlamak için abonelerin ilk olarak tuttukları takım üzerinden SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Turkcell abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümüne tutmuş oldukları takımın kodlarını yazarak 2200’a SMS göndermeleri gerekmektedir. Belirtilen SMS’i göndermek için de takımların kodları aşağıdaki gibi olmaktadır.

 • Beşiktaş için: BJK
 • Fenerbahçe için: FB
 • Galatasaray için: GS
 • Trabzonspor için: TS

Turkcell GollerCepte Uygulaması Kampanya Detayları

 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bulunmaktadır.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyasından abonelerin faydalanabilmesi için ilk olarak GollerCepte uygulamasını indirmeleri gerekmektedir.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyası için Goller Cepte uygulamasını indiren aboneler için uygulama içerisinde bulunan Her Gol 100 MB oyununu oynayarak takımlarının atmış olduğu her gol için Bedava İnternet kazanma şansını yakalayacaklardır.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyası ile her gol 100MB, Arkadaşını Davet Et ve daha fazla sürpriz de kazanma şansı yakala.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyası ile kazanılan Bedava GB İnternet kullanımları sadece yurt içinde geçerli olmaktadır.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyasından kazanılan kullanımların üçüncü kişilere devredilmesi mümkün olmamaktadır.
 • Turkcell GollerCepte Taraftarlar İçin Bedava 180 GB İnternet Kampanyası ile her türlü değişikliği yapma hakkına, kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

2020 Turkcell Ağustos Ayı Bedava İnternet Kampanyaları!

2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.