Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon)Nasıl Alabilirim?


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00
Loading...

05.08.2018
392

Turkcell taksitli telefon kampanyalarını takip ederek genel kampanya koşullarını kabul eden ve bu koşulları yerine getiren aboneler 12 aydan 48 aya kadar uzayabilen avantajlı taksitlerden yararlanarak cihaz sahibi olabilirler. Mobil internet paketleri içersinde dünyadaki en büyük hıza sahip olan 4.5G hizmeti ile abonelerini buluşturan Turkcell, Türkiye’de 81 ile uzanan geniş kapsama alanında hizmet vermektedir.

Akıllı Telefon Almak İçin Puan Sorgulanması

Turkcell akıllı cihaz kampanyalarından yararlanmak isteyen aboneler Turkcell telefon almak için puan öğrenme sorgulaması yaparak müşteri hizmetlerinden puanınızı öğrenebilir. Puan sorgulamasını hızlı bir şekilde Turkcell müşteri hizmetlerinden öğrenen aboneler Turkcell fırsatlarından yararlanarak diledikleri telefona sahip olabilirler.

Taksitle cihaz satışlarından sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir abonelerin 4 ila 6 ay kullanım süresini kapsayan faturalarını düzenli olarak ödenmiş olması gerekir. Turkcell faturalı hat sahibi olarak düzenli faturalarınızı ödeyerek puan biriktirebilir ve Turkcell’in sunduğu kampanyalardan yararlanarak taksit avantajlı akıllı cihazlara sahip olabilirsiniz.

Turkcell limit puan ne zaman güncellenir, limit puan sorgulaması nasıl yapılır ve limit puanları hangi cihazlarda ne kadar olmalıdır? bilgilerini öğrenmek isteyen kişiler, Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek güncel bilgiler edinebilirler. Bunun yanı sıra Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak abonelikleri hakkında öğrenmek istedikleri bütün bilgilere ulaşabilirler. Turkcell ile ilgili merak ettiğiniz ve yardım almak istediğiniz her konuda Internet üzerinden online destek hattından yardım alabileceğiniz gibi 7/24 Turkcell müşteri hizmetlerini arayabilir her türlü soru ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Turkcell’den Birbirinden Cazip Akıllı Cihaz Teklifleri

Cazip avantaj teklifleri ile abonelerini buluşturmaya devam eden Turkcell, 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan avantaj seçenekli ürün tekliflerini, faturalı hat kullanan abonelerine sunmaktadır. Turkcell büyük yaz indirimli kampanyasının avantajlı paketleri arasında taksitli cihaz ve peşin alımlarda %50 oranında indirime sahip cihaz satış teklifleri, cazip seçenekler ile abonelerini buluşturmaktadır.

Büyük Yaz İndirimi Fırsatları

Turkcell cihaz kampanyaları en fazla tercih edilen cihaz modelleri ile Turkcell abonelerini beklemektedir. Turkcell de Ağustos 2018 sonuna kadar geçerli kampanyalar şunlardır:

 • Huawei markalı cihaz modellerinde 3 taksit Turkcell den olmak üzere 48 aya varan taksit seçenekleri ile satılmaktadır.
 • Samsung markalı cihaz modellerinde peşin fiyatına 12 ay vade fırsatı sunan kampanya 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerlidir.

Büyük yaz indirimi fırsatları sunan Turkcell aboneleri teknoloji ürünleri ve aksesuarlarda %50 oranına varan büyük indirimler yanında sürpriz hediyeler kazanmaktadır. Yeni abone olanlara 8GB varan hediye internet kullanımı fırsatı ve Bursalılara özel Bursa Mobile kampanya ve tarifeleri sunan Turkcell Instagram keyfini yaşamanız için 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan Instagram paketini faturalı ve hazır kart abonelerine yaşatmaktadır.

Samsung Akıllı Telefon Modellerinde Peşin Fiyatına 12 Ay Taksit Fırsatı

Turkcell telefon kampanyaları Samsung marka cihazlarda devam etmekte olup cihazlar stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan yararlanmak için bireysel hat sahibi olunması gerekmekte ve kampanyanın başka telefon hattına devri olmamaktadır. Turkcell iletişim merkezlerine başvurarak, 31 Ağustos 2018 tarihine kadar geçerli olan bu fırsat dolu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında abonelerin peşin fiyatına taksitle sahip olabilecekleri cihaz modelleri şunlardır;

 • Samsung Galaxy A6 Plus peşin fiyatına 24 ay taksit seçeneği vardır
 • Samsung Galaxy A6 peşin fiyatına 24 ay taksit seçeneği vardır
 • Samsung Galaxy J6 peşin fiyatına 12 ay taksit seçeneği vardır.
 • Samsung Galaxy J7 Prime 2 peşin fiyatına 12 ay taksit seçeneği vardır.

Turkcell Huawei Akıllı telefon Kampanyası

31.Ağustos 2018 tarihinde sona erecek olan kampanyada 12 aydan 48 aya kadar vade seçenekleri bulunur ve Turkcell aboneleri 3 taksit bizden avantajını kullanarak Huawei akıllı telefon modellerinden istediklerine sahip olabilirler. Kampanya kapsamında Turkcell abonelerinin sahip olabilecekleri akıllı telefon modelleri şunlardır;

 • Huawei Mate 10Pro kontratlı cihaz tekliflerinde 36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. İlk üç ay taksit Turkcell tarafından ödenmektedir.
 • Huawei P20 kontratlı cihaz tekliflerinde 36 aya kadar vade imkânı ve ilk üç ay taksitleri ücretsiz seçeneği vardır.
 • Huawei Mate 10Lite kontratlı cihaz tekliflerinde 36 aya kadar vade imkânı vardır ve ilk üç taksit Turkcell tarafından ödenir.
 • Huawei P9 Lite kontratlı cihaz tekliflerinde 36 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır. Kampanya dahilinde ilk üç taksit Turkcell tarafından ödenmektedir.
 • Huawei P9 Lite Mini (2017) kontratlı cihaz tekliflerinde 36 aya kadar vade imkânı bulunmakta olup ilk üç taksit Turkcell tarafından ödenmektedir.

Kampanya kapsamındaki akıllı telefonlarda renk ve stok sınırı vardır ve kampanyada başka telefon hatlarına devir hakkı bulunmaz.

Yeni Hat Alanlara Hediye İnternet Kullanımı

Yeni hat alanlara özel avantajlı paket teklifleri sunan Turkcell, faturalı ya da hazır kart kullanımlı aboneliklerinde yeni hat sahiplerine alacakları paketlerdeki kampanyalara göre çeşitli tiplerde 12 ay ücretsiz kullanabilecekleri internet GB hediye etmektedir. Yeni hat alana telefon kampanyaları Turkcell’de sürpriz teknoloji ve aksesuar hediyeleri 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Hediyeli cihaz kampanyaları nelerdir? ve Turkcell telefon almak için şartlar nelerdir? öğrenebilmek için  www.turkcell.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Turkcell resmî sitesinde güncel kampanyalara ve kampanya koşullarına ulaşabilir ve size en yakın Turkcell bayisine giderek kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.