Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?


21.12.2020
1.405
Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim?

Turkcell’den Taksitli Cihaz (Telefon) Nasıl Alabilirim? Turkcell Faturalı hat abonelerinin faydalanabileceği, tarifelerine ek olarak dilediği telefonu nasıl satın alabilir hepsini yazımızda detayları ile bulabilirsiniz. Birbirinden avantajlı telefon modellerine Turkcell faturalı hattınıza ek olarak 12 aya varan taksit seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Belirlenen telefon modelleri ve Turkcell faturanıza ek satın alma seçenekleri 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell Faturalı tarifenize ek olarak satın alabileceğiniz telefon seçeneklerine, yalnızca Turkcell Mağazaları ve Yetkili Turkcell Yetkili Satış noktalarından ulaşabilirsiniz. Turkcell.com.tr ve tele satış kanalları kampanya kapsamı dışındadır.

Turkcell Finansman A.Ş. Üzerinden Cihaz Almak

Turkcell Finansman A.Ş. Üzerinden Cihaz Almak, Turkcell’in Faturalı hat müşterilerine kredi desteğinde bulunarak diledikleri telefon modelini satın almalarında destek olmak için kurdukları kredi finansmanıdır. Turkcell Faturalı hat müşterileri, Turkcell’den kontratlı cihaz almak isteyen müşterileri için Turkcell Finansman A.Ş. üzerinden kredi imkanı sağlamaktadır. Turkcell Finansman A.Ş. üzerinden kredi kullanarak cihaz satın almak için aşağıdaki detayları inceleyebilirsiniz.

  • Turkcell’den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Financell (Turkcell Finansman A.Ş.) üzerinden kredi sağlanarak cihazlı kampanyalardan faydalanmaları sağlanmaktadır. Başvuru talebiniz Financell tarafından değerlendirilerek size verilebilecek kredi tutarı belirlenmektedir.
  • Financell kredi tutarınızın seçtiğiniz cihaz için yeterli olmaması halinde ön ödeme alternatiflerinden yararlanmak için Turkcell Mağazalarına başvurabilirsiniz.
  • Financell kredi uygulaması ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden ya da Turkcell Mağazalarından edinebilirsiniz.
  • Cihazın ön ödeme opsiyonlu alınması halinde Ön Ödeme tutarı toplam Cihaz bedelinden düşülecektir.
  • Cihaz bedeli üzerinden en fazla yapılabilecek ön ödeme tutarı, seçilen cihaz için Turkcell tarafından belirlenen limit puanının yarısına denk düşen TL bedeli kadardır.
  • KDV dahil toplam Cihaz bedelinden, Ön Ödeme tutarının çıkarılmasıyla bulunan tutara faiz indirimi uygulandıktan sonra ortaya çıkacak olan toplam Cihaz bedeli Taahhüt Süresine bölünecektir.

 Turkcell Finansman Kredi Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır?

Turkcell Finansman Kredi Nedir? Nasıl Başvuru Yapılır? Turkcell Finansman şirketi bir Turkcell A.Ş. grup şirketidir. Turkcell müşterilerine cihaz alımı ile ilgili olarak kredi finansmanı sağlamaktadır. Daha detaylı olarak,

  • Turkcell Finansman A.Ş. Turkcell grup şirketlerinden olup BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından ürün ve hizmet satışına ilişkin finansman sağlamak amacıyla yetkilendirilmiş bir finansman şirketidir.
  • Turkcell’ den kontratlı cihaz almak isteyen müşterilerimize Turkcell Finansman A.Ş.üzerinden kredi sağlanarak cihazlı kampanyalardan faydalanmaları sağlanmaktadır. Bu hizmet sadece hattın yasal sahibine sunulmaktadır.
  • Turkcell Mağazaları, turkcell.com.tr ve Müşteri Hizmetlerimizden başvuru talebinizi ileterek, çok kısa sürede başvuru yapabilir ve anında Turkcell Finansman kredi tutarınızı öğrenebilirsiniz.

Turkcell Finansman Krediden Kimler Faydalanabilir?

Turkcell Finansman Krediden Kimler Faydalanabilir? Seçtiğiniz cihaza Turkcell Finansman Kurgusu ile sahip olmak için kampanya kapsamında sunulan cihaz için Turkcell Finansman A.Ş. tarafından belirlenen kredi limitinizin yeterli olması gereklidir. Turkcell Finansman Kurgusu kredi limitiniz yeterli olsa dahi, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. nezdinde son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, TCKN ile adınıza kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebi ile kapalı olmaması ve yine aynı TCKN ile adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için önceden katılıp taahhüt süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş erken iptal bedeli bulunmaması gereklidir. Turkcell Finansman kredisi ile ilgili detaylı bilgiyi Turkcell Mağazaları veya Müşteri Hizmetlerinden edinebilirsiniz.

Turkcell’den Cihaz (Telefon) Almak İçin Puan Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Turkcell’den Cihaz (Telefon) Almak İçin Puan Sorgulaması Nasıl Yapılır? Turkcell mağazalarından tarifenize ek olarak taksit ile cihaz almak için belirli bir puan sorgulamasından geçerler. Turkcell telefon almak için puan öğrenme sorgulaması yaparak müşteri hizmetlerinden puanınızı öğrenebilir. Puan sorgulamasını hızlı bir şekilde Turkcell müşteri hizmetlerinden öğrenen aboneler Turkcell fırsatlarından yararlanarak diledikleri telefona sahip olabilirler.

Taksitle cihaz satışlarından sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilir abonelerin 4 ila 6 ay kullanım süresini kapsayan faturalarını düzenli olarak ödenmiş olması gerekir. Turkcell faturalı hat sahibi olarak düzenli faturalarınızı ödeyerek puan biriktirebilir ve Turkcell’in sunduğu kampanyalardan yararlanarak taksit avantajlı akıllı cihazlara sahip olabilirsiniz.

Turkcell limit puan ne zaman güncellenir, limit puan sorgulaması nasıl yapılır ve limit puanları hangi cihazlarda ne kadar olmalıdır? Bilgilerini öğrenmek isteyen kişiler, Turkcell iletişim merkezlerini ziyaret ederek güncel bilgiler edinebilirler. Bunun yanı sıra Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak abonelikleri hakkında öğrenmek istedikleri bütün bilgilere ulaşabilirler.

Turkcell Akıllı Cihaz (Telefon) Kampanyaları

Turkcell Akıllı Cihaz (Telefon) Kampanyaları, Turkcell faturalı hattınıza ek olarak satın alabileceğiniz telefonların marka ve taksit seçenekleri ile aşağıdaki gibidir. Turkcell Faturalı hattınıza ek olarak satın alabileceğiniz cihaz modellerini sırası ile siz değerli müşterilerimiz için sırası ile belirtmekteyiz.

İphone marka cihazlarda puan notu yeterli olan tüm müşterilerimiz cihazın modeline göre değişen taksit seçenekleri ile satın alabilirler. İphone marka cihazları modeline göre 3 taksit olarak tarifenize ek satın alabilirsiniz.

Samsung marka cihazlarda puan notunuz yeterli seviyede çıkan müşterilerimiz, Samsung marka cihazlara Faturalı tarifelerine ek olarak taksit seçeneklerinde değişiklik gösteren kampanya avantajları ile satın alabilirler. Samsung marka cihazları modeline göre 6,9 ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Vestel marka cihaz satın almak için puan notunuzun yeteri kadar olması ve ayrıca Turkcell Faturalı müşterimiz olmanız gerekmektedir. Turkcell Faturalı müşterilerimiz Vestel marka cihazı tarifelerine ek değişen taksit seçenekleri ile satın alabilmektedirler. Vestel marka cihazları modeline gör 6,9 ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

General Mobile cihazlar Turkcell faturalı tarifelerinde bulunan müşterilerimize tarifelerine ek olarak taksit seçenekleri ile satılan cihazlardandır. General Mobile marka cihaz satın almak için puan notunuzun yeterli olması gerekmektedir. General Mobile marka cihazları modeline göre 6,9 ve 12 taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Huawei marka cihaz satın almak için yeterli puanınızın bulunması gerekmektedir. Puan seviyeniz yeteri kadar bulunan Turkcell faturalı müşterilerimiz tarifelerine ek olarak değişen taksit seçenekleri ile satın alabilirler. Huawei marka cihazları modeline göre 6,9 ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Alcatel marka cihaz satın almak için de Turkcell puan sistemine bakıldığında puan düzeyinizin yeterli seviyede olması gerekmektedir. Turkcell Faturalı müşterilerimizin tarifelerine ek olarak satın alabileceği Alcatel cihazın taksit seçenekleri de bulunmaktadır. Alcatel marka cihazları modeline göre 6,9 ve 12 aya varan taksit seçenekleri ile tarifenize ek olarak satın alabilirsiniz.

Türkcell Telefon Kampanyaları

Turkcell Faturalı Tarifeler

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.