Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet


08.11.2018
776
Turkcell / Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet kampanyası ile mobil yüklemelerde 1 GB Bedava internet kazanmak mümkündür. Turkcell işlemlerinizi Ziraat Bankasından gerçekleştirin fırsatı yakalayın. Turkcell, Ziraat Bankasının desteği ile bu kampanyayı aktif halde bulundurmaktadır. Turkcell bankalar ile anlaşma sağladığından siz değerli kullanıcılarının faydalanması konusunda ısrarcı oluyor. Ziraat Mobil veya İnternet Bankacılığından, ATM‘lerden ya da çağrı merkezinden TL veya paket satın alan Bireysel Hazırkart aboneleri kampanyadan yarar sağlayabilir.

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet kampanyasından yararlanmak için Ziraat mobil uygulaması üzerinden, Turkcell’den Banka Yüklemelerine Özel 1 GB Kampanyasına kolayca katılabilirsiniz. Ayrıca Turkcell işlemlerinizi Ziraat Bankasından yapın Hediye internet kazanın başlığı ile bu kampanyayı Ziraat bankası resmî sayfasında görmeniz mümkündür. Turkcell durmuyor siz değerli kullanıcılarına Bedava GB kazandırmaya devam ediyor.

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet Kampanyasından verilecek olan 1 GB Bedava İnternet 30 gün içerisinde bitiremezseniz, otomatik olarak silinecektir. Yükleme işlemini yaptıktan sonra abonelere gönderilecek olan bilgilendirme mesajının ardından hediyeyi yurt içinde kullanabilirler.

Turkcell Ziraat Bankası Mobil Aylık Bedava 1 GB İnternet Kampanyası; Bedava 1 GB kalan kullanım haklarını öğrenmek için KALAN yazıp 2222’ye SMS göndererek kalan haklarınızı öğrenebilirsiniz. Kampanyada verilen, internet hakkının 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps hızında olacaktır.

Bu kampanyaya katılım sona ermiş bulunmaktadır.

Turkcell / Ziraat Banka Kanalından TL Yüklemeye Ücretsiz 1 GB İnternet Kampanyası Koşulları

 • Kampanya 06.08.2018 – 30.11.2018 tarihleri arasında geçerlidir. Ziraat Mobil veya İnternet Bankacılığından, ATM’lerden ya da çağrı merkezinden TL veya paket satın alan Bireysel Hazırkart aboneleri kampanyadan faydalanabilir.
 • 08.2017-01.08.2018 tarihleri arasında banka kanalından yükleme yapmış olan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılan her banka kanalı yüklemesi karşılığında müşterilere 30 gün boyunca geçerli 1 GB ücretsiz olarak verilecektir.
 • Paket kapsamındaki internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Paketteki kullanılmayan internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra abonelerimizin kayıtlı olduğu başka bir kampanya yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Abonelere iletilecek olan bilgilendirme SMS’inin ardından aboneler paketi kullanmaya başlayabileceklerdir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları sadece kişisel kullanım içindir, üçüncü şahıslara transfer edilemez ve sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki kullanım hakları ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Kampanyada verilen, data paketinin 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps’dir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Data paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir.
 • İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.
 • Kampanyada verilen, internet hakkının 3G Şebekesinde üst hız limiti 63 Mbps, 4G Şebekesinde 100 Mbps hızında olacaktır.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.