Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası


21.12.2020
1.392
Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile yüklediğinz kadar kazanmaya hazır olun. Turkcell internet sayfası üzerinden, Dijital Operatör uygulaması üzerinden ya da Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yüklemesi gerçekleştirin kazanmaya başlayın. Yaptığınız TL yüklemeleri sonunda da bir hafta geçerli konuşma ve SMS kullanımı kazanın. Ayrıca yüklediğiniz TL kadar da internet kullanımı için geçerli olarak TL hakkı kazanın. Turkcell düzenlediği kampanyalar ile her zaman müşterilerinin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasından www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile TL yükleyen bireysel Hazır Kartlı Turkcell müşterileri kampanyadan faydalanabilir. Kampanyadan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamamaktadır.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasına www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile yapılan TL yükleme işlemlerinde, TL yüklenen hatta tek seferde 40TL yüklenmesi durumunda 40TL, 50TL ve üzeri yüklenmesi durumunda 50TL paketi hediye edilecektir. Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası, www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile yapılan TL yükleme işleminizden sonra hediye Yüklediğin Kadar Kazan paketiniz için iletilecek bilgilendirme SMS’inin ardından paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım ve Diğer Detaylar Aşağıdaki Gibidir.

 • 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli.
 • Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndanwww.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen bireysel Hazır Kartlı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Kampanya kapsamında www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla TL yükleyen Hazır Kart müşterileri tek seferde 40TL yüklemeleri karşılığında 40TL, 50TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında ise 50TL kazanacaklardır. Kazanılan TL’ler bir hafta boyunca yurt içi ses, SMS ve internet kullanımlarında geçerlidir. Ses ve SMS kullanımları müşterilerin kendi tarifelerinden, internet kullanımı ise 100 KB/0,001907TL üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Her hat, bir takvim ayı içerisinde aynı faydadan maksimum 4 kez faydalanabilir. Paketin kullanım süresi bittiğinde veya bir haftadan önce paketin bitmesi durumunda abonelerin ses ve SMS kullanımları üzerlerinde başka bir paket yok ise kendi tarifelerinden; internet kullanımları ise üzerlerinde başka bir paket yok ise standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • Paketteki kullanılmayan TL’ler bir sonraki kullanım dönemine devretmemektedir.
 • Kampanyadan üzerinde hız kısıtlı paket bulunan müşterilerimiz faydalanamamaktadır.
 • Paket kapsamındaki TL’ler üçüncü şahıslara transfer edilemez.
 • Paket kapsamında verilen kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası’ndaki TL’ler FCT, Kıbrıs, yurt dışı ve roaming (yurt dışında dolaşım) aramaları için geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan TL’ler sadece kişisel kullanım içindir. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz. Tespit edilen aboneler ile ilgili yasal işlem yapılacak ve hatları tek taraflı olarak iptal edilebilecektir.
 • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Data paketi sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları paketlere dahil değildir.

İptal İşlemi

40TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 40TL, 50TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 50TL yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.