Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyası – 59,90TL


07.01.2020
487
Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyası – 59,90TL

Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyası ile limitsiz internette benzersiz ev interneti kampanyası sloganı ile Turkcell ev interneti ile tanışmaya hazır olun. Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyası ile evinde limitsiz yalın internet isteyen kaliteden ödün vermeyen müşterilerimiz kesinlikle doğru yerdesiniz. Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyasından yeni Turkcell Superonline Yalın ADSL müşterileri altyapı destekleme durumuna göre ve 12 ay abonelik taahhüdü vermeleri şartıyla yararlanabilirler.

Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyasına gelen müşterilerimiz 12 ay taahhüt vermeleri durumunda İlk 3 Ay ayda 59,90TL’ye kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanyaya 12 ay taahhütlü katılım sağlayan müşterilerimiz sonraki 9 Ay ayda 89,90TL olarak kampanyadan faydalanabileceklerdir. Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyası taahhüdü 12 aydır. Kampanyanın taahhütsüz seçeneği bulunmamaktadır.

Turkcell Yalın ADSL Avantaj Kampanyasına gelen müşterilerimiz, kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.

Kampanya adı

Yalın ADSL Avantaj Kampanyası

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Ev İnterneti

Ücretlendirme

Taahhütlü: İlk 3 Ay 59,90TL
Taahhütlü: Sonraki 9 Ay 89,90TL
Hız AKK/ Kota Kampanya Fiyatı
6 Mbps’ye Kadar Limitsiz Limitsiz

İlk 3 ay 59,90TL,

Sonraki 9 ay 89,90TL

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri (0 532 532 0 000), www.superonline.net web sayfası, Turkcell Superonline Bayi kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden yapılacak başvurularla kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 25 Haziran 2018 – 01 Mart 2020 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Kampanya kapsamında 150 TL’ye kadar diğer servis sağlayıcı iptal indirimi yapılmaktadır.
 • Kampanya avantajlarından yeni Yalın ADSL müşterileri 12 ay taahhüt vererek yararlanabilirler.
 • Yalın ADSL kampanyasında taahhüt süresince aktivasyon ücreti alınmamaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için hattın ADSL2+ teknolojisini desteklemesi gerekmektedir. Hattın kalitesi ve hizmet alınan santrale uzaklığına göre abonelik hızı değişkenlik gösterebilir. Müşteri belirtilen hıza kadar hattının desteklediği en yüksek hızı kullanacaktır.
 • Kampanya kapsamında verilen modemler stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 5TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir. Modem Turkcell Superonline mülkiyetindedir ve abonelik sonunda modem geri teslim edilmelidir. Aksi durumda taahhütname de belirtilen süreç uygulanır.
 • Turkcell Superonline’a yeni ADSL müşterisi olma durumunda kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 150TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır.
 • Aboneliğin taahhüt süresinden önce sonlandırılması durumunda ilgili Tarifenin tanımlandığı tarihten söz konusu aykırılığın gerçekleştiği tarihe kadar TURKCELL SUPERONLINE tarafından her bir fatura döneminde sağlanan indirim bedelleri (seçilen Tarife için geçerli olan KDV ve ÖİV dahil indirim bedeli ve tüm vergiler dahil 150 TL tutarındaki kurulum ücreti ve Kampanya kapsamında Yalın ADSL Internet Tarifelerinden birini seçmem durumunda ise yeni müşteriler için tüm vergiler dahil 120 TL’lik Aktivasyon Ücreti yararlandığım ay kadar toplam bedeli, seçtiğim paketin tarife fiyatı ile kampanya fiyatı arasındaki tutarın yararlandığım ay kadar toplam tutarı, aykırılığın gerçekleştiği tarih itibariyle tahakkuk eden toplam tutarının ] toplam bedeli ile işbu kampanya kapsamında belirlenen kampanyalı aylık paket fiyatının taahhüt süresi bitimine kalan ay sayısı ile çarpılarak hesaplanacak faturalandırılmamış toplam tutar karşılaştırılıp düşük olan bedel kampanya iptal bedeli olarak faturaya yansıtılır.
 • Kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan damga vergisi bir defaya mahsus olmak üzere, Turkcell Superonline faturasına yansıtılır.
 • Turkcell Superonline’dan numara tahsisi ile telefon hizmeti alındığı takdirde aksi Turkcell Superonline tarafından duyurulmadıkça her ay tüm vergiler dahil 4,99TL minimum kullanım ücreti uygulanmaktadır.
 • DSL İnternetinizi Superonline tarafından sunulan kurulum hizmetini alarak nakil ettirmeniz durumunda tüm vergiler dahil 150TL faturaya yansıtılır.
 • Belirtilen internet paket fiyatlarına tüm vergiler dahildir.

blank

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.