Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası


16.12.2020
450
Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası

Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası, Düzenlenen kampanya kapsamında yapılacak çekiliş işlemine katılmak için yapılması gereken sadece 8 Ocak 2021 tarihine kadar Yaani uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve Çekilişe Katıl butonuna tıklamak olmaktadır. Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına katılmak ücretsiz olmaktadır. Yapılacak olan çekilişe katılmak için yapılması gereken 8 Ocak 2021 tarihine kadar Yaani Uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve ardından Çekilişe Katıl butonuna tıklayarak açılan formu doldurmak olmaktadır. Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına 8 Ocak 2021 tarihine kadar her gün 1 kere olarak atkılım gerçekleştirebilirsiniz. Yapılacak olan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürün grubu aşağıda belirtilmiştir.

 • 5 Adet; Samsung Galaxy S20 Cep Telefonu

Turkcell Yaani Samsung Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?

Turkcell Yaani Samsung Çekilişi Kampanyasına Nasıl Katılabilirim? Gerçekleştirilen kampanya kapsamında belirtilen tarihler arasında Turkcell tarafından Yaani uygulamasının kullanılmasını teşvik etmek amacı ile akıllı telefonlar üzerinden Yaani uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirmeniz ve uygulama içerisinde yer alan çekilişe katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. Yaani uygulaması üzerinden açılan çekilişe katıl butonunun tıklanılmasının ardından açılan katılım formunda yer alan ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giriş yapan kimselere 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanya kapsamında katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır. Toplam olarak 44 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Axess Mobil İPad Çekiliş Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Turkcell Yaani Samsung Çekilişi Kampanya Detayları

 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası, Turkcell Teknoloji Araştırma ve Geliştirme A.Ş. tarafından Milli Piyango idaresinin 23.11.2020 tarihli izni ile düzenlenmektedir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyası, 26.11.2020 – 08.01.2021 tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasında yapılacak çekiliş işlemine katılmak için yapılması gereken sadece 8 Ocak 2021 tarihine kadar Yaani uygulamasını cep telefonunuza indirmek ve Çekilişe Katıl butonuna tıklamak olmaktadır.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına 8 Ocak 2021 tarihine kadar her gün 1 kere olarak atkılım gerçekleştirebilirsiniz.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına, Yaani uygulaması üzerinden açılan çekilişe katıl butonunun tıklanılmasının ardından açılan katılım formunda yer alan ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giriş yapan kimselere 1 çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına, katılım her gün 1 çekiliş hakkı ile sınırlı olmaktadır. Toplam olarak 44 adet çekiliş hakkı verilecektir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasında çekiliş işlemi 27.01.2021 tarihinde gerçekleştirilecektir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasında yapılan çekiliş işleminin ardından hediye olarak verilecek olan ürünlerden 5 kişi Samsung Galaxy S20 Cep Telefonu kazanacaktır. Ürün perakende satış bedeli 7.349TL olmaktadır.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasında hediye kazanan talihliler 29.01.2020 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ilan edilecektir.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasında, Hediye kazanan ve 13.02.2021 tarihine kadar başvuruda bulunmayan asillere, 28.02.2021 tarihine kadar da başvuruda bulunmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına katılım ücretsiz olmaktadır.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına 18 yaşından küçükler katılamaz, katılıp ikramiye kazansalar dahi ikramiyeleri kendilerine verilmez.
 • Turkcell Yaani Samsung Çekiliş Kampanyasına katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Patos, Cipso, Çerezos, Chips Master Şanslı Çark, Monster Arba Laptop Çekiliş Kampanyası

Haribo 100. Yıl Mini Cooper Çekiliş Kampanyası

Migros Gillette Çekiliş Kampanyası

Migros Duracell Çekiliş Kampanyası

ING İPhone 11 Çekiliş Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.