Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan


15.01.2021
921
Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan, Turkcell aboneleri için düzenlediği yepyeni kampanyaları sunmaya devam ediyor. Turkcell Yaani arama motoru üzerinden abonelerine yepyeni bir kampanya daha düzenlemiş bulunuyor. Turkcell ile düzenlenen kampanya üzerinden Yaani arama motorunda hazırlanan soruları doğru yanıtlayan abonelere özel Bedava İnternet Hediye edilecektir. Turkcell tarafından düzenlenen kampanyada Yaani Kim 20 GB İnternet İster kampanyası kapsamında soruları doğru olarak cevaplayan kazanıyor. Turkcell operatörü abonelerine her şekilde Bedava GB İnternet kazandırmaya devam ediyor. Turkcell tarafından hazırlanan Yaani Kim 20 GB İnternet İster adlı oyunu oynamanız ve soruları doğru olarak cevaplamanız yeterli olacaktır. Sorulara doğru cevabı veren tüm aboneler Bedava İnternet hakkından faydalanabilmektedir.

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyası Nedir?

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyası Nedir? Turkcell tarafından düzenlenen Yaani soruları bil 20 GB Bedava İnternet kazan kampanyası, Turkcell Yaani arama motorunu kullanan abonelere yönelik olarak hazırlanmış bir kampanya olmaktadır. Turkcell tarafından Yaani kullanıcılarına özel 15 sorudan oluşan bir yarışma hazırlamış bulunmaktadır. Yarışmaya katılım sağlayarak tüm sorulara doğru olarak cevap veren aboneler, 20 GB Bedava İnternet kazanma hakkına sahip olmaktadırlar. Yaani Kim GB İster Oyunu ile hazırlanan sorulara doğru olarak cevap veren Turkcell aboneleri kendileri için hazırlanan 20 GB Bedava İnterneti kazanmış olacaklardır. Hazırlanmış olan soru yarışması aşamalardan oluşmaktadır ve aboneler aşamalara göre Bedava GB İnternet kazanmaktadırlar.

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim?

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasından Nasıl Faydalanabilirim? Yaani ile Kim GB İster Oyununda hazırlanan soruları bil internet kampanyasından faydalan kampanyasından yararlanabilmek için abonelerin Yaani mobil uygulamasını ya da internet sitesini kullanmaları gerekmektedir. yani.com.tr adresi ve Yaani mobil uygulaması üzerinden oynanan internet oyununda abonelere aşamalı olarak sorular sorulmaktadır. Yaani Kim GB 20 İnternet İster Oyunu ile Soruları Bil İnternet Kazan, yarışmasında 3’er sorudan oluşan 5 aşama bulunmaktadır. Hazırlanan 5 aşamanın her bölümünde aboneler için farklı internet hediyeleri verilmektedir. Toplam olarak sorulan 15 sorunun tamamına doğru cevap veren Turkcell aboneleri günlük olarak 1 GB Bedava İnternet kullanım hakkı kazanmış olurlar.

Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanya Detayları Nelerdir?

  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyası, tüm Turkcell aboneleri için hazırlanmış bir kampanya olmaktadır.
  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Yaani mobil uygulamasını indirmesi ya da Yaani internet sitesine giriş yapması gerekmektedir.
  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyası ise sorulan sorular, 3’er soruluk 5 aşamadan oluşmaktadır. Her aşamasında internet hediyesi kazanmak mümkün olmaktadır.
  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyası ile her ayın sonunda, oyun kapsamında en çok puanı toplayan ilk 20 kişi aylık 20 GB, ilk 20-100 kişi aylık 10 GB kazanır.
  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasından her ay en çok puanı toplayan ilk 20 kullanıcı, ay sonunda aylık 20 GB internet, sonraki 80 yarışmacı ise aylık 10 GB  internet paketi kazanmaktadır.
  • Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasından ücretsiz baraj hediyesini almadan oyundan ayrılmışlar ya da elenmişlerse ertesi gün tekrar ücretsiz oyun hakkı elde etmektedirler.
  • Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Kampanyasında ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahip olmaktadır.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kampanyası

Tık Diye Turkcell’li Olana Bedava 8 GB İnternet Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.