Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Vodafone Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası


20.11.2020
400
Turkcell Vodafone Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Vodafone Türk Telekom 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü Bedava İnternet Kampanyası, Her yıl 24 Kasım 2020 öğretmenler gününde olduğu gibi bu yılda emektar öğretmenlerimiz için düzenlenecek olan Bedava İnternet kampanyası kapsamında araştırmalar yapılmaya çoktan başlanmış bulunuyor. Önceki yıllardan 24 Kasım öğretmenler gününde sevgili öğretmenlerimizin gününde operatörlerden bazılar öğretmenlerimize Bedava İnternet kullanım hakkı vermekteydi. Geçtiğimiz yıllarda da yine bazı operatörlerimiz sevgili değerlerimiz olan öğretmenlerimize, kendilerine armağan edilmiş bu özel gün olan 24 Kasım tarihinde Bedava İnternet kampanyası gerçekleştirerek kendilerinin yanında bulunmuşlardır.

Turkcell Vodafone ve Türk Telekom operatörleri 24 Kasım Öğretmenler gününe özel her yıl olduğu gibi bu yılda abonelerine yönelik pek çok özel hediyeler hazırlamış bulunuyorlar. Bu kapsamda her yıl olduğu gibi bu yıl içinde abonelerin gözü yine bağlı oldukları operatörlere çevrilmiş bulunuyor. Üç büyük operatör olan Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından her yıl olduğu gibi bu yılda oldukça ilgi çekici hediyeler vermesi bekleniyor. Bu açıdan operatörler aboneleri için her öğretmenler gününde olduğu gibi bu yıl da hediye kullanım hakkı verecektir.

Türk Telekom 24 Kasım Öğretmenler Günü İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom 24 Kasım Öğretmenler Günü İnternet Hediye Kampanyası, Türk Telekom her yıl sevgili öğretmenlerimize internet hediyesi veren operatörlerimizden bir tanesi olmaktadır. Türk Telekom her yıl için kamu çalışanlarına hediye dağıtma konusunda oldukça cömert olmaktadır. Türk Telekom bu yıl ki 24 Kasım 2020 Öğretmenler günü için herhangi bir açıklama yapmamış olsa dahi en kısa zamanda online işlemlerden hediyeleri yüklenecektir. Türk Telekom 2020 24 Kasım Öğretmenler günü için hediyesini Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması üzerinden gerçekleştirecektir. Bu şekilde Türk Telekom aboneleri kendilerine sunulan Bedava İnternet hediyesi hakkından diledikleri gibi faydalanabileceklerdir.

Türk Telekom Gel Dene 10 GB İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Vodafone 24 Kasım Öğretmenler Günü Hediye Kampanyası

Vodafone 24 Kasım Öğretmenler Günü Hediye Kampanyası, Vodafone tarafından her yıl 24 Kasım tarihinde kıymetli değerlerimiz olan öğretmenlerimiz için en fazla hediye dağıtan operatörlerimiz arasında bulunmaktadır. Bu kapsamda henüz bir açıklama yapmamış olsa dahi en kısa sürede 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesini tanımlayacaktır. Nitekim Vodafone her yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü için hediye dağıtımı yapmaktadır. Vodafone tarafından henüz bir açıklama yapılmamış olsa dahi 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi her zaman için Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden verilmektedir. Bu şekilde Vodafone aboneleri 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü kapsamında kendileri için hazırlanan hediyeden faydalanabileceklerdir.

Turkcell 24 Kaısm Öğretmenler Günü Hediye Kampanyası

Turkcell 24 Kaısm Öğretmenler Günü Hediye Kampanyası, Turkcell tarafından her yıl düzenli olarak sevgili değerlerimiz olan öğretmenlerimiz için hediye Bedava İnternet kullanım hakkı tanımlanmaktadır. Öyle ki her yıl olduğu gibi bu yılda sevgili öğretmenlerimiz tarafından merakla beklenen hediye kullanım hakkı Turkcell tarafından 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü için tanımlanmaktadır. Turkcell operatörü her ne kadar henüz bir açıklama yapmamış olsa da her yıl düzenli olarak sevgili öğretmenlerimize vereceği kullanım hakkını en kısa sürede açıklayacaktır. Turkcell operatörü tarafından en kısa sürede hediyenin verileceği belirlenecektir. Turkcell aboneleri için 24 Kasım 2020 Öğretmenler Günü hediyesinin kesinleşmesi durumunda aboneler hediyelerini Turkcell Dijital Operatör Salla Kazan üzerinden öğretmenlerimiz hediyelerini alacaklardır.

Turkcell Yaani Kim 20 GB İnternet İster Oyununda Soruları Bil İnternet Kazan

Türk Telekom SGK Sorgulama Servisi

Vodafone’a Dijitalden Başvuru Yap % 15 İndirim Kazan!

Turkcell 100TL Bonus Kampanyası

Vodafone Bedava 20 GB İnternet Kazan Kampanyası

[Toplam: 1   Ortalama: 5/5]

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.