Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası


24.05.2020
759
Turkcell / Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

Turkcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası ile öğrencilerimize destek olmaya devam ediyor. Turkcell öğrenciler için uzaktan eğitimin devam ettiği şu dönemlerde internet gereksinimin oldukça artış yaşandığı günler çerçevesinde üniversite öğrencilerine destek olmaya devam ediyor. Turkcell Üniversite öğrencilerine 3 ay geçerliliği bulunan, aylık Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkı sunmaktadır. Turkcell müşterilerimizin Faturalı – Faturasız ayrımı yapılmadan başlatmış olduğu kampanya doğrultusunda, Bedava 6 GB İnternet hatlarına her ay sistem üzerinden tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmek için Bireysel ve Kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip Turkcell’li kullanıcılarına, BiP’in Keşfet bölümünde yer alan Kampüs Evimde kanalı üzerinden duyurulan üniversite siteleri yönünde geçerli 6GB internet hediye! Hemen BiP Kampüs Evimde kanalından paketini aktifleyebilirsiniz.

Turkcell Üniversite Öğrencilerine Bedava 6 GB İnternet Kampanyası doğrultusunda, öğrencilerimizin Bedava 6 GB İnternet kullanım hakkından faydalanabilmeleri için Kampüs Evimde BiP kanalına abone olan kullanıcılara YÖK Dersleri Platformları’nda yer alan linklerde geçerli aylık 6GB tanımlanacaktır. Tanımlandıktan sonra 3 ay boyunca yenilenen tekrarlı bir pakettir. Paket aktiflendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir. Kampanya yenilendiğinde bilgilendirme SMS’i gelir.

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır.

Kampanya Kayıt

BiP’in Keşfet bölümünde yer alan Kampüs Evimde kanalı üzerinden kampanyaya katılım sağlanabilir.

Kalan Sorgulama

Kalan kullanımlarınızı Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya KALAN yazıp 2200’a göndererek öğrenebilirsiniz.

Kampanya İptal

IPTAL KAMPUSEVDE yazıp 2200’a göndermek ya da BiP Kampüs Evimde kanalı üzerinden Kampanya Detayları bölümünden Paket İptali bölümüne tıklamak gerekmektedir.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 30 Haziran 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
  • Kampüs Evimde BiP kanalına abone olan kullanıcılara YÖK Dersleri Platformları’nda yer alan linklerde geçerli olacak aylık 6GB tanımlanacaktır.
  • İnternet paket aşım ücreti tarife aşım ücreti üstünden devam edecektir.
  • Paketlerinizden ne kadar kaldığını KALAN yazıp 2222’ye göndererek ücretsiz öğrenebilirsiniz.
  • Bu internet paketinin kullanım hakları sadece yurt içinde geçerlidir, bir sonraki döneme devretmez. Ticari gelir elde etmek amacıyla kullanılamaz, satılamaz.
  • Kampanyaya katılım BiP kanalı üzerinden olup, ücretsizdir.
  • Paket sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. İnternet erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan Blackberry erişim noktası ve 3G netbook, notebook ve USB modemler tarafından kullanılan Mobil Genişbant (MGB/MGBS) erişim noktaları pakete dahil değildir.
  • Paket hakları ve fayda başkasına devredilemez.
  • Kampüs Evimde 6GB hediye internet kampanyasından bireysel ve kurumsal faturalı ve ön ödemeli ses hattına sahip olan kullanıcılar yaralanabilecektir. Data Hatları bu kampanyadan yararlanamayacaktır.

2020 Turkcell EBA Bedava 6 GB İnternet Kampanyası

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.