Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyası – 99,90TL


05.01.2021
626
Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyası – 99,90TL

Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyası ile ev internetinde Turkcell kalitesi ile buluşmaya devam diyoruz. Ev internetinde sınır tanımayan marka olmaktan gurur duyuyoruz. Kesintisiz iletişim ve kesintisiz çekim gücü ile her zaman tercih edilenler arasında en üst sırada yer almayı başarmış bulunmaktayız. Turkcell olarak kaliteden ödün vermeyen ev interneti ile tanışmaya hazır mısınız? Üstelik korona virüsü nedeni ile sokağa çıkamayan ve okula gidemeyen öğrencilerimize uzaktan eğitim kapsamı olan EBA saatlerinde internet bağlantı hızımız 100 Mbps hızında olmaktadır. Öğrencilerimiz derslerinden geri kalmasın kesintisiz derslerine odaklansın diye Turkcell öğrencilerin de yanında.

Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyası kapsamında, bağlantı hızı EBA saatleri dışındı gün içerisinde 25 Mbsp olmaktadır. Fakat akşam saat 18.00’den sabah saat 06.00 arasında da hız limitiniz 100 Mbps olarak verilmektedir. Turkcell ev internetinde herkese uygun bir bağlantı noktası oluşturulmaktadır. Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyası 24 ay taahhütle sunulmaktadır. Üstelik kampanyada modem kullanım bedeli fiyata dahil ve kurulum ücretsiz.

Turkcell Uçuran Fiber İnternet Kampanyasından yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.

Kampanya Avantajları

 • Kampanya 24 ay taahhütle sunulur.
 • Saat 18.00 – 06.00 Arasında 100 Mbps Hızında Kullanım
 • EBA Kullanımında İnternet Hızı 100 Mbps
5 Mbps 18:00-06:00 100 Mbps Limitsiz İlk 12 ay 99,90 TL, ikinci 12 ay 109,90 TL
Taahhütlü İlk 12 Ay: Ayda 99,90TL
Taahhütlü İkinci 12 Ay: Ayda 109,90TL

Tarifeye Kayıt

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri 0 532 532 00 00, web sayfası www.superonline.net, Turkcell Superonline yetkili satış Kanallarından ve Turkcell İletişim Merkezleri’nden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kampanya Detayları

 • Kampanya 01 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanya Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş tarafından sunulmaktadır.
 • Bu kampanyadan yeni ve mevcut bireysel Turkcell Superonline Fiber internet müşterileri Turkcell Superonline tarafından sunulan hediyeli bir cihaz kampanyasından hali hazırda yararlanmıyor ve farklı kampanyalara geçişe izin veren kampanyalardan birinden yararlanıyor ise, ayrıca Turkcell Superonline aboneliği askıya alınmamış olmak koşulu ile yararlanabilirler.
 • Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
 • Turkcell Superonline müşteri hizmetleri 0 532 532 00 00, www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell Superonline yetkili satış kanallarından kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Turkcell Superonline’a yeni fiber müşterisi olmam halinde kurulum hizmeti bedeli olan tüm vergiler dahil 300 TL, aktivasyon bedeli olan tüm vergiler dahil 120 TL taahhüt kapsamında alınmayacaktır. Kampanya İptal Bedeline dahildir.
 • Modem stoklarla sınırlıdır ve Turkcell Superonline mülkiyetindedir. Hizmetin sonlandırılması halinde modem Turkcell Superonline Abone Merkez’lerine çalışır durumda ve tüm parçaları eksiksiz olarak teslim edilmelidir. Teslim edilmemesi ya da eksik/arızalı teslim edilmesi durumunda, Turkcell Superonline vergiler dahil 300 TL modem ücretini kullanıcıya fatura eder.
 • Kampanya kapsamında tüm vergiler dahil 9 TL modem kullanım ücreti alınmaktadır. İlgili ücret kampanya fiyatları bölümünde gösterilen tablodaki kampanya fiyatına dahildir.
 • Kampanya kapsamında bir defaya mahsus olmak üzere kampanya taahhütnamesinden kaynaklanan tutarın binde 9,48’i oranında damga vergisi faturalandırılacaktır.
 • Kampanya içerisinde sunulan paket Adil Kullanım Koşullarına (AKK’ya) tabi değildir. 25 Mbps fiber paket 18:00 – 06:00 arasında 100 Mbps hızında sunulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.