Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi – 60TL


10.05.2020
954
Turkcell / Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi – 60TL

Turkcell Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi ile sende telefonu ile internette vakit geçirmeyi sevenlerdensen Turkcell‘in faturasız müşterileri için sunduğu Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi ile doya doya internette vakit geçirebilirsin.

Turkcell Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketini satın aldığınızda, Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi ile 4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 1000 dakika sevdiklerinizle konuşabilir, 1000 SMS atabilir, 8 + 2 GB cepten internet ile internete girebilirsiniz. Paket içeriğine ek HEDİYE 2 GB kazanmak için paket yüklemenizi Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca BiP Kullanımlarında Geçerli 5 GB, fizy Aboneliği ve fizy’de geçerli 5 GB internet, Dergilik servis üyeliği ve bu servis kullanımlarında geçerli 5 GB ile sevdiklerinizi ister sesli, ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 + 2 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Kampanya adı

Uçuran 8 + 2 GB Plus

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her yöne 1000 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 8 + 2 GB
fizy Aboneliği
Fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
Bip’te geçerli 5 GB İnternet
Dergilik Servisi
Dergilikte geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Mevcut Aboneler İçin 60TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Uçuran 8 GB Plus Paketi’ni almak için UCURAN 8GB PLUS yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Uçuran 8 GB Plus Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Paket İptali

IPTAL UCURAN 8GB PLUS yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını
 • Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, eğer başka bir internet paketiniz yok ise 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 4 Haftalık paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 4 Haftalıkpaket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 4 Haftalık paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.