Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Kampanyası – 50TL


10.05.2020
1.386
Turkcell / Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Kampanyası – 50TL

Turkcell Faturasız Uçuran 8 + 2 GB Kampanyası Türkiye standartlarına göre çekim gücü konusunda oldukça başarı olan Turkcell‘den yeni ve mevcut faturasız aboneleri için Uçuran 8 + 2 GB Paketi! Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 + 2 GB Paketi ile sadece 50TL’ye 8 + 2 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 750 dakika konuşup 1000 SMS atabilirsiniz. Paket içeriğine ek HEDİYE 2 GB kazanmak için paket yüklemenizi Dijital Operatör uygulamasından veya turkcell.com.tr’den kredi kartı veya banka kartı ile yapabilirsiniz. Ayrıca BiP Kullanımlarında Geçerli 5 GB ayrıca fizy Aboneliği ve fizy’de geçerli 5GB internet Dergilik servis üyeliği ve bu servis kullanımlarında geçerli 5 GB İnternet ile ister sesli, ister görüntülü sevdiklerinizi arayabilir ya da mesajlaşabilirsiniz.

Özellikle internette vakit geçirmeyi seven Turkcell faturasız kullanıcıları için bu paket oldukça ideal.Kampanya kapsamında paketi alan abonelere sunulan dakika, SMS ve internet içeriğinin yanı sıra fizy üyeliği, BiP’te geçerli 5 GB, dergilik servisi ve dergilik’te geçerli 5 GB hediye olarak gelir. Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 + 2 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.

Kampanya adı

Uçuran 8 + 2 GB

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her yöne 750 DK
Her yöne 1000 SMS
Cepten 8 + 2 GB İnternet
fizy Üyeliği
Bip’te Geçerli 5 GB İnternet
fizy’de Geçerli 5 GB İnternet
Dergilik Servisi
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya sona ermiş bulunmaktadır. 

Ücretlendirme

Mevcut Aboneler İçin 50TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Uçuran 8 GB Paketi’ni almak için UCURAN 8GB yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. Uçuran 8 GB Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarınızı KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Paket İptali

IPTAL UCURAN 8GB yazıp 2200’a göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını
 • Kampanya 31 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli.
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 8 GB Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 kb’tır.
 • 20 Eylül 2018 sonrasında fizy üyelikleri ile birlikte fizy’de geçerli 5GB internet hediye edilir. fizy kullanımlarına özel verilen 5GB internet fayda sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.fizy 5GB hediyesi bittikten sonra başka internet paketleri yoksa internet kullanımları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Uygulama içerisinden Twitter, Facebook ya da YouTube gibi üçüncü parti uygulamaları kullanılırken veya uygulama içerisindeki bazı entegrasyonlar (Google Analytics, Adjust vb.) için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür.
 • Dergilik Servisi üyeliği hakkı ve bu servis kullanımında geçerli 5 GB internet paketi verilmektedir. 5 GB internet paketiniz bittikten sonra ücretlendirme olmaz, eğer başka bir internet paketiniz yok ise 1 kpbs hız ile kullanım devam eder.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 4 Hafta sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler4 Hafta sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 4 Haftalık paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 4 Haftalık paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 4 Haftalık paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.
 • Kampanyaya başvuru kapsamında atılan ve alınan SMS’ler ücretsizdir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.