Cepyo | Tarifeler ve Paketler

Turkcell / Faturasız Uçuran 4 GB Plus Paketi – 55TL


21.08.2019
956
Turkcell / Faturasız Uçuran 4 GB Plus Paketi – 55TL

Turkcell Faturasız Uçuran 4 GB Plus Paketi, yüksek çekim gücü ile abonelerini memnun bırakan içerikleri ile beklediğinizden de fazla konuşurum, mesajlaşırım ve internette vakit geçiririm diyorsan bu paket tam sana göre!

Turkcell Faturasız Uçuran 4 GB Plus Paketi, Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Plus Paketi ile sadece 55TL’ye 4 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 1000 dakika konuşup, 1000 SMS atabilirsiniz. BiP ile ücretsiz mesajlaşabilir, BiP’te geçerli 1 GB internet ile sevdiklerinizi ister sesli ister görüntülü ücretsiz olarak arayabilirsiniz.

Paketi satın aldığında pakette sunulan içerikleri, pakete kayıt olduğun tarihter itibaren 30 gün boyunca kullanabilir. 30 günün sonunda kalan içeriklerin silinir. Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.

Kampanya adı

Uçuran 4 GB Plus

 Operatör ve abonelik tipi
Turkcell
Faturasız

İçerikler

Her Yöne 1000 DK
Her Yöne 1000 SMS
Cepten 4 GB İnternet
Bip’te Geçerli 1 GB İnternet
Dergilik Servisi
Dergilikte Geçerli 5 GB İnternet

Bu kampanya abone alımına kapatılmıştır.

Ücretlendirme

Yeni Aboneler İçin 55TL
Mevcut Aboneler İçin 55TL

Aktivasyon ve detaylar

 • Pakete Kayıt

Uçuran 4 GB Plus Paketi’ni almak için UCURAN 4GB PLUS yazıp 2222’ye gönderebilirsiniz. Uçuran 4 GB Plus Paketi’ni ayrıca Turkcell bayilerinde POS kanalından nakit ödeme yaparak, Hesabı’mdan giriş yaparak veya IVR (Sesli Yanıt Sistemi) ile de alabilirsiniz.

 • Kalan Sorgulama

Paketinizde kalan faydalarinizi KALAN yazıp 2222’ye göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz.

 • Paket İptali

IPTAL UCURAN 4GB PLUS yazıp 2222’ye göndererek paketinizi iptal edebilirsiniz.

Kampanya Detaylarını
 • Hazır Kart Üçlü Paketler Kampanyası kapsamında sunulan Uçuran 4 GB Plus Paketi’nden tüm Bireysel Hazır Kart’lı Turkcell müşterileri faydalanabilir.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Paket kapsamındaki dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniye, internetin ücretlendirme periyodu 100 KB’tır.
 • Paketteki kullanılmayan dakika ve internet bir sonraki aya devretmemektedir.
 • Yurt içi tarifenizdeki her yöne dakika, SMS ve internetinizin tamamını yurt dışında geçerli ülkelerde günlük ek ücret karşılığında aynen kullanabilirsiniz.
 • Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler için, 30 gün sonunda müşterilerimiz paketlerini iptal etmedikleri sürece, hatlarında yeterli TL bakiyelerinin olması durumunda paket abonelikleri yenilenir. Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler 30 gün sonunda yenilenmez.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra ya da 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek bir paketleri yok ise müşterilerimizin aramaları kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Paketin tamamı kullanıldıktan sonra müşterilerimizin ek bir paketi yok ise 30 günlük paket süresi sonuna kadar müşterilerimizin internet kullanımları paket aşım tarifesi üzerinden; 30 günlük paket süresi bittikten sonra müşterilerimizin paketi yenilenmediyse ve ek paketleri yok ise internet kullanımları standart internet tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • 30 günlük paket aboneliği süresince, Turkcell Bayi Nakit POS kanalı dışındaki kanallardan satılan paketler 1 kere; Turkcell Bayi Nakit POS kanalından satılan paketler ise 4 kere alınabilir.

blank

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.